Dorota Wellman spotkała się z Pauliną Młynarska i jej córką Alicją Neumann. Dziś premiera ich wspólnej książki: „Kochaj i rozmawiaj". Jak wyglądała ich pierwsza rozmowa o "tych sprawach"? W jakim wieku była Ala, kiedy pierwszy raz zapytała o seks? Co miał ilustrować wyścig plemników, który narysowała matka córce?

  Pomimo negatywnych konotacji, jakie niesie z sobą to słowo, mówią o sobie: Latawice. Zleciały do Zielonej Góry na „Zlot Czarownic”. Jaką przysięgę składają i czy mogą rzucić na kogoś urok? Okazuje się, że miotła to nie jedyne urządzenie, na którym potrafią latać:)

  Co słyszeliście o japońskim footballu? Co drugi z Was powie pewnie, że „nic”. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer udowodnił, jakimi jesteśmy ignorantami. Spotkał się z Daisuke Matsui, Japończykiem, który gra w Lechii Gdańsk. Jego żona to Rosa Kato, znana japańska modelka i aktorka. Mówi się o nich japońscy Beckhamowie, choć Daisuke Matsui bardzo tego nie lubi.

  Mają białe włosy niczym anioły. To dlaczego otoczenie traktuje ich źle? Kim są i jak żyją albinosi? Jak radzą sobie pośród "kolorowych" ludzi? W studiu Dzień Dobry gośćmi byli: fotograf Anna Bedyńska, Laureatka World Press Photo 2013, oraz jej "muz"y: Piotr Zemła, Agnieszka Michułka, Zuzanna Łukasiak, Zuzanna Łukasiak.

  „STOP zwolnieniom z WF-u” to przewodnie hasło akcji Ministerstwa Sportu, która ruszyła wraz z rozpoczęciem roku szkolnego. Dlaczego uczniowie nie chcą ćwiczyć i to za indultem rodziców? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: dyrektor szkoły podstawowej nr 103 w Warszawie Danuta Kozakiewicz, pływak, wielokrotny mistrz Europy i wicemistrz świata - Paweł Korzeniowski oraz kapitan reprezentacji Polski w siatkówce Marcin Możdżonek. Czy zwalniali się w szkole z Wychowania Fizycznego?

  Filmik zamieszczony w sieci przez tatę 7-letniej bluesującej Jagody podbija serca i uszy internatów. Bluesującą rodzinę zna cała Polska. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: lider zespołu 2late i tata trzech muzykalnych córek Artur Krystek, Jagoda Krystek, której filmik podbija Internet oraz Martyna Krystek - trzeci, zdolny "składnik" rodzinnego zespołu.

  Klientki firmy Kossmann to kobiety przedsiębiorcze, aktywne zawodowo i wymagające. Iwona Kossmann, założycielka marki Kossmann, była naszym gościem. Sama wybiera materiały i tkaniny, z których uszyte są jej stroje. Skąd pomysł, by wrócić do mody? Jaki jest wspólny mianownik Jej ubrań?

  Filip Chajzer, prosto z Krynicy Zdroju, razem z Joanną Jabłczyńską oraz z Rafałem Wilkiem - mistrzem paraolimpijskim. Pomoc mierzona kilometrami tym razem na dla Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Ile Rafał dołożył kilometrów na swoim handbike’u?

  Talia 78, biust 96 cm, biodra 118. Jak sama przyznaje odchudzanie to dla niej walka Zobaczcie, jak wygląda dieta Anny Bałon. Dlaczego do każdej potrawy dodaje chilli i, dlaczego je omlet z samych białek?

  Są ustawki marketingowe i obyczajowe. Są także widowiskowe stłuczki. Dlaczego gwiazdy umawiają się na ustawki z paparazzi? O to, w studiu Dzień Dobry TVN, zapytaliśmy Karolinę Korwin-Piotrowską. Czy dziennikarka kiedykolwiek dostała propozycję takiej ustawki i czy z niej skorzystała? Jak takie „ustawki” wyglądają?

  Dziś emitujemy pierwszy odcinek naszego nowego cyklu o tacierzyństwie "Zwykły dzień na tacierzyńskim", w którym pokażemy blaski i cienie bycia ojcem. A do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Oliviera Janiaka, Michała Figurskiego oraz Rafała Rutkowskiego. Jak odnajdują się w roli ojca?

  Trenerka Polek Ewa Chodakowska została właśnie twarzą nowej kolekcji La Mania Joanny Przetakiewicz. O tym "mariażu", a także o tym, jak przekuć piękno wewnętrzne kobiety na piękno zewnętrzne opowiedziały w Dzień Dobry TVN. Czy Joanna Przetakiewicz i Ewa Chodakowska przyjaźnią się, czy tylko ze sobą współpracują? Czy Ewa Chodakowska została osobistą trenerką Joanny Przetakiewicz?

  Shik Kim jest jednym z pierwszych Koreańczyków, którzy skończyli polonistykę na Uniwersytecie w Seulu, w Korei Południowej, największym na świecie wydziale polonistyki. Czy o wyborze studiów decydował przypadek czy miłość do języka polskiego? Jak radzi Shik Kim sobie z deklinacją, obocznościami, imiesłowami przymiotnikowymi uprzednimi? Na tę okoliczność przepytali go nasi prowadzący.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dorotę Williams, której córka Klaudia mieszka w Australii oraz Joannę Klimas, której córka Natalia wyjechała do Nowego Jorku. Jak bardzo tęsknią do swoich córek i czym sobie tę tęskontę rekompensują?

