Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela wspomina ciążę: "To nie jest mój ulubiony stan". Jej wyjaśnienie zaintrygowało fanki

Gwiazdy

Aktualizacja:
Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska-Pela udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie z sesji z ciążowym brzuszkiem. Dołączyła do niego wymowny opis. Kobiety są wdzięczne za ten post. "Dziękuję za ten wpis. Popłakałam się" - czytamy.

Agnieszka Kaczorowska-Pela niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko. Jej instagramowa galeria przesiąknięta jest rodzinnymi fotografiami i wpisami, w których pokazuje blaski i cienie macierzyństwa. W mediach niejednokrotnie podkreślała, że bycie mamą, to jej najważniejsza rola.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o ciąży

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela są rodzicami dwóch córek: Emilki i Gabi. Teraz aktorka postanowiła powrócić myślami do błogosławionego stanu i jak się okazuje, ciąża była dla niej jednak wyzwaniem. Opublikowała bowiem na swoim koncie na Instagramie fotografię pochodzącą z profesjonalnej sesji zdjęciowej, która została wykonana tuż przed rozwiązaniem i dodała kilka słów od siebie:

Wolę trzymać Cię w ramionach, wolę czuć Twój zapach, wolę karmić Cię, słyszeć Twój płacz, patrzeć jak śpisz, patrzeć jak czuwasz… Jak poznajesz na swój sposób świat i dajesz nam poznać siebie. Wolę Gabi, gdy jesteś już tutaj - razem z nami

- napisała tancerka.

I podkreśliła, że "ciąża to nie jest jej ulubiony stan". - Głównie dlatego, że nie mogę robić wszystkiego na 150 proc., czyli tak, jak lubię najbardziej. Wiem, że ten czas był ważny i potrzebny…abym mogła Cię teraz mieć tu, przy sobie i kochać miłością wielką. I dlatego mam w sobie ogromną wdzięczność za każdy miesiąc… Ten lepszy i ten gorszy. Każdy z dziewięciu, w których Ty się pięknie rozwijałaś. Dziś już ta druga ciąża to również tylko wspomnienia… i wierzcie mi, że te trudne chwile szybko uciekają z pamięci, gdy w rękach trzyma się mały cud - wyjaśniła.

Wdzięczność kobiet

Tym postem Agnieszka Kaczorowska-Pela zdobyła serce internautek. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. "Uwielbiam czytać Twoje posty, dają kopa i siłę w wartość bycia mamą", "Jestem mamą 3 dzieci. Córeczka urodziła się tydzień temu. Dziękuje za ten wpis. Popłakałam się", "Pięknie napisane. Przeżyłam koszmar w szpitalu, zero pomocy położnych, skazana tylko na siebie przy pierwszym dzidziusiu, więc nie ogarniałam kompletnie nic. Dzisiaj mała ma 7 miesięcy i jesteśmy po prostu szczęśliwi, że ją mamy" - czytamy.

Z kolei jedna z internautek zapytała, kiedy aktorka zrozumiała, że macierzyństwo jest jej powołaniem. - Od kiedy pamiętam, chciałam mieć dzieci… Ale że się w tym tak odnajdę i będzie to dla mnie pełnia szczęścia, to dowiedziałam się dopiero zostając mamą. Natomiast decyzja o dziecku została podjęta bardzo świadomie… Wydaje mi się, że w najbardziej odpowiednim momencie mojego życia - wyjaśniła Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska ponownie została mamą. "Drugie porody są łatwiejsze, polecam"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości