Styl życia

    Pojęciem krzywej grzewczej posługujemy się wtedy, kiedy chcemy ustawić i utrzymać optymalną temperaturę powietrza w pomieszczeniach, które wyposażone są w systemy grzewcze z automatyczną regulacją – bez względu na to, jaka temperatura panuje na zewnątrz.

    Październik to już jesień w pełni. Na zewnątrz jest zdecydowanie chłodniej, a przyroda stopniowo obniża swoją aktywność, by przygotować się na zmianę pory roku. Jednak nie wszystkie rośliny są już gotowe na sen zimowy.

    30 września obchodzimy święto wszystkich panów: mężów, braci, przyjaciół i znajomych, czyli Dzień Chłopaka. Tego dnia panie spieszą z życzeniami dla wszystkich szczególnie bliskich ich sercu. Warto pamiętać o wrześniowej okazji i zaskoczyć swoich panów oryginalnymi życzeniami lub prezentem. Sprawdź, jak możesz uczcić Dzień Chłopaka.

    „Dobre lody” to pojęcie względne – lodowe gusta bywają różne. O ile niektórzy przez lata delektują się tylko kilkoma smakami lodów naturalnych, śmietankowych i waniliowych z ulubionej lodziarni, to inni fani chłodnych deserów stale potrzebują nowych doznań i chętnie sięgają po modne, lodowe nowości. Jakie rodzaje lodów są najmocniejszymi trendami 2022? Sprawdźmy.