  W czym tkwi sekret ich słodkości? Co jest erzacem cukru? Jak przebiegają ingrediencje? Zobaczcie, jak pozostać szczupłym łasuchem!

  Dorota Wellman spotkała się z prof. Kazimierzem Kuczmanem, który mieszka na Wawelu. Czy płaci czynsz i czy ktoś jeszcze zamieszkuje Zamek Królewski w Krakowie?

  Osoby otyłe cechuje to, że trudno je namówić do zjedzenia śniadania. Jadają głównie po południu i wieczorem, często dwa razy dziennie. O której godzinie jemy największy posiłek? Czy jemy jak zawodnicy sumo? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Renata Ruszniak, dietetyczka i autorka książki „Bitwa o śniadanie”.

  Ewa Zając–Sołowianowicz i Jarosław Sołowianowicz dzięki Eurokorzyściom powrócili do swojego wyuczonego i wymarzonego zawodu. Zyskała na tym także polska kultura i miłośnicy tańca. Zobaczcie, jak Fundusze Europejskie umożliwiają rozwój i wspierają kulturę wysoką.

  Jego film podbił serca internautów. Ponad 350 tys. zobaczyło na jednym z portali jego pięciominutowy film. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był autor tego filmu - Matthew Brown. Dlaczego zdecydował się nakręcić film właśnie o naszym kraju, skoro większość Amerykanów nawet nie wiem, gdzie leży Polska?

  "Nie oceniaj książki po okładce". Patrycja Rzenno, eteryczna, drobna i chudziutka, o słowiańskiej urodzie potrafi wypakować z tira na transporter magazynowy 21 palet po 150 kilogramów. Marzy o tym, by „pojeździć z gabarytami". Filip Chajzer spotkał się z najbardziej "rachitycznym " kierowcą tira, który przełamuje stereotypy.

  Maja Sablewska - doradca wizerunkowy, była menadżerka najaśniejszych gwiazd i jurorka „X Factor”. Tym razem poszła o krok dalej. Zrobiła sobie test na nietolerancję pokarmową. Jak wypadł i czego nie może jeść Maja? Jak przygotowuje kaszę jaglaną i dlaczego na czczo wypija szklankę przegotowanej wody?

  Ale co z "janosikowym"? Dzielny i przystojny. Zobaczcie Janosika jak żywego! Czy łupi bogatych, a zabiera biednym?

  Na światowych wybiegach i okładkach pism pojawiają się modelki, które skończyły 60, 70 czy nawet 80 lat. Naszych gości: Ewę Wejnert, Małgorzatę Wróblewską-Blikle, Małgorzatę Niemen i Rafała Młodzikowskiego spytaliśmy o to, czy to chwilowa moda, czy może efekt starzenia się społeczeństwa oraz jak wyglądał świat modelingu w czasach PRL?

  Wydawać by się mogło, że w kwestii pojemników na żywność już nic oryginalnego wymyśleć nie można. Nic bardziej mylnego! Innowacyjne lunchboxy posiadają zdolność nie tylko transportowania żywności z domu do pracy, ale wyposażone są w szereg innych funkcji. Jakich? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Anna Nowak-Ibisz.

  Jak Zofia Ślotała chce ożywić smutne, polskie ulice? Jak łączyć ze sobą kolory? Czy do spodni dresowych powinno się nosić szpilki? O tym opowiedziała w Dzień Dobry TVN Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi.

  Przed programem "Top model" schudła 24 kilogramy. Po programie Anna Bałon przybrała na wadze. Dlaczego? Co takiego wydarzyło się w jej życiu? Czy byłej uczestniczce programu "Top model" uda się wrocić do formy? Jaki Anna Bałon ma sposób na odchudzanie? Ile kilogramów chce zrzucić? Zapraszamy na nowy cykl w Dzień Dobry TVN z udziałem Anny Bałon!

  Po raz szósty gwiazdy TVN staną naprzeciwko polityków. Cały dochód ze sprzedaży biletów na mecz oraz z SMS-ów zostanie przekazany Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli "niedzielni piłkarze": Kamil Durczok, Paweł Małaszyński, Kuba Wesołowski

  Jak udowadnia nasz gość- joga wcale nie musi być tylko poważną kontemplacją. W trakcie ćwiczeń można się dobrze bawić, a nawet "pękać" ze śmiechu. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był certyfikowany jogin śmiechu Piotr Bielski oraz psycholog Miłosz Brzeziński. Jak pokonać pourlopowy stres?

  Jak sama mówi "Oni mają inny mental". O kim tak wypowiada się Agnieszka Dygant? Gdzie się "resetuje" i czy taniec jej jest mocną stroną? Aktorce w czasie niezwykłego wesela towarzyszył Filip Chajzer. Czy partnerował jej także w tańcu?

  Czy dżentelmeni istnieją jeszcze w naszych czasach? Czy szarmanccy mężczyźni są wyśmiewani przez ich mniej kulturalnych kolegów? Kim jest współczesny dżentelmen? Czy jedną z jego zalet jest gotowość do zapłacenia w restauracji? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Robert Zydel i Magda Zawadzka.