Grupa Fly Definition to Reprezentacja Polski w grupowych akrobacjach spadochronowych. Przygotowują się właśnie do Mistrzostw Świata. Agnieszka Rylik sprawdziła jak wyglądają ich treningi. W studiu Dzień Dobry TVN Dariusza Filipowskiego, Artura Karwowskiego i Piotra Beredę spytaliśmy ile skoków mają na koncie i czy odczuwają strach?

  Czy faceci rzeczywiście, jak to wynika z reportażu Filipa Chajzera, o seksie nie rozmawiają? Czy może jednak zdarza się im poruszyć te tematy w męskim gronie? O męskich rozmowach i filmie "Dzień dobry, kocham cię", w którym grają obaj panowie, rozmawialiśmy z Aleksym Komorowskim i Łukaszem Garlickim.

  To grupa, z której niełatwo odejść. Często jest to awykonalne. Komitet sądowniczy może osądzić amoralność i poddać delikwenta konsekwencjom. Po opuszczeniu tej grupy często następuje ewaporacja. To nie sequel Roku 1984, rzecz nie dzieje się w Oceanii, a w Polsce, w Warszawie. A mowa o ruchu religijnym - Świadkach Jehowy. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jednego z nich - Stanisława Chłościńskiego. Jak opuszcza się grupę, z której nie ma można odejść?

  Tu wszyscy są mile widziani. Ich spółdzielnia powstała trzy lata temu. Wierzą w to, że obywatele mogą robić dobry biznes. Stworzyli osiedlowy klub. Tutaj nie płaci się za jedzenie czy napoje. Tu płaci się za czas, którego się nie wytraca.

  Sieć oszalała na punkcie filmiku na którym ojciec i syn, pozostawieni sami w domu, dobrze się bawią. Pod nieobecność matki ojciec gra na instrumencie, a syn przygrywa mu... piekarnikiem. W studiu Dzień Dobry TVN goscmi byli: Norbert Dudziuk "Norbi", Tomasz Kwaśniewski, oraz Rafał Cieszyński, aktor, ojciec dwójki dzieci. Wszyscy są tatusiami i zdarza im się zostać sam na sam ze swoimi dziećmi. Co wtedy się dzieje? Będziecie zaskoczeni, jakie zabawy tatusiowe mogą wymyślić dla swoich dzieci.

  Mówi się o nich "przechowalnie dzieci". Niektórzy rodzice zostawiaj tam dzieci nawet na kilka dni. Kim są rodzice, którzy korzystają z usług całodobowych przedszkoli? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psychologiem dziecięcym Aleksandrą Piotrowską oraz z dyrektorką przedszkola Magdaleną Helwing.

  Hubert "Gordon" Blejch w ramach akcji charytatywnej grał nieprzerwanie 136 godzin w grę komputerową. I nie dość, że zebrał 2,4 tysięcy euro dla dzieci chorych na raka to jeszcze pobił rekord Guinnesa w nieprzerwanym graniu w grę komputerową. W studiu Dzień Dobry TVN Hubert opowiedział o tym, jak czuje się człowiek, który sześć dni nie śpi.

  Zbliżają się wybory samorządowe. Według, przepytanych przez reportera Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera, wyborców kandydat powinien: być przystojny, mądry i zajmować się przede wszystkim ludźmi. No i nie było wyjścia. Filip uznał, że - spełniając te wszystkie kryteria - musi startować! Jak rozpoczął swoją kampanię? Jakie obietnice złożył? Obejrzyjcie jego klip wyborczy. Zagłosujecie na Filipa Chajzera?

  "Idioci już byli - czas na Głąba". Spoty wyborcze przestały już być merytoryczne, a zaczęły być kuriozalne. Dlaczego w czasie poważnych wyborów kandydaci tworzą tak niepoważne spoty? Czy nie mają już nic do powiedzenia swoim wyborcom? Dziennikarz Krzysztof Skórzyński w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o spotach przeszłych i teraźniejszych.

  Na to, by wziął nas pod włos czeka się trzy miesiące. Wytrwałe klientki nie rezygnują. Nie ma się co dziwić - spod jego nożyczek wychodzą prawdziwe dzieła sztuki. Najbliższy wolny termin u Tomasza to... styczeń 2015 roku! W TVN Cafe fryzjer Tomasz Szabelka odpowiedział, dlaczego zdecydował się strzyc ludzi na ulicy oraz na... górskim szlaku.

  Ludzie przybywają tu z nadzieją na sukces. Pakują manatki i przyjeżdżają do Warszawy, miasta równie drapieżnego co uległego. Zapraszamy na "Historie Miasta" Ludwika Lisa. Kim są "prawdziwi" warszawiacy?

  Jolanta Pieńkowska była w jednym z najsłynniejszych miejsc w Cleveland. Arenie, na której gra jedna z najsłynniejszych drużyn koszykarskich w Stanach Zjednoczonych. Dziennikarka weszła do środka i pokazała miejsca, których nigdy byście nie zobaczyli.

  Shoshana Roberts dziewięć godzin chodziła po Manhattanie, by sprawdzić reakcję mężczyzn na swoją osobę. Mimo skromnego ubioru nie uniknęła chamskich i szowinistycznych zaczepek. Trudno zliczyć, ile razy była molestowana. We Włoszech mężczyźni widząc kobietę mlaszczą i próbują skonsumować wszystko, co jest do zjedzenia. Można podrywać kobietę na troglodytę albo na dżentelmena. Czy kobiety traktuje się w Polsce jak mięso? Czy są doceniane i wielbione, czy raczej "molestowane przez komplement"? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Natalia Siwiec, psycholog Robert Rutkowski oraz Mikołaj Komar, dziennikarz.

  Małgosia Rdest to jedyna Polka w prestiżowym wyścigu w Indiach. Już w ten weekend będzie nas reprezentować w New Delhi. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z naszą dumą narodową.

  Okazuje się, że do tej pory Polacy nieprawidłowo przygotowywali się do kąpieli w basenie, bo pod prysznicem namydlali się w... gaciach lub strojach kąpielowych. Sprawą musiał zająć się Inspektor Sanitarny, który wydał stosowne wytyczne. Teraz Polacy muszą brać prysznic tak, jak ich Pan Bóg stworzył, czyli bez kąpielówek i wyszorować to, co trzeba. Jak to działa w praktyce? Sprawie przyjrzał się - wszechstronnie ;-) - reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer!

  Uczestnicy "Top Model" nadal walczą o zwycięstwo. Wśród nich nie ma już Eweliny Pachuckiej. Czy mimo to zamierza pracować jako modelka? A może już podpisała kontrakt z agencją modelek? Jak Ewelina wspomina sesję z supermodelką Bar Refaeli? Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy Ewelinę Pachucką i jurorkę programu Katarzynę Sokołowską.

  Przeciętny Kowalski śