Dekoratorka Kinga Kołodziejak-Gul pokazała w Dzień Dobry TVN, jak w prosty sposób stworzyć naturalne ozdoby cmentarne.
Na jakie aspekty powinniśmy zwrócić uwagę, jeśli mamy piec gazowy? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli specjaliści ds. efektywności energetycznej budynków.
Powódź, która kilka tygodni temu przetoczyła się przez Polskę, sprawiła, że osoby, które nie ewakuowały się ze swoich domów, zostały niemal całkowicie odcięte od świata. Z pomocą ruszył im m.in. Łukasz Wilk, pilot, wraz ze swoją żoną.
Praca kierowcy w Niemczech zyskuje na popularności wśród Polaków w obliczu globalnych problemów z łańcuchem dostaw, wiele osób decyduje się na podjęcie pracy w tym kraju. W artykule przyjrzymy się korzyściom i wyzwaniom związanym z tym zawodem.
Sprawdź, co wpływa na wysokość świadczenia.
Sprawdź szczegóły.
O fenomenie neonów opowiedzieli w Dzień Dobry TVN nasi goście.
Aleksandra Zawistowska jest jedną z niewielu artystek szkła, której design zachwycił największe tytuły modowe. O swojej historii i pasji opowiedziała w cyklu "Młoda Polska" w rozmowie z reporterem Piotrem Wojtasikiem w Dzień Dobry TVN.
W Warszawie powstało "EkoCentrum - Punkt Zwrotny" - miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą nauczyć się wielu ciekawostek dotyczących zmian klimatu.
Kto z nas nie zna charakterystycznego zapachu ryby, który roznosi się po mieszkaniu podczas jej smażenia. Co zatem zrobić, żeby się go pozbyć?
W nocy z soboty 26 na niedzielę 27 października nastąpiła zmiana czasu z letniego na zimowy. Czemu ma ona służyć i czy kiedyś od niej odstąpimy?
Były pracownik Microsoftu i Facebooka Nick Berry podał listę najpopularniejszych kodów PIN, które używamy, a które pozyskali cyberprzestępcy. Czy twój jest na tej liście?
Sprzedaż i kupno mieszkania czy domu, starania o kredyt hipoteczny, kupno ubezpieczenia domu to sytuacje, w których niezbędna staje się wycena nieruchomości. Odpowiednie kwalifikacje do jej przeprowadzenia ma rzeczoznawca majątkowy. Przygotowany przez niego dokument to operat szacunkowy.
Podczas konferencji Masters&Robots wielu mówców z całego świata wyraziło swoje nadzieje, ale także obawy związane z AI.
Zobacz najgłośniejsze przeszczepy w Polsce.
Interseksualizm popularnie nazywany był obojnactwem lub hermafrodytyzmem. Dotyka ono 1 na około 10 tysięcy nowonarodzonych dzieci i uznawane jest za anomalię. Nie należy mylić interseksualizmu z transpłciowością czy jakimikolwiek seksualnymi preferencjami. Poza tym samo pojęcie interseksualizmu coraz częściej uznawane jest za niewłaściwe i zastępowane interpłciowością.
Kiedy spodziewać się wypłat?
Dlaczego przestawiamy zegarki?
"Góry nie dzielą nas, a łączą".
"Środki muszą być łagodne".
Dlaczego warto je mieć w swoim ogrodzie? Jak się je sadzi?
Co możemy zobaczyć podczas przejazdu? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział Mariusz Wermiński, prezes Fundacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej.
Każdemu z nas zdarza się chorować i wziąć zwolnienie lekarskie. Niestety cześć pacjentów nie wykorzystuje tego czasu na rekonwalescencję czy powrót do zdrowia. Zdarzają się sytuacje, gdy "chory" w czasie L4 wyjeżdża na wakacje lub robi remont.
Kupowanie ubrań z drugiej ręki ma wiele zalet, zarówno dla ich właściciela, jak i środowiska. Jak przerabiać używane ciuchy, by dopasować je do naszego stylu i osobowości?
Dbając o środowisko i o własny portfel warto zamienić sklepy sieciowe na lumpeksy. W tego typu miejscach nie tylko wyszukamy perełki, ale także nie wydamy fortuny, dzięki czemu nie ucierpi nasz domowy budżet.
Moda na badania to najnowsza akcja programu Top Model, nawiązująca do profilaktyki. W związku z tym powstało wiele wspaniałych inicjatyw w tym sesja zdjęciowa zrobiona przez Alexiego Lubomirskiego. O efektach opowiedziała nam Ola Rogowska.
Czy jest to tzw. mniejsze zło, w porównaniu do zakupoholizmu?
Budynek od dłuższego czasu wzbudza wiele emocji.
Na czym polega ten typ budowania relacji i co oznacza dla drugiej połówki? O tym opowiedział nam dr Mateusz Grzesiak, psycholog i wykładowca Akademii WSB.