Jak rozbuchać ogień w kociołku? Dlaczego zimą tyjemy? Czy na chłodne dni potrzebujemy więcej kalorii? O tym w studiu Dzień Dobry TVN - dietetyczka Agnieszka Piskała.

  Na polskim rynku ukazała się książka Marty Brzezińskiej-Waleszczyk o naturalnym planowaniu rodziny - "Wszystko, co chcecie wiedzieć o seksie bez antykoncepcji, ale boicie się zapytać". Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: Aleksandrę i Mateusza Filipiuków oraz Dorotę i Tomasz Cieślińskich, którzy - jak sami mówią - naturalne planowanie rodziny to ich styl życia.

  Za czasów PRL-u nie było programów typu talent-show. Jak zatem robiło się wtedy karierę? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział Krzysztof Materna. Towarzyszył mu Tomasz Kopeć, autor książki „ Z talentem do gwiazd”. Czy jego książka to poradnik dla tych, którzy chcą zrobić karierę? Dlaczego dzisiejsi artyści cierpią na syndrom braku repertuaru?

  10 tysięcy złotych do wydania w cztery godziny na co tylko dusza zapragnie. Ta bajka spełniła się trzydziestu uczestnikom konkursu, którzy napisali do złotej rybki. Jakie były ich największe marzenia i na co przeznaczą wygraną? Od czego specjalistką były: Dorota Wellman, Zosia Ślotała i Anna Nowak - Ibisz?

  „...i życzę Ci, żebyś w końcu znalazła sobie męża i urodziła mi trójkę wnuków!” Jak reagować na życzenia bliskich, które wprawiają w zakłopotanie? W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to wokalistkę Natalię Lesz, prawniczkę Weronikę Marczuk, aktorkę Karolinę Nowakowską oraz psychologa Piotra Mosaka. Jak uchronić się przy świątecznym stole przed wścibskimi babciami i ciotkami?

  Jeśli nie masz czasu i chęci do zrobienia 12 dań wigilijnych jest ktoś, kto może je zrobić za Ciebie. Nie wynoś się z domu na Święta - zamów Wigilię na wynos!

  W studiu Dzień Dobry TVN odwiedzili nas dziś: Natalia Nguyen, Stephano Sambali i Mohamed Adel Fared - obcokrajowcy, którzy od wielu już lat mieszkają w Polsce. Opowiedzieli o tym czym zaskoczyły ich "polskie święta". Które z polskich dań wigilijnych są niejadalne?

  Podobno każdemu, kto stanie przed ołtarzem przez głowę przebiega myśl o ucieczce. Rzadko jednak myśli przekuwają na czyny. Ile osób odwołuje swój ślub i z jakich powodów? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN - Beata Królak, która pośredniczy w sprzedaży odwołanych wesel, oraz psycholog Piotr Mosak. Ile osób rocznie odwołuje śluby?

  Air joga to joga w powietrzu. Czerpie z tradycyjnej jogi, udziwniona pierwiastkiem amerykańskim. Filip Chajzer postanowił sprawdzić jak się wisi, fruwa i robi dobrze!

  Tym razem Zosia Ślotała odwiedziła Joannę Dominiak, dziewczynę, która modę połączyła z technologią XXI wieku. Joanna projektuje i wykonuje biżuterię korzystając z drukarki 3D. Zobaczcie efekty jej pracy! Podoba się Wam taka biżuteria?

  To w zaprojektowanej przez niego złotej spódnicy, podczas gali MTV w Amsterdamie wystąpiła, Honorata Skarbek. Ma 22 lata, a już odnosi sukcesy. Gavel Grzegórski był gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN.

  Medycyna estetyczna w Polsce przeżywa renesans. Polki przodują w poddawaniu się zabiegom upiększającym. Czy to z powodu kompleksów, panującej mody czy narzuconych kategorii piękna? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Magda Gessler, Maja Sablewska oraz Marcin Ambroziak- dermatolog, właściciel kliniki urody. Ile kobiet, a ilu mężczyzn przychodzi dziennie do jego kliniki? Czy Maja i Magda poddały się iniekcji i czy dosięgnął je chirurgiczny nóż?

  Dziennikarka i reporterka oraz partnerka Tomasza Iwana - Natalia Jakuła. Izabela Janachowska, tancerka, zaręczona z Krzysztofem Jabłońskim. Agata Rubik- żona Piotra Rubika. I Anita Grabowska - menadżerka Andrzeja Grabowskiego oraz jego żona. Łączy je to, że ich partner jest znacznie od nich starszy. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziały, czy różnica wieku w związku przeszkadza czy pomaga w miłości?

  Krzysztof Biegun szybko zaskoczył cały świat zostając liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Dziewiętnastoletni skoczek został już namaszczony na następcę Adama Małysza. I to w dodatku przez samego mistrza. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Agnieszka Rylik oraz Maciej Maciusiak, trener Krzysztofa Bieguna. Czy czeka nas biegunomania?

