Płacą niemałą sumę za obejrzenie popularnej sagi filmowej. Jakie stawiają warunki?

USA. Wynagrodzenie za obejrzenie popularnej sagi filmowej
Źródło: Dzień Dobry TVN
Czwartkowy przegląd filmowy
Czwartkowy przegląd filmowy
Światowa premiera drugiej części “Diuny” (napisy)
Światowa premiera drugiej części “Diuny” (napisy)
Zendaya i Florence Pugh o "Diunie": to było jak sen
Zendaya i Florence Pugh o "Diunie": to było jak sen
Premiera drugiej części “Diuny” (napisy)
Premiera drugiej części “Diuny” (napisy)
Gwiazdy na premierze "Diuny"
Gwiazdy na premierze "Diuny"
Chalamet i Butler o “Diuna: Część druga”
Chalamet i Butler o “Diuna: Część druga”
Pokaż nam, jak bardzo kochasz film “Diuna. Część druga”  i wygraj bilety
Pokaż nam, jak bardzo kochasz film “Diuna. Część druga” i wygraj bilety
Villeneuve, Skarsgard i Brolin o "Diuna: Część druga" - napisy
Villeneuve, Skarsgard i Brolin o "Diuna: Część druga" - napisy
Ponad 25 godzin - tyle potrwałby seans, gdyby widz chciał obejrzeć dziewięć części sagi "Gwiezdne wojny" ciągiem. Tyle też czasu łącznie na przestrzeni jednego tygodnia musi wygospodarować ochotnik, który weźmie udział w akcji organizowanej z okazji obchodzonego 4 maja nieoficjalnego święta fanów "Star Wars" i otrzyma wynagrodzenie za zapoznanie się ze wszystkimi fragmentami kultowych filmów. Ile wynosi zapłata i jakie warunki trzeba spełnić, by zostać wybranym?

Wynagrodzenie za obejrzenie sagi "Gwiezdnych wojen"

Na portalu FinanceBuzz.com pojawiło się wyjątkowe ogłoszenie. - Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen, przypadającego na 4 maja, chcemy zapłacić komuś tysiąc dolarów za obejrzenie dziewięciu filmów z serii - czytamy w komunikacie.

Akcja ma związek ze zbliżającą się 25. rocznicą wydania prequela "Mroczne widmo". Organizatorzy podkreślają, że na zapoznanie się ze wszystkimi częściami "Star Wars" trzeba będzie poświęcić łącznie 25 godzin i 7 minut. Do wynoszącego 1000 dolarów podstawowego wynagrodzenia dorzucono również 100 dolarów na pokrycie kosztów przekąsek czy biletów do kina, gdyby to właśnie na wielkim ekranie były wyświetlane kolejne odsłony legendarnej sagi.

Warunki akcji z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen

Projekt przeprowadzony zostanie na terenie Stanów Zjednoczonych, dlatego głównym czynnikiem warunkującym przyjęcie kandydatury ochotnika jest zameldowanie w USA. Mowa wyłącznie o widzach powyżej 18. roku życia.

- Aby przejść pomyślnie etap kwalifikacji, to musi być twój pierwszy kontakt z serią - nie widziałeś też serialu "The Mandalorian" ani nie grałeś w powiązane gry - zaznaczają organizatorzy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 4 maja do godz. 23:59. Wybrana osoba otrzyma następnie tydzień na wykonanie zadania. - Poprosimy cię o odpowiedź na kilka pytań, opisanie wrażeń i ocenę każdego filmu. Zaprezentujemy twoją analizę w artykule na FinanceBuzz.com - tłumaczą pomysłodawcy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: FinanceBuzz.com

Źródło zdjęcia głównego: Christina Reichl Photography/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości