Beata Pawlikowska miała wypadek, Kamil Sipowicz wspomina Korę, odwołano galę rozdania nagród Emmy. Co jeszcze działo się w piątek, 28 lipca?

Dzień Dobry Wakacje: co będzie w programie w weekend 29-30 lipca 2023 roku?
Dzień Dobry Wakacje: co będzie w programie w weekend 29-30 lipca 2023 roku?
Perełki Śląska
Perełki Śląska
Barbie - cukierkowa historia z przesłaniem
Barbie - cukierkowa historia z przesłaniem
Bezpieczne wakacje nad morzem
Bezpieczne wakacje nad morzem
Rozśpiewany kierowca trolejbusów
Rozśpiewany kierowca trolejbusów
“Skazany na muzykę”
“Skazany na muzykę”
Muzyka w genach
Muzyka w genach
Siła marzeń Michała Szczygła
Siła marzeń Michała Szczygła
Michał Szczygieł w utworze “Pocałunek lata”
Michał Szczygieł w utworze “Pocałunek lata”
Beata Pawlikowska trafiła do szpitala. Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała urocze zdjęcia z okazji drugich urodzin córki. Kamil Sipowicz wyznał, jak uczci rocznicę śmierci Kory. Wybrano najciekawsze atrakcje w Polsce. Odwołano tegoroczną galę rozdania nagród Emmy. Oto najważniejsze newsy z piątku, 28 lipca.

Beata Pawlikowska trafiła do szpitala

Beata Pawlikowska miała wypadek. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów o swoim stanie zdrowia. Podróżniczka została przetransportowana do szpitala, gdzie czeka na operację. O szczegółach przeczytasz TUTAJ.

Jak Kamil Sipowicz spędzi 5. rocznicę śmierci Kory?

Mija 5 lat od śmierci Kory Jackowskiej. Mąż wokalistki, Kamil Sipowicz w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, jak uczci tę smutną rocznicę. Na organizowanych przez niego tzw. wspominkach zabraknie ważnej osoby z rodziny piosenkarki. Dlaczego? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje drugie urodziny córki

Dwa lata temu na świat przyszła młodsza córka Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i Macieja Peli. Z tej okazji dumna mama udostępniła na Instagramie złożone z wielu rodzinnych kadrów nagranie. Nie zabrakło w nim poruszających ujęć z porodówki. Zobacz TUTAJ.

Złote Pinezki 2023. Wybrano najlepsze atrakcje w Polsce

Google rozdało Złote Pinezki 2023, czyli nagrody dla najlepiej ocenianych przez internautów miejsc w Polsce. W rankingu wyróżniono aż 16 zabytków - zamków oraz pałaców. Listę docenionych atrakcji znajdziesz w naszym artykule.

Gala wręczenia nagród Emmy 2023 odwołana. Jaki jest powód?

Tegoroczna 75. gala wręczenia statuetek Emmy miała odbyć się 18 września w Microsoft Theatre w Los Angeles. Wydarzenie zostało jednak odwołane. Powodem są trwające w Hollywood strajki scenarzystów oraz aktorów. Nie wyznaczono jeszcze nowej daty uroczystości.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości