Agnieszka Kaczorowska-Pela

  Agnieszka Kaczorowska-Pela

  Agnieszka Kaczorowska może odhaczyć kolejny sukces. Aktorka i tancerka za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się, że zdobyła nowy zawód. Czym zajmuje się tzw. trener mentalny?

  Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała w mediach społecznościowych selfie z mężem. Fotografii towarzyszy opis, w którym tancerka definiuje szczęście. Jedno zdanie wywołało poruszenie w sieci. - Powiedz matce, która urodziła martwe dziecko albo rodzicom, których dziecko umiera na raka, albo uchodźcom wojennym, że szczęście to wybór - skomentowała internautka.

  Agnieszka Kaczorowska nie kryje dumy z trzyletniej córki Emilki. Dziewczyna zabawiła się w fotografkę. Jednym pstryknięciem aparatu, uwieczniła romantyczny moment rodziców na plaży. Efekt? Sprawdźcie sami.

  "Uczymy się z nowej rzeczywistości".

  "Wtedy może nas już tu nie będzie".

  Po tym jak Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała w czerwcu tego roku post dotyczący "mody na brzydotę", wylał się na nią i jej męża ogromny hejt, który - w ocenie wielu osób - był niewspółmierny do wypowiedzi. Teraz aktorka i jej ukochany chcą wykorzystać to doświadczenie, by walczyć z mową nienawiści w Internecie.

  Agnieszka Kaczorowska ma bardzo wielu fanów, którzy ją uwielbiają, ale są też i tacy, którzy nerwowo reagują na wpisy aktorki w mediach społecznościowych. W jednym z ostatnich postów także żart gwiazdy wzbudził u kilku osób emocje. Agnieszka postanowiła stanowczo zareagować na jeden z komentarzy.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela ma za sobą obfitujący w wydarzenia rok. Gwiazda mediów społecznościowych nie tylko urodziła drugą córeczkę, ale też zaliczyła potężny kryzys wizerunkowy. Tancerka nie traci jednak optymizmu i zapowiada zmiany w swoim życiu.

  Lada moment święta, więc gwiazdy zakasały rękawy i ozdobiły swoje domy. W mediach społecznościowych chwalą się pięknie przystrojonymi choinkami oraz innymi dekoracjami.

  "Widać, że jest po dwóch ciążach".

  Agnieszka Kaczorowska aktywnie wspiera kobiety w dążeniu do niezależności i szczęścia. Udziela wywiadów, publikuje motywujące posty i dzieli się własnymi doświadczeniami. Teraz dziękuje wszystkim "kobietom mocy". Do kogo adresuje przekaz?

  Tancerka Agnieszka Kaczorowska-Pela jest mamą dwójki dzieci. Często podkreśla, jakie znaczenie ma dla niej świadome, nieprzerysowane macierzyństwo.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi refleksjami na ważne dla siebie tematy. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się burza wokół wpisu w którym gwiazda wypowiedziała się na temat mody na brzydotę. Ostatnio na swoim instagramowym profilu Agnieszka pokazała się bez makijażu i odniosła do tamtej sytuacji. "Zrobiłam to zdjęcie z dedykacją dla wszystkich którzy gdziekolwiek i kiedykolwiek (czyli TAM i WTEDY) w moich słowach wyczytali, że neguję chodzenie bez makijażu i że kobieta piękna to tylko ta z makijażem i filtrami" – napisała. 

  "Pokazując ich twarze, zapewne spotkałyby się z okropną oceną"

  Agnieszka Kaczorowska-Pela od kilku lat realizuje się głównie nie jako aktorka, ale jako matka. Twierdzi, że to najpiękniejsza rola, którą przyniosło jej życie i stanowi wzór dla wielu kobiet wychowujących swoje dzieci. Teraz w Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym, jak wygląda jej codzienność. Zobaczcie dłuższą wersję rozmowy przygotowanej specjalnie dla naszego serwisu internetowego.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela jest tancerką i influencerką. W rozmowie z naszą reporterką Sandrą Hajduk-Popińską opowiedziała o macierzyństwie oraz o tym, jak pojawienie się drugiego dziecka zmieniło jej życie.

  Agnieszka Kaczorowska opublikował w mediach społecznościowych osobisty wpis dotyczący samoakceptacji i pokochania samej siebie. Aktorka zdradziła, że wiele czasu zajęło jej zrozumienie, że tak jak każda inna kobieta jest wyjątkowa i niepowtarzalna. "Potrzeba odwagi, aby wierzyć w swoją moc" – dodała.

  Czy to dobry pomysł?

  W mediach społecznościowych aktorka przyznała, że długie trasy bywają męczące.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela podzieliła się z fanami refleksją na temat połogu. Jak sama przyznaje, dla niej był to czas na odpoczynek i regenerację. Zachęciła również kobiety, aby dzieliły się swoimi doświadczeniami.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie z sesji z ciążowym brzuszkiem. Dołączyła do niego wymowny opis. Kobiety są wdzięczne za ten post. "Dziękuję za ten wpis. Popłakałam się" - czytamy.

  Świat się zmienia, a razem z nim np. macierzyństwo i wytyczne dla matek, które jeszcze 15 lat temu w zasadzie nie mogły nic jeść i pić po porodzie. Dziś stosują się do zupełnie innych zasad, które mają swoje uzasadnienie w badaniach.

  Agnieszka Kaczorowska 29 lipca 2021 r. poinformowała, że powitała na świecie córeczkę. Radosną nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych, pokazując zdjęcie z młodszą siostrą dwuletniej Emilki. Młoda mama nie kryje, jak bardzo jest szczęśliwa.

  Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela mają ważny powód do świętowania. Ich córka Emilka właśnie skończyła dwa lata. Z tej okazji dumni rodzice opublikowali w mediach społecznościowych piękne zdjęcia.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela zaskoczyła swoich fanów i w mediach społecznościowych pokazała wideo sprzed lat. Na filmiku można zobaczyć, jak startuje w konkursie tanecznym w wieku zaledwie 9 lat. Zobaczcie, jak wówczas wyglądała.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela wkrótce powita na świecie drugie dziecko. W ostatnich dniach ciąży szczególnie dokuczają jej upały. Aktorka znalazła sposób, by skutecznie chłodzić się w gorące dni i pokazała go w zabawnym filmie na Instagramie. Prosi jednak fanów o radę w innej sprawie.

  Katarzyna Nosowska jest wokalistką zespołu Hey oraz autorką tekstów utworów i bestsellerowych książek. Ma także ogromne poczucie humoru, co udowodniła w opublikowanym właśnie nagraniu, na którym w prześmiewczy sposób dzieli się swoimi przemyśleniami na temat ogarniającej media społecznościowe "mody na brzydotę". Wszystkiemu przysłuchuje się mops Jadzia, a mina psa jest najlepszym komentarzem. Musicie to zobaczyć.

  Post Agnieszki Kaczorowskiej-Peli na temat "mody na brzydotę" wzbudził niemałe poruszenie w social mediach. Wywołał dyskusję na temat tego, co można nazwać zaniedbaniem, a co jest normalnością. Włączyła się w nią m.in. Zofia Zborowska-Wrona.

  Agnieszka Kaczorowska-Pela już niedługo powita na świecie swoją drugą córeczkę. Z okazji Dnia Matki pochwaliła się, jakie imię wybrała dla pociechy. W Wielkiej Księdze Imion przeczytamy, że jest pochodzenia hebrajskiego i oznacza "wojownika Bożego". Wiecie, o jakie chodzi?