Jak zbudować dobry związek? Agnieszka Kaczorowska podzieliła się swoimi przemyśleniami

Źródło: Dzień Dobry TVN
Krok do bliskości w związku
Krok do bliskości w związku
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela od wielu lat tworzą udane i bardzo zgrane małżeństwo. Aktorka i tancerka w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jaki - jej zdaniem - jest przepis na udany związek.

Agnieszka Kaczorowska o recepcie na udany związek

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są małżeństwem od 2018 roku. Para wspólnie wychowuje dwie córki - Emilię i Gabrysię. Zdaniem wielu internatów są doskonałym przykładem na to, że idealne związki istnieją. Celebrytka w rozmowie z Karoliną Motylewską, reporterką serwisu Jastrząb Post wyznała, że do stworzenia dobrej relacji potrzebne są trzy rzeczy. Pierwszą z nich jest gotowość do robienia sobie przeróżnych niespodzianek. - Mój mąż świetnie gotuje, więc zazwyczaj jest to jakaś kolacja, ja lubię niespodzianki na urodziny, np. gdzieś się wybrać. Zorganizowałam kulinarne warsztaty dla Maćka. Więc to jest taka codzienność - powiedziała z rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

W ocenie celebrytki drugą ważną rzeczą jest to, aby partnerzy okazywali sobie czułość oraz robili coś miłego dla drugiej osoby. - To co, robimy nadzwyczajnego to jest jedno, ale np. ostatnio zostawiłam Maćkowi karteczkę z ładnym zdaniem, takim wyrazem miłości. Wydaje mi się, że w tych małych gestach jest właśnie to - wyznała.

Ostatnim - trzecim - gwarantem udanej relacji, zdaniem Agnieszki Kaczorowskiej jest rozmowa, także o problemach i trudnościach. - Bo wiadomo – jak w każdej relacji są wzloty i trudne sytuacje, z którymi się mierzymy. Dla nas rozmowa jest czymś, co jest bardzo ważne, czymś, co musi się wydarzyć - stwierdziła.

Agnieszka Kaczorowska o tzw. cichych dniach w związku

Celebrytka w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post wyznała, że w jej małżeństwie coś takiego, jak "ciche dni" w ogóle nie istnieje. Jak twierdzi - wszystko od razu ze sobą wyjaśniają. - Nawet, jeżeli się o coś posprzeczamy, to zaraz emocje na bok, wyjaśniamy i płyniemy w tym, w czym chcemy płynąć, czyli w naszej relacji - wyznała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: jastrzabpost.pl

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości