Styl życia

  Styl życia

  Dostałeś SMS-a z numeru 732232987 z informacją, że Google weryfikuje numer telefonu? Nie ma się czego obawiać, tym razem nie jest to oszustwo. Prawdopodobnie każdy użytkownik Androida dostał lub dostanie taką wiadomość. Sprawdź, co to za SMS.

  Chcesz wiedzieć ile będą Cię wynosić odsetki oraz inne koszty związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego? Możesz szybko i sprawnie oraz bez zbędnych obliczeń poznać wszystkie finansowe aspekty związane z konkretnym kredytem mieszkaniowym. Kalkulator kredytu hipotecznego obliczy za Ciebie wszystkie koszty kredytowe. Dowiedz się, jak działa kalkulator kredytowy i wybierz idealny produkt bankowy dopasowany pod Twoje możliwości.

  Dwuznaczne komplementy to problem, z którym mierzą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Z pozoru niewinne komentarze dotyczące wyglądu czy życiowych osiągnięć zwykle wywołują niesmak i zniechęcają nas do obcowania z niektórymi osobami, ale mogą też stać się przyczyną kompleksów, a co za tym idzie prowadzić do obniżenia naszej samooceny. Jak bronić się przed fałszywymi uprzejmościami, mającymi niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie?

  Co trzecia firma na terenie naszego kraju należy do kobiety. Najwięcej bizneswoman działa w sektorze pomocy społecznej - wynika z nowych danych KRS. Które jeszcze branże są szczególnie bliskie Polkom? - Świat idzie naprzód, coraz więcej kobiet chce i ma możliwości, by realizować swoje ambicje biznesowe - zauważa Bożena Leśniewska.,

  Mycie podłóg to obowiązek, który spędza sen z powiek niejednej gospodyni domowej. Usuwanie zanieczyszczeń z parkietu, paneli czy ceramicznych płytek zajmuje niemało czasu, bywa też bardzo wyczerpujące, zwłaszcza jeśli chcemy uniknąć nieestetycznych zacieków. Okazuje się jednak, że domowe porządki mogą przynieść spektakularne efekty zaledwie w kilka minut. Wystarczy wypróbować prosty trik z TikToka.

  Wielorazowe środki higieny intymnej cieszą się coraz większą popularnością nie tylko ze względu na dobro planety, ale też, jak się okazuje, wygodę. Czym jest bielizna menstruacyjna? Czy warto w nią zainwestować? Poznaj ten rodzaj bielizny z okazji 29 marca - Święta Polskiej Bielizny.

  Jak zacząć tatuować, gdzie szukać wiedzy i inspiracji? Czy istnieją specjalne kursy dla tatuażystów? Tego typu pytania często zadają sobie osoby, które chciałyby rozpocząć przygodę z tatuowaniem. Aby nauczyć się robić tatuaże, nie wystarczy jedynie dobry zmysł plastyczny. Potrzebna jest także szeroka wiedza o ludzkiej anatomii.

  Różnego rodzaju chwasty na trawniku, który staramy się starannie pielęgnować, są prawdziwą zmorą każdego ogrodnika. Wśród chwastów znajdują się przeróżne gatunki roślin, m.in. mchy, paprocie i skrzypy, mniszek pospolity. Istnieją skuteczne metody zwalczania chwastów – zarówno te naturalne, jak i wykorzystujące gotowe specyfiki.

  Usuwanie kłopotliwych plam z ubrań większości z nas kojarzy się z obowiązkiem wrzucenia ich do pralki. Okazuje się jednak, że to niejedyna metoda na przywrócenie schludnego wyglądu ulubionej sukience czy ponadczasowym jeansom. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się stripowanie, czyli ekologiczny sposób na pranie zabrudzonych rzeczy. Na czym dokładnie polega ten oryginalny trend?