Grammy Awards

    Grammy Awards

    Grammy 2021 zapisze się w historii jako najskromniejsza gala w historii. Ze względu na pandemię koronawirusa wydarzenie odbyło się na zewnątrz, a pod sceną ustawiono jedynie kilka stolików dla gwiazd. W najważniejszych kategoriach (album roku i piosenka roku) triumfowały - kolejno - Taylor Swift oraz Billie Eilish. Wręczono łącznie statuetki w ponad 80. kategoriach.

    W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje zobaczycie rozmowę naszej dziennikarki Anny Senkary z Luisem Fonsi - portorykańskim piosenkarzem i kompozytorem, laureatem nagrody Grammy i autorem przeboju Despacito. Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z nami od 8:30!

    Podczas rozdania nagród Grammy 2016, na gali, jak co roku, pojawiło się wiele gwiazd światowego formatu. Wśród nich znalazła się również nasza rodaczka - Aleksandra Gintrowska. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, by zapytać o to, czym dla niej był udział w tej gali. Obok niej zasiadł na kanapach krytyk muzyczny Piotr Metz, który powiedział o plusach udziału w tego typu imprezach.