  To, co lubią, co ich śmieszy, to co wkurza - piszą na swoich koszulkach. Bartosz Nowakowski i Rafał Miodowsk bawią się językiem polskim, tworząc zabawne kalambury na ubraniach. Skąd pomysły na zabawne slogany, jako żywo z "Myśli Nieuczesanych" Stanisława Jerzego Leca?

  Filip Chajzer wybrał się na targi tatuażu, by zrozumieć tych, którzy tatuaże mają, bo tatuaż ma wyrażać to, co ma w środku jego właściciel. Co o właścicielu mówi tatuaż w postaci: orchidei, smoka, diabła czy symboli religijnych? Czy babcie lubią tatuaże? :) Jaki tatuaż byłby najlepszy dla Chajzera? Co na to jego mama? Jeżeli chcecie mieć tatuaż, wybierzecie dobrze, bo tatuaż zostaje z jego właścicielem na całe życie.

  Ma 75 lat i bardzo wygimnastykowane ciało. Dwa razy w tygodniu prowadzi w Krakowie zajęcia, na które przychodzą nie tylko panie. Poznajcie Panią Ulę Szczurek - najstarszą w Polsce instruktorkę fitness. Zobaczcie, jak prowadzi zajęcia i jak robi szpagat!

  Jak brzmi jego buddyjskie imię? Dlaczego więcej koncertów gra poza granicami Polski? Czy najważniejsza w życiu jest dla niego muzyka? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy muzyka Wojtka Mazolewskiego, prywatnie partnera Mai Sablewskiej.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Agata Chagowska, założycielka firmy produkującej eleganckie ozdoby do włosów. Skąd czepie inspiracje? Kim są jej klientki? Ile trzeba zapłacić za taką ozdobę do włosów?

  Marta Leszczyńska szukała dla siebie kolorowych ubrań, ale takich nie znalazła, dlatego zaczęła je projektować. Za sprawą jej kolekcji, w studiu Dzień Dobry TVN, zrobiło się naprawdę kolorowo.

  Rok temu przedstawiliśmy w programie Dzień Dobry TVN historię utalentowanego Mariusza Kędzierskiego, który urodził się z wadą rozwojową obu przedramion. Jego pracami zachwycają się także poza granicami Polski. A po emisji tego materiału w Dzień Dobry TVN jedna z katowickich uczelni postanowiła spełnić największe marzenie Mariusza Kędzierskiego...

  Jolanta Pieńkowska nie jest fanką grochówki, ale Robert Kantereit owszem. Mikołaj Rey też lubi grochówkę... nie tylko jeść, ale także gotować. Czy wiecie, że dawniej grochówka wojskowa była bezmięsną zupą? Dlaczego powinniśmy jeść groch, choć jest wiatropędny?

  Kiedyś materiał bardzo popularny, dziś przeżywa swój renesans. Filc. W studiu Dzień Doby TVN gościem była projektantka współpracująca z DaWanda.pl - Justyna Kubała. Kiedy zaczęła się jej przygoda z projektowaniem?

  Sex-shopy przeżywają prawdziwy renesans. Jak zmieniają się seksualne upodobania Polaków? Czy stajemy się mniej pruderyjnym społeczeństwem? W studiu Dzień Dobry TVN seksuolog profesor Zbigniew Lew-Starowicz oraz Joanna Keszka, właścicielka sklepu z gadżetami erotycznymi, opowiedzieli o ewolucji i rewolucji seksualnej Polaków.

  Tutaj nie ma miejsca na słabość, łzy czy pretensje - amerykański football to sport dla prawdziwych twardzieli. Opolska drużyna footballu walczy ze stereotypem, w myśl którego football to sport zarezerwowany jest tylko dla mężczyzn. Z jakim skutkiem? Zobaczcie!

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer spotkał kierowcę, który jako ostatni siedział za kierownicą tego nobliwego autokaru. Po 35 latach ostatni Ikarus wyjechał w ostatni kurs przez Warszawę. Pożegnalnej podróży przyglądaliśmy się z kamerą Dzień Dobry TVN.

  Znany szerzej jako Mr Vintage, prowadzi bloga o modzie męskiej. Jakie są najczęstsze modowe grzechy popełniane przez mężczyzn? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział Michał Kędziora - alter ego Mistera Vintage.

  W kawiarni za jeden uśmiech była dziennikarka Dzień Dobry TVN - Kasia Olubińska.Tutaj ludzie przychodzą i zostają. Czym różni się ta krakowska kawiarnia od innych?

  Całe swoje życie poświęciła modzie. Zaczynała projektując ubrania dla wielkim firm odzieżowych. W końcu zdecydowała się być szefem dla samej siebie. Jej atelier odwiedziła Zosia Ślotała.