Styl życia

  Od kilku lat toczą się dyskusje na temat kryzysu męskości. Redakcja Noizz

  Sieć 5G to nieodłączny element współczesnego, błyskawicznie rozwijającego się technologicznie świata. Wielu ludzi zdaje sobie sprawę, jak bardzo jest potrzebna, ale jednocześnie wokół niej narosło bardzo dużo mitów, fake newsów i absurdalnych wręcz teorii spiskowych. Dlaczego? W tym artykule krótko obalamy najpopularniejsze mity i wyjaśniamy, dlaczego obawy dotyczące najnowocześniejszej technologii są bezzasadne.

  PIT-0 dla rodzin 4+ nazywany także PIT-em zero dla rodzin obowiązuje od początku roku 2022. Stosowany jest do dochodów, które uzyskane zostaną od pierwszego stycznia tego roku. Kto i jak może z niego korzystać? Co trzeba wiedzieć o tej uldze?

  Tłusty czwartek to jedna z najchętniej kultywowanych w naszym kraju tradycji. Trudno jest znaleźć osobę, która by w tym dniu nie zjadła chociaż jednej słodkości. Szczególnie chętnie jedzone są wówczas faworki (chrusty), pączki czy tak zwane róże karnawałowe. W naszym studiu o historii tej pysznej tradycji opowiedział dziennikarz Paweł Loroch.

  Rozwój technologii potrafi nas zaskoczyć. Każdego dnia dowiadujemy się o nowych wynalazkach, które mają za zadanie ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. Już niebawem nastąpi refarming. Co to takiego? Jeśli korzystacie w Naziemnej Telewizji Cyfrowej, warto już teraz zapoznać się ze zmianami. Zobaczcie, na czym polegają i jakie niosą ze sobą korzyści.

  Poszukiwanie nowego domu czy mieszkania to dla wielu osób stresujący i żmudny proces. Nic dziwnego, że coraz częściej zwracamy się po pomoc do ekspertów: agentów nieruchomości. Jak wybrać najlepszego specjalistę? Na co zwrócić uwagę, decydując się na usługi konkretnej osoby? Konkursu Lider Nieruchomości Otodom powstał między innymi po to, by ułatwić każdemu z nas znalezienie odpowiedzi na to pytanie.

  O inteligentnych telefonach, zegarkach, telewizorach, czy nawet lodówkach większość z nas już słyszała. Mądre gadżety mają za zadanie ułatwić nam życie i podnieść jego jakość i, trzeba przyznać, świetnie sprawdzają się w tej roli. Czy nowoczesna technologia ma szansę odmienić jakość życia całych społeczności? Inteligentne miasta to nasza przyszłość, tylko… co to właściwie oznacza?

  Zmiany w sposobie nadawania naziemnej telewizji cyfrowej nadchodzą wielkimi krokami. Od 2022 roku standard DVB-T2 zastąpi obecną na rynku od 9 lat technologię DVB-T. Co to oznacza dla odbiorców? Co zrobić, aby nie stracić dostępu do bezpłatnej telewizji?

  Rafał przybył na Seszele w 2017 roku, żeglując z Chorwacji. Olga brała udział w odcinku tego rejsu i tak się poznali. Od razu połączyło ich uczucie. Od tamtego momentu zdążyli zadomowić się na rajskim skrawku świata i wziąć tam ślub. Teraz edukują innych o życiu na Seszelach i zachęcają do odwiedzenia tego magicznego miejsca.

  Krzysztof Krauze to utalentowany uczeń jednego z warszawskich liceów, którego życie wystawiło na próbę. 17-latek urodził się z czterokończynowym porażeniem mózgowym, a niespełna 5 lat temu miał wypadek, na skutek którego rozwinęła się jałowa martwica głowy kości udowej. W ubiegłym roku stwierdzono u niego obustronne uszkodzenie nerwu wzrokowego. Poznajcie jego historię.