Początki jej pasji sięgają dzieciństwa. Rysowniczka i mama Katarzyna Pac-Raszewska prowadzi rysunkowy blog, w którym nie ma miejsca na lukrowane macierzyństwo. A czy swoim dzieciom pozwala mazać po ścianach? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o "niegrzecznych" rysunkach młodej mamy.

  Krzysztof Czyżewski, kustosz Zamku Królewskiego na Wawelu, zabrał Dorotę Wellman w miejsca, które nawet w dzień pozostają nietknięte ludzką stopą.

  Czy spotkała się z handlem terminami ślubów? Jakie są najbardziej "topowe" miejsca na wesele? Z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować termin ślubu? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN organizatorkę ślubów Ewę Wardęgę-Sawicką.

  Wiktoria Nowak ma 12 lat i zadziwia otoczenie swoim talentem. Budzi uznanie najlepszych wirtuozów. Ma też już swój zespół. Kocha też konie. Jakie były jej początki i kto motywował ją do grania? Posłuchajcie jej gry!

  Kiedyś puree z dżemem, dziś wyborne pierogi, zupa pomidorowa, schabowy czy placki ziemniaczane. W latach 50. nie posiadały nawet krzeseł. Teraz bary mleczne to przedmurze smacznego i domowego jedzenia. A jak bary mleczne widzą obcokrajowcy? Czy dla nich są także tak atrakcyjne jak dla Polaków?

  Porozrzucane buty, półnaga pani, zauroczony "mały-niepozorny" oraz gospodarz domu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zajrzała za kulisy najpopularniejszego domu w Warszawie! Komu wpadnie w oko Asia? Kto odpowiada za brak kasy i, kto ukradł bransoletkę? Więcej o "WAWIE NON STOP" znajdziecie na stronie wawa.tvn.pl >>>

  Kiedy miała 12 lat dostała od ojca kucyka. Teraz, kilkanaście lat później, zabrała go ze sobą do Nowego Jorku. Weronika Ciechowska to córka Małgorzaty Potockiej i nieżyjącego już lidera zespołu Republika, Grzegorza Ciechowskiego. Obecnie mieszka w Nowym Jorku. Dlaczego nie poszła śladami swoich rodziców i zajęła się rynkiem finansowym?

  Ledowe, energooszczędne, standardowe. Niektóre są niezniszczalne. Żarówka to serce lampy. A specjalistą od lamp jest Zbyszek Urbański. Zobacz, jakie "rodzynki" wyłowił z przesyconego bublami rynku RTV.

  Przemysław Saleta został wybrany najlepszym ojcem w Polsce. Głosowali na niego mężczyźni w specjalnie do tego przygotowanej ankiecie. Jak czuje się, kiedy jest stawiany za wzór ojca? Jak ojciec Nadii i Nikoli wychowuje swoje córki? Czy ma jakiś przepis na bycie tatą idealnym?

  Dziś kolejny odcinek cyklu "Licencja na sukces." Tomik Grewiński pod swoimi skrzydłami ma utalentowanych artystów: Kayę, Kasię Nosowską, Monikę Brodkę, Marysię Peszek, Zakopower, Smolika. Zobaczcie, jak wygląda jego dzień powszedni.

  Dziś pierwszy odcinek naszego nowego cyklu "Licencja na sukces". Pokażemy w nim osoby, które stoją za sukcesem gwiazd. Dzięki swojej pracy mają wpływ na sukces gwiazdy. Pierwszym bohaterem naszego cyklu jest Tomik Grewiński, menadżer artystów. Czym zajmuje się menadżer gwiazd? Jak zostaje się menadżerem i czy gdzieś można się tego nauczyć? Czy apanaże menadżerów to procent od zysków artysty? Jakie są koszty niematerialne ponoszone przez opiekunów gwiazd?

  Dorota Wellman spotkała się z Pauliną Młynarska i jej córką Alicją Neumann. Dziś premiera ich wspólnej książki: „Kochaj i rozmawiaj". Jak wyglądała ich pierwsza rozmowa o "tych sprawach"? W jakim wieku była Ala, kiedy pierwszy raz zapytała o seks? Co miał ilustrować wyścig plemników, który narysowała matka córce?

  Pomimo negatywnych konotacji, jakie niesie z sobą to słowo, mówią o sobie: Latawice. Zleciały do Zielonej Góry na „Zlot Czarownic”. Jaką przysięgę składają i czy mogą rzucić na kogoś urok? Okazuje się, że miotła to nie jedyne urządzenie, na którym potrafią latać:)

  Co słyszeliście o japońskim footballu? Co drugi z Was powie pewnie, że „nic”. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer udowodnił, jakimi jesteśmy ignorantami. Spotkał się z Daisuke Matsui, Japończykiem, który gra w Lechii Gdańsk. Jego żona to Rosa Kato, znana japańska modelka i aktorka. Mówi się o nich japońscy Beckhamowie, choć Daisuke Matsui bardzo tego nie lubi.

  Mają białe włosy niczym anioły. To dlaczego otoczenie traktuje ich źle? Kim są i jak żyją albinosi? Jak radzą sobie pośród "kolorowych" ludzi? W studiu Dzień Dobry gośćmi byli: fotograf Anna Bedyńska, Laureatka World Press Photo 2013, oraz jej "muz"y: Piotr Zemła, Agnieszka Michułka, Zuzanna Łukasiak, Zuzanna Łukasiak.

  „STOP zwolnieniom z WF-u” to przewodnie hasło akcji Ministerstwa Sportu, która ruszyła wraz z rozpoczęciem roku szkolnego. Dlaczego uczniowie nie chcą ćwiczyć i to za indultem rodziców? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: dyrektor szkoły podstawowej nr 103 w Warszawie Danuta Kozakiewicz, pływak, wielokrotny mistrz Europy i wicemistrz świata - Paweł Korzeniowski oraz kapitan reprezentacji Polski w siatkówce Marcin Możdżonek. Czy zwalniali się w szkole z Wychowania Fizycznego?

  Filmik zamieszczony w sieci przez tatę 7-letniej bluesującej Jagody podbija serca i uszy internatów. Bluesującą rodzinę zna cała Polska. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: lider zespołu 2late i tata trzech muzykalnych córek Artur Krystek, Jagoda Krystek, której filmik podbija Internet oraz Martyna Krystek - trzeci, zdolny "składnik" rodzinnego zespołu.

  Klientki firmy Kossmann to kobiety przedsiębiorcze, aktywne zawodowo i wymagające. Iwona Kossmann, założycielka marki Kossmann, była naszym gościem. Sama wybiera materiały i tkaniny, z których uszyte są jej stroje. Skąd pomysł, by wrócić do mody? Jaki jest wspólny mianownik Jej ubrań?

  Filip Chajzer, prosto z Krynicy Zdroju, razem z Joanną Jabłczyńską oraz z Rafałem Wilkiem - mistrzem paraolimpijskim. Pomoc mierzona kilometrami tym razem na dla Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Ile Rafał dołożył kilometrów na swoim handbike’u?

  Talia 78, biust 96 cm, biodra 118. Jak sama przyznaje odchudzanie to dla niej walka Zobaczcie, jak wygląda dieta Anny Bałon. Dlaczego do każdej potrawy dodaje chilli i, dlaczego je omlet z samych białek?

  Są ustawki marketingowe i obyczajowe. Są także widowiskowe stłuczki. Dlaczego gwiazdy umawiają się na ustawki z paparazzi? O to, w studiu Dzień Dobry TVN, zapytaliśmy Karolinę Korwin-Piotrowską. Czy dziennikarka kiedykolwiek dostała propozycję takiej ustawki i czy z niej skorzystała? Jak takie „ustawki” wyglądają?

  Dziś emitujemy pierwszy odcinek naszego nowego cyklu o tacierzyństwie "Zwykły dzień na tacierzyńskim", w którym pokażemy blaski i cienie bycia ojcem. A do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Oliviera Janiaka, Michała Figurskiego oraz Rafała Rutkowskiego. Jak odnajdują się w roli ojca?

  Trenerka Polek Ewa Chodakowska została właśnie twarzą nowej kolekcji La Mania Joanny Przetakiewicz. O tym "mariażu", a także o tym, jak przekuć piękno wewnętrzne kobiety na piękno zewnętrzne opowiedziały w Dzień Dobry TVN. Czy Joanna Przetakiewicz i Ewa Chodakowska przyjaźnią się, czy tylko ze sobą współpracują? Czy Ewa Chodakowska została osobistą trenerką Joanny Przetakiewicz?

  Shik Kim jest jednym z pierwszych Koreańczyków, którzy skończyli polonistykę na Uniwersytecie w Seulu, w Korei Południowej, największym na świecie wydziale polonistyki. Czy o wyborze studiów decydował przypadek czy miłość do języka polskiego? Jak radzi Shik Kim sobie z deklinacją, obocznościami, imiesłowami przymiotnikowymi uprzednimi? Na tę okoliczność przepytali go nasi prowadzący.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dorotę Williams, której córka Klaudia mieszka w Australii oraz Joannę Klimas, której córka Natalia wyjechała do Nowego Jorku. Jak bardzo tęsknią do swoich córek i czym sobie tę tęskontę rekompensują?

  W czym tkwi sekret ich słodkości? Co jest erzacem cukru? Jak przebiegają ingrediencje? Zobaczcie, jak pozostać szczupłym łasuchem!

  Dorota Wellman spotkała się z prof. Kazimierzem Kuczmanem, który mieszka na Wawelu. Czy płaci czynsz i czy ktoś jeszcze zamieszkuje Zamek Królewski w Krakowie?

  Osoby otyłe cechuje to, że trudno je namówić do zjedzenia śniadania. Jadają głównie po południu i wieczorem, często dwa razy dziennie. O której godzinie jemy największy posiłek? Czy jemy jak zawodnicy sumo? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Renata Ruszniak, dietetyczka i autorka książki „Bitwa o śniadanie”.

  Ewa Zając–Sołowianowicz i Jarosław Sołowianowicz dzięki Eurokorzyściom powrócili do swojego wyuczonego i wymarzonego zawodu. Zyskała na tym także polska kultura i miłośnicy tańca. Zobaczcie, jak Fundusze Europejskie umożliwiają rozwój i wspierają kulturę wysoką.