Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela o karmieniu piersią: "Natura jest mądra. Korzystajmy z niej". Wrzuciła też intymne zdjęcie

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela
Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela rok temu po raz pierwszy została mamą małej Emilki. Aktorka chętnie dzieli się w swoich mediach społecznościowych doświadczeniem, które zdobywa. Tym razem poruszyła dość kontrowersyjny temat, który wzbudził wiele emocji na jej instagramowym profilu.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o karmieniu piersią

Od pewnego czasu znane, młode mamy pokazują, jak radzą sobie z macierzyństwem. Nie ukrywają, że często popełniają błędy, mają zarówno wzloty, jak i upadki, a także chwile słabości. Poruszają również ważne, czasem kontrowersyjne tematy, które nie zawsze wzbudzają wyłącznie pozytywny odzew. Tak zrobiła też Agnieszka Kaczorowska-Pela. Aktorka i mama rocznej Emilki podjęła na swoich mediach społecznościowych temat karmienia piersią, umieszczając zdjęcie z tej intymnej chwili.

Temat niezwykle bliski memu sercu...dosłownie i w przenośni ? Ubolewam, że obecnie niestety mały procent kobiet w Polsce karmi piersią dłużej niż kilka dni czy tygodni. ?

- wyznała aktorka.

Dlatego zachęcam wszystkie przyszłe mamy i młode mamy do karmienia...mimo trudności, mimo ludzi, którzy jednym zdaniem potrafią zniechęcić... mimo mitów krążących po internecie. Jesteście silne, mądre i jestem przekonana, że chcecie jak najlepiej dla swojego Maluszka.? Natura jest mądra. Korzystajmy z niej! ??

- napisała pod opublikowanym zdjęciem.

Temat wywołał niemałe poruszenie fanów

Szczery wpis Agnieszki Kaczorowskiej uzyskał podzielone opinie u obserwatorów. Pojawiło się mnóstwo komentarzy od mam - jedne wsparły zdanie aktorki, drugie - skrytykowały ją.

Oj tak, karmienie nie jest dzisiaj "w modzie". Córka skończyła rok, a już nie raz musiałam się tłumaczyć z tego, że nadal karmię piersią ... ?

Karmienie jest cudowne ?❤️

Wszystko ma swój czas i porę. Dla niemowlaka jest to najlepsze co może być ale dla rozumiejącego chodzącego dziecka to co jest w tym dobrego? ? wiec nie popadajmy w absurdy bo raczej to nie jest przyjemny obraz karmienie dwulatka ?

Dziecko już za duże na karmienie piersią

- czytamy.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości