Księżna Diana ukrywała nieślubną córkę? Internauci znaleźli dowód

Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Historia brytyjskiej rodziny królewskiej od lat rozgrzewa wyobraźnię fanów monarchii. Choć księżna Diana zmarła 26 lat temu, jej losy wciąż pozostają w dużej części zagadką. Jak powszechnie wiadomo, "królowa ludzkich serc" była matką pary książąt - Williama oraz Harry'ego, jednak istnieje teoria, iż doczekała się również nieślubnej córki. Jakie istnieją na to dowody?

Czy księżna Diana miała córkę?

Księżna Diana zmarła w sierpniu 1997 roku w tragicznym wypadku samochodowym. Zarówno okoliczności jej śmierci, jak i sam życiorys lady Di od lat stanowią źródło teorii spiskowych dla fanów rodziny królewskiej. Choć mogłoby się zdawać, że o intymnych szczegółach życia byłej żony króla Karola powiedziano już wszystko, światło dzienne niedawno ujrzała kolejna pogłoska dotycząca nieślubnej córki księżnej. Istnieje grupa osób przekonana o prawdziwości tej plotki, a dowodów te osoby doszukują się w sieci.

Sensacyjnej tezy, jakoby księżna Diana miała nie dwoje, a troje dzieci, miało potwierdzić uroczyste odsłonięcie pomnika na terenie Kensington Gardens, które miało miejsce dwa lata temu. Na uroczystości nie zabrakło księcia Williama oraz Harry'ego, którzy chcieli pokazać mediom, że konflikt między nimi został zażegnany. Monument, który został odsłonięty, przedstawia ich matkę w otoczeniu trójki dzieci, co wzbudziło niemałe emocje wśród zgromadzonych.

Pomnik miał przedstawiać lady Di w otoczeniu podopiecznych fundacji, którą za życia wspierała księżna. Nie jest tajemnicą, iż matka Williama i Harry'ego była oddana pracy charytatywnej i kochała towarzystwo dzieci. Nie wszystkich jednak przekonuje oficjalna wersja przesłania, jakie niesie za sobą pomnik. Niektórzy są przekonani, że dziewczynka z pomnika symbolicznie ukazuje sekretną córkę Diany, która dotychczas była ukrywana przed opinią publiczną.

Córka Lady Diany

Plotki na temat dzieci księżnej Diany to motyw, który powraca do brytyjskich mediów regularnie. W przeszłości donoszono, iż domniemana córka urodziła się dzięki metodzie in vitro i ma na imię Sarah. Inna teoria mówi o tym, że "królowa ludzkich serc" mogła być w ciąży, gdy zginęła w wypadku samochodowym, co wielokrotnie dementowali zajmujący się sprawą lekarze.

- Według mojej ekspertyzy Diana nie była w ciąży. Niektóre kobiety wiedzą jednak, że są w ciąży niemal od razu, więc może ona do nich należała? – miał powiedzieć królewski patolog Richard Shepher.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Princess Diana Archive / Stringer/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości