Jej stylem zachwycają się wszystkie Polki. Jaka jest tajemnica stylu Agaty Przybysz? W kawiarence TVN Cafe gościem była Anna Męczyńska – kostiumograf w serialu „Prawo Agaty”, a studio Dzień Dobry TVN odwiedziła sama Agata Przybysz, czyli Agnieszka Dygant. Jakie Anna stosuje tricki, by pani prawnik wyglądała zawsze wystrzałowo? Czym jest "pudełko wstydu" i dlaczego żelki pełnią ważną rolę na planie serialu?

  Jest prezenterką w stacji muzycznej. Kiedy kończy dzień pracy, w domu oddaje się swojej pasji. Przerabia ubrania streetwearowe. Zobaczcie, co z nich wyczarowuje!

  Flying Steps to niezwykłe połączenie muzyki klastycznej i hip- hopu. Jak tancerze interpretują dzieła Jana Sebastiana Bacha? Z artystami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Jak ma się breakdance do utworów najsłynniejszego organisty na świecie?

  Co jest fascynującego w kobiecej piłce nożnej? Jak wygląda życie młodej dziewczyny w klubie piłkarskim? O tym w Dzień Dobry TVN Ewa Pajor, najlepsza młoda piłkarka Europy. To wyróżnienie przyznaje UEFA. I w tym roku dostała je 16-latka z Polski. W którym klubie chciałaby grać Ewa Pajor?

  Miseczki, kocyki, legowiska, poduszki, ubranka i ręcznie robione zabawki. Dominika Wenta projektuje i sprzedaje akcesoria, gadżety i ubranka dla czworonogów. Do studia Dzień Dobry TVN przyszła ze swoimi pupilami. Czy Marcin Prokop potrafi obchodzić się z psami? Jak dał sobie radę z Tośką i Lolą?

  Gdyby jego nauczyciel wychowania fizycznego go nie zauważył, gdyby jego ojciec zawczasu nie zorientował się, że syn ma predylekcje do sportu - kim dziś byłby dwumetrowy Marcin Gortat?W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dwóch ojców sukcesu koszykarza grenadierskiego wzrostu: tatę Janusza Gortata oraz Zdzisława Pruszczyńskiego, pierwszego trenera i nauczyciela WF-u Marcina, którzy opowiedzieli o początkach jego kariery. Towarzyszyła im Agnieszka Rylik.

  Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu, w którym Zofia Ślotała prezentuje młodych polskich projektantów.

  O czym musimy pamiętać i co warto sprawdzić zanim wybierzemy się z naszym dzieckiem na basen? W jakim wieku możemy zacząć uczyć malucha pływać?

  Orientalna, śródziemnomorska czy polska? Jaką kuchnię lubią gwizdy? W czym gustuje Zbyszek Urbański, Viola Kołakowska, Karolina Malinowska, Ilona Felicjańska? Co dla Michela Morna jest numerem jeden w polskiej kuchni? Jaką polską potrawą zachwyca się Ayo?

  W Łodzi trwa trzecia edycja Festiwalu Galeria Urban Forms. Miasto odwiedzają artyści street-artu z całego świata i nadają szarej przestrzeni miejskiej zupełnie nowy, kolorowy sznyt. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Michał Piróg oraz Teresa Latuszewska – Syrda – wiceprezes fundacji Urban Forms. Ile kosztuje jedna, sążnista ściana muralu?

  W Sopocie Tomasz Zubilewicz spotkał się z podróżnikiem Markiem Kamińskim. Czego szuka Marek podróżując po świecie?

  Polka, Ilona Szwarc, została laureatką World Press Photo 2013. Zajęła trzecie miejsce w kategorii "portret dostrzeżony". Co jest ważniejsze w fotografowaniu - talent czy warsztat? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była fotografka Lidia Popiel, polska Annie Leibovitz.

  Spektakle teatralne poprzedzone pokazem garnków. Czy artystom nie wypada brać udziału w komercyjnych przedsięwzięciach? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Piotr Gąsowski oraz Katarzyna Skrzynecka. Czy wyrazili by zgodę, aby przed spektaklem z ich udziałem "wystąpiły" garnki, zupki czy inne gadżety? A może eventy przed zasadniczym spektaklem są wynikiem nierentowności teatrów?

  Pani Beata podczas zbliżenia nie osiąga nigdy orgazmu, w przeciwieństwie do męża. Odczuwa jednak dużą satysfakcję z seksu, choć nigdy nie szczytuje. Jaka może być tego przyczyna? W studiu Dzień Dobry TVN prof. Zbigniew Lew-Starowicz wytłumaczył różnice między dwoma kobiecymi orgazmami. Co jest najczęstszą przyczyną braku orgazmu u kobiet?

  Marta Lau jest sędzią piłkarskim. W tym, zdominowanym przez mężczyzn świecie, radzi sobie doskonale. W studiu Dzień Dobry TVN była naszym gościem. Towarzyszył jej komentator sportowy Tomasz Zimoch. Czy piłkarze traktują ją tak samo jak jej kolegów po fachu? Czy kobieta łagodzi obyczaje także na boisku? A może piłkarze ją lekceważą?

  Rektor jednego z węgierskich uniwersytetów rozwiązał kwestię uczelnianego dress code'u. Na jego uczelni mężczyźni muszą pojawiać się w garniturach, a kobiety w skromnych spódnicach. To ograniczenie wolności osobistej czy pomysł na brak różnorodności? A jak ubierają się studenci polskich uczelni?

  Koreańczycy są introwertyczni i nie są asertywni. Niektórym to pasuje. Jedną z takich osób jest Anna Sawińska - Polka mieszkająca w Korei Południowej. Tam też poznała swoją drugą połowę. Czy tęskni za Polską? Jak zmienia się nasz kraj? Czy jest coś w Korei do czego nie może się do dziś przyzwyczaić? Ile czasu Koreańczycy poświęcają na pracę, a ile na odpoczynek?

  Już dziś będziecie mogli obejrzeć odcinek specjalny serialu "Wawa Non Stop". Na urodzinach Maćka pojawią się: Manuela z "Big Brothera", Aicha i Asteya z "X- Factor" oraz Justyna z "Top Model".

  Mają jeden cel - uwielbiają zbierać autografy. Filip Chajzer zapytał łowców autografów, których codziennie spotyka przed wejściem do redakcji Dzień Dobry TVN, po co to robią? :) Ile autografów udaje się zdobyć rekordzistom? Na kogo czekali w niedzielę przed studiem Dzień Dobry TVN? Ile trzeba polować na autograf i zdjęcie Kingi Rusin?

  Histeria, płacz, agresja, wrzask - tak reaguje dziewczynka, która jest uzależniona od telefonu komórkowego. Co na to jej mama? Ewa Drzyzga zaprasza na dzisiejsze "Rozmowy w toku". Poznajcie przedstawicieli tzw. pokolenia kciuka.

  Katarzyna Gałaj od lat szyje i projektuje kolorowe ubrania dla dzieci, a jej prace doceniane są także poza granicami Polski. Czy ten biznes jest też pomysłem na życie? Ile kosztują zaprojektowane przez nią rzeczy?

  Czy można trafnie kogoś ocenić po wyglądzie? Na co najczęściej zwracamy uwagę? Czy to jak wyglądamy rzeczywiście odzwierciedla to, jacy naprawdę jesteśmy? Co o wyglądzie stylistki Doroty Williams sądzi Michał Piróg? Na kanapie w studiu Dzień Dobry TVN zasiedli: socjolog Tomasz Sobierajski, Michał Piróg i stylistka Dorota Williams.

  Marta Robak po raz trzeci obroniła tytuł Mistrza Europy we fryzjerstwie artystycznym. Z Moskwy przywiozła dwa medale: złoty i brązowy. Na co dzień pracuje w salonie fryzjerskim we Wrocławiu.

  Zostaliśmy zaproszeni do ambasady USA na poczęstunek. Jakie są najpopularniejsze amerykańskie smaki? Za czym najbardziej tęskni ambasador USA?

  Czy mężczyźni wiedzą, ile tak naprawdę kosztują damskie buty, torebki lub kosmetyki? Dlaczego kobietom czasami zdarza się ukrywać wydatki na przyjemności przed swoimi partnerami? Czy zakupy są dla kobiet sposobem na poprawę humoru? O to w Dzień Dobry TVN nasi goście: piosenkarz Norbi, scenarzysta Doman Nowakowski i psycholog Maria Rotkiel. Co o swojej żonie mówi Norbi? Czy to prawda, że żona kupuje mu ubrania?

  Jolanta Pieńkowska odkryła topinambur dopiero wczoraj, a Mikołaj Rey odkrył go znacznie wcześniej. Topinambur znany jest też jako gruszka ziemna, trufla kanadyjska i karczoch jeruzalemski. Jak smakuje i jakie potrawy można z niego zrobić? Mikołaj Rey zabiera nas w kulinarną podróż. Dowiedźcie się więcej o tym smacznym źródle młodości.

  Naval służył w GROM-ie przez czternaście lat. Był wielokrotnie odznaczany. Napisał książkę „Przetrwać Belize”. W studiu Dzień Dobry TVN Naval opowiedział o atmosferze, jaka panuje w dżungli, o tym, co znaczy być komandosem oraz jak się trenuje, by przetrwać nawet w najgorszych warunkach.

  Jaka jest rola ojca w afrykańskiej rodzinie? Kto jest bardziej surowy w domu - mama czy tata? Jakie jest podejście do kar fizycznych w nigeryjskiej rodzinie? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu Ofelii Grzelińskiej "Rodzina dookoła świata".

  Aicha i Asteya to kolejne gwiazdy, które gościły na planie serialu „Wawa Non Stop”. Mieszkańcy domu przygotowywali urodzinową niespodziankę dla Maćka. Jakie wrażenie na uczestnikach programu zrobiły gwiazdy „X Factor”?