Styl życia

    Styl życia

    Gośćmi Dzień Dobry TVN byli Emilia i Kamil Maliccy, którzy działają w Ochotniczej Straży Pożarnej i Ratownictwie Wodnym. Pasją małżeństwa jest praca z psami ratowniczymi. Towarzyszyły im ich dwa pupile, które dzielnie biorą udział w akcjach ratunkowych. Co muszą umieć takie psy i jak się je szkoli?

    W kwietniu 2022 roku była już jedna niedziela handlowa i wypadła w tygodniu przed Wielkanocą. Czy najbliższa niedziela 24 kwietnia również jest handlowa i sklepy będą otwarte?

    Czytanie książek pozwala pobudzić wyobraźnię, wzbogacić zasób słownictwa i oderwać się od wyzwań dnia codziennego. Lektura wybranych wydawnictw nierzadko ułatwia też zrozumienie otaczającej nas rzeczywistości i dostarcza nam cennej wiedzy na przeróżne tematy. Po jakie tytuły warto sięgnąć, by odnaleźć się w natłoku informacji płynących zza naszej wschodniej granicy?

    22 kwietnia świętujemy Dzień Ziemi. Ponad 100 polskich naukowców apeluje do polityków, przedsiębiorców i wszystkich obywateli o wspólne działanie dla klimatu. - Nie wolno dłużej zwlekać. Nie mamy drugiej planety – musimy uratować tę jedną - wołają.