Gwiazdy

Alicia Keys z nową płytą. "Jestem podekscytowana, jak za pierwszym razem"

Gwiazdy

Alicia Keys

Piętnastokrotna zdobywczyni Grammy i ikona światowej muzyki zaprezentowała nową płytę. Jak pisze "USA Today", nowy album Alicii Keys niesie nadzieję w czasie rozpaczy.

Alicia Keys z nową płytą

Alicia Keys wydała nową, pierwszą od czterech lat płytę. Siódmy album wokalistki przeszedł długą drogę. Już w zeszłym roku piosenkarka dzieliła się jego fragmentami, a premierę przekładała dwa razy. Ku uciesze słuchaczy, album "Alicia" ukazał się w piątek, 18 września.

Jestem podekscytowana, jak za pierwszym razem. Jestem wdzięczna, że mogę pokazać Wam swoje różne strony. Jestem wdzięczna, że kochacie mnie taką, jaką jestem

- napisała ogłaszając premierę płyty.

Wokalistka umieściła na płycie piosenki z przesłaniem wsparcia i akceptacji. "Alicia" to album przepełniony miłością, a promował go singiel "Love Looks Better". Ten energiczny i pełen pasji utwór przedstawia wrażliwość wokalistki, która niedawno zyskała status najczęściej odznaczanej artystki w XXI wieku przez RIAA (organizację wręczającą w Stanach Złote Płyty). W procesie twórczym "Love Looks Better" uczestniczył m. in Ryan Tedder z OneRepublic. Premiera singla odbyła się podczas meczu inauguracyjnego NFL, niedługo po tym jak organizacja ogłosiła przekazanie miliarda dolarów na wsparcie czarnej społeczności w Stanach Zjednoczonych.

Ta piosenka ma w sobie tyle energii! Opowiada o tym jak bardzo jesteśmy zabiegani, jak szybko się przemieszczamy, że nagle chcemy się zatrzymać, porozmawiać, być ze sobą i zobaczyć, że nasza miłość ciągle ma się dobrze. Sądzę, że każdy doskonale rozumie to wyrażenie. 'Love Looks Better' to świetna zapowiedz tego, co znajdzie się na moim nowym albumie. Melodia w tym utworze będzie Wam tkwiła długo w pamięci i nie będziecie mogli przestać jej nucić

– mówiła wówczas Alicia Keys.

Alicia Keys w Polsce - kiedy koncert

W styczniu tego roku Alicia Keys ogłosiła światową trasę koncertową. W ramach Alicia – The World Tour, piosenkarka 20 sierpnia 2020 roku miała zaśpiewać w krakowskiej Tauron Arenie. Z powodu pandemii koronawirusa koncert nie mógł odbyć się w planowanym terminie. Artystka nie odwołała jednak wydarzenia, a przesunęła je. Keys wystąpi przed polską publicznością 24 czerwca 2021 roku.

Jesteś ciekawy, jak Alicia Keys zaczynała karierę? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Najlepsze ciążowe stylizacje Maffashion. Jak blogerka ukrywała brzuszek?

Ashley Tisdale jest w ciąży. Gwiazda "High School Musical" i jej mąż spodziewają się swojego pierwszego dziecka

"Zgniłe uszy" na festiwalu Mastercard OFF Camera. Co reżyser musiał sprzedać, aby nakręcić film?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości