Księżna Diana prawie nigdy nie nosiła tej rzeczy. "Możliwe, że nie odmawiała, tylko jej nie pozwalano"

GettyImages-52105332
Źródło: Dzień Dobry TVN
Król Karol III: Korona czekała na niego 70 lat
Król Karol III: Korona czekała na niego 70 lat
Koronacja Karola III i… Królowej Camilli
Koronacja Karola III i… Królowej Camilli
Księżna Diana była niekwestionowaną ikoną stylu. Jej stylizacje do dziś cieszą się dużą popularnością wśród kobiet z całego świata. W sieci pojawił się film ukazujący, że będąc w związku z Karolem, "Lady Di" nigdy nie nosiła obcasów. Dlaczego? Internauci mają swoją teorię.

Księżna Diana - ikona stylu

Od śmierci księżnej Diany minęło już ponad 25 lat, a mimo to wciąż jest bliska sercom milionów osób na całym świecie. Jej historia, osobowość i styl do dziś budzą poruszenie, nawet wśród osób, które urodziły się już po jej odejściu. Co ciekawe, niektórzy nadal analizują i próbują odtworzyć kultowe stylizacje Diany.

Internauci przypomnieli m.in. dlaczego księżna nie nosiła obcasów podczas małżeństwa z ówczesnym księciem Karolem. Diana widywana była zazwyczaj w butach na płaskim obcasie np. czółenkach, balerinach. Tłumaczono, że powodem tej decyzji był wzrost Karola.

- Diana podobno unikała noszenia wysokich obcasów, by nie podważyć męża ego - tłumaczono w jednym z nagrań opisujących styl księżnej.

Tajemnice stylu księżnej Diany

Księżna wybierała najczęściej buty na płaskim lub bardzo niskim obcasie, by stojąc obok męża nie być od niego wyższą. Na nagraniu wskazano, że Diana zaczęła nosić wysokie szpilki dopiero po oficjalnym rozstaniu z ówczesnym księciem.

Film opisujący ten tajemniczy aspekt jej stylu stał się hitem w sieci. Do tej pory polubiło go prawie milion osób, a w komentarzach zawrzało.

- "Możliwe, że nie odmawiała, tylko po prostu jej nie pozwolono ich nosić", "To przejaw braku pewności siebie Karola", "Jako pewny siebie mężczyzna nigdy nie zabroniłbym kobiecie noszenia szpilek", "Diana była za dobra dla Royalsów" - czytamy pod postem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Plejada.pl/TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Tim Graham Photo Library

podziel się:

Pozostałe wiadomości