Styl życia

  Styl życia

  Większość ludzi nie wyobraża sobie życia bez pasji. Praca i obowiązki domowe to przecież niejedyne aktywności, którym warto poświęcać uwagę. Satysfakcjonujące hobby pozwala oderwać się od wyzwań dnia codziennego i stanowi o naszej indywidualności. Zdarza się jednak, że pociąg do sportów ekstremalnych, polowań czy czasochłonnego majsterkowania staje się poważną przeszkodą dla związku. Co zrobić w sytuacji, gdy zainteresowania partnera burzą spokój w romantycznej relacji?

  Czujnik temperatury silnika to niewielki element układu silnika o długości kilku centymetrów. W jego dolnej części umieszczony jest czujnik pobierający dane o temperaturze, w związku z czym jest on zanurzony w płynie chłodniczym. W górnej części znajduje się gwint, który umożliwia zamocowanie czujnika w odpowiednim miejscu, a na samej górze tzw. gniazdko podłączone do przewodu, za pomocą którego dane przesyłane są do komputera.

  Randkujący często dysponują długą listą wymagań, według których akceptują lub odrzucają potencjalnego partnera. Na jakie cechy najczęściej zwracają uwagę? Skąd biorą się wygórowane oczekiwania? O tym w Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z Anną Klimczewską, dziennikarką i producentką telewizyjną oraz Jakubem Zającem, psychoterapeutą i socjologiem.

  W związku z zakręceniem gazu dla Polski wiele osób obawia się, że może zabraknąć różnego rodzaju paliw, w tym ropy. Obecne źródła tego surowca są dywersyfikowane i pozyskiwane nie tylko z Rosji. Jak wygląda sytuacja w Polsce i skąd pozyskiwane są benzyny? Czy jest się czego obawiać?

  Szpachla to masa o uniwersalnym zastosowaniu. W zależności od składu można ją wykorzystywać do wyrównywania i wygładzania wielu powierzchni.

  Taryfa weekendowa to rozwiązanie, dzięki któremu można sporo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Co zrobić, aby płacić mniej? Dla kogo ta opcja jest opłacalna, a dla kogo niekoniecznie? Taryfa G12w – sprawdź, czy to rozwiązanie dla Ciebie.