sobota

  Sprawdź prognozę sobotę i niedzielę.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 17 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Zobacz horoskop dzienny na sobotę, 10 września 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 3 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce znajduje się w znaku Panny. Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona, ale już trzydzieści dziewięć minut po północy przejdzie do znaku Strzelca. Na niebie utworzy się bardzo obiecująca opozycja pomiędzy Merkurym a Jowiszem, która pomoże nam rozwinąć interesujące relacje.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 27 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Przed nami Czysty Nów, który uściśli się o godzinie 10.16. Jeśli chodzi o układy na niebie, to mamy oberwanie chmury! Sobota będzie niezwykle brzemienna w wydarzenia i ich skutki.

  Sprawdź prognozę na ostatnią sobotę i niedzielę sierpnia.

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 20 sierpnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Polska pozostaje pod wpływem ciepłego powietrza polarnego morskiego. W sobotę pojawią się opady. Miejscami burzowo. Temperatura maksymalna do 30 st. C. Sprawdź szczegóły prognozy pogody na sobotę, 13 sierpnia 2022 r.

  Poniesie nas fantazja.

  Poznaj horoskop dzienny na sobotę, 23 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Lwa. Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Byka, ale o godzinie 7:10 przejdzie do znaku Bliźniąt. Dzisiaj szykuje się całkiem pozytywna i wesoła atmosfera, którą sprowadzi nam trygon Merkurego i Jowisza. Nastroje poszybują wysoko.

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę 16 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce znajduje się w znaku Raka, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. O godzinie 10:17 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Na niebie utworzy się koniunkcja Słońca i Merkurego w dwudziestym trzecim stopniu znaku Raka.

  Pogoda 16 lipca 2022 r. zapowiada się wyjątkowo kapryśnie. Poprzedzona ochłodzeniem w nocy sobota może przynieść w niektórych regionach Polski przelotne opady.

  Poznaj horoskop dzienny na sobotę 9 lipca 2022 r. Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Dzisiaj dwa światła horoskopu ustawiły się w przyjaznym względem siebie położeniu i tworzą trygon w żywiole wody, to spowoduje, że będziemy priorytetowo traktować uczucia i bliskie relacje.

  Poznaj horoskop dzienny na sobotę 2 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Raka, a Księżyc przez cały dzień w znaku Lwa. Przed nami sobota pełna wojowniczych zapędów i dość ciężkich emocji.

  2 lipca czekają nas większe zachmurzenia i przelotne opady deszczu.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 25 czerwca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Byka. Na niebie utworzy się korzystny sesktyl pomiędzy Ceres a Uranem.

  Poznaj horoskop dzienny na sobotę, 18 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wodnika. Dzisiaj późnym wieczorem dojdzie na niebie do kwadratury Wenus przebywającej w znaku Byka i Saturna znajdującego się w znaku Wodnika. To trudny układ, który przyniesie Nam wiele dylematów i twarde orzechy do zgryzienia.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 11 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale czuć będzie już napięcie wywołane przez zbliżającą się Pełnię Księżyca oraz zacieśniającą się koniunkcję Wenus i Urana.

  Pogoda w sobotę 11 czerwca 2022 r. nie przyniesie większych zaskoczeń. Prognozowana jest wysoka temperatura maksymalna - słupki rtęci pokażą nawet 26 st. C na Dolnym Śląsku.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 28 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień przebywa w znaku Byka. Dzisiaj bogini miłości i powodzenia finansowego, czyli Wenus, zostawi za plecami znak Barana.

  Jaka będzie pogoda w weekend? Zachmurzenie ma być duże. Wystąpią przelotne opady deszczu i lokalne burze. Temperatura maksymalna od 13 do 17 st. C. Wiatr umiarkowany, ale z porywami. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę.

  Jaki jest horoskop na sobotę, 21 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce rozpoczyna dzień w znaku Byka, ale o godzinie 3:22 nad ranem przejdzie do znaku Bliźniąt, w którym pozostanie przez miesiąc. Księżyc przez cały dzień będzie przebywał w powietrznym znaku Wodnika. Wieczorem na niebie utworzy się koniunkcja Słońca i Merkurego.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 14 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce znajduje się w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wagi.

  Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę 30 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Ostatni dzień miesiąca przyniesie Nam naprawdę masę ciekawych układów! Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob rozpoczyna dzień w znaku Barana, ale od godziny 2.18 również znajdzie się w fazie Byka. Dzisiaj na niebie dojdzie do Nowiu Księżyca w tej płodnej, żyznej, ziemskiej i materialnej fazie zodiaku. Będziemy mogli również zaobserwować koniunkcję Jowisza i Wenus, co jest równie przyjemnym dla oka spektaklem, co pożytecznym i dobroczynnym aspektem astrologicznym. Jakby tego było mało, Merkury zmieni znak z Byka na Bliźnięta.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 23 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc zaczyna dzień w znaku Koziorożca. Z łatwością rozprawimy się z zaległościami, stertami prania lub kurzami na szafkach. Dowiedz się, co mówią gwiazdy.

  Sprawdź prognozę pogody na piątek, sobotę i niedzielę.

  Sprawdź horoskop dzienny na sobotę 16 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaka będzie pogoda w weekend? Przed nami pochmurne dni i przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy do 12 stopni Celsjusza. Wiatr będzie porywisty. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę 9-10 kwietnia 2022 r.

  Jaka będzie pogoda w weekend? Jego początek w Polsce zapowiada się ładnie, jednak w kolejnych dniach synoptycy zapowiadają ochłodzenie i deszcz. Miejscami powieje silny wiatr. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę.