Newsy

Pogoda na weekend: będzie chłodniej i popada

x-news

Newsy

Pogoda na weekend: będzie chłodniej i popada

x-news

Weekend przyniesie zmianę pogody. W sobotę na południu Polski zachmurzenie całkowite i duże z opadami śniegu, miejscami deszczu ze śniegiem. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże. Na wschodzie przelotny deszcz. Temperatura od 4 do 8 st. C.

Pogoda na sobotę 27 lutego 2021

W sobotę na południu kraju zachmurzenie całkowite i duże z opadami śniegu, miejscami deszczu ze śniegiem. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże, na wschodzie przelotne opady deszczu. Prognozowany przyrost grubości pokrywy śnieżnej o 5 cm w Karpatach.

Temperatura maksymalna od 4 st. C do 8 st. C, w rejonach podgórskich Karpat około -1 st. C. 

Wiatr umiarkowany, na południowym wschodzie także dość silny, w całym kraju porywisty, północno-zachodni. W Karpatach porywy do 70 km/h, w Sudetach do 65 km/h. W górach miejscami zawieje i zamiecie śnieżne.

Pogoda w Warszawie w sobotę 27 lutego 

W sobotę w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Przed południem możliwe słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 7 st. C.

Pogoda na niedzielę 28 lutego 2021

Niedziela zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Słabo i umiarkowanie powieje z północnego zachodu.

Pogoda na kolejny tydzień

Poniedziałek będzie pogodny. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słabo ze zmiennych kierunków.

Wtorek zapowiada się słonecznie i cieplej niż poprzednie dni. Temperatura maksymalna sięgnie od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu.

Łukasz Skop i pierwsze wiosenne wysiewy. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Niedziele wolne od handlu w 2021 r. Czy 28 lutego zrobimy zakupy?

Pierwsze komunie pod znakiem zapytania. "Dla bezpieczeństwa należałoby je przesunąć"

Psychozabawy czy prawdziwe testy psychologiczne - jak poznać siebie lepiej? Weź udział w badaniu

Źródło: TVN Meteo, PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
68
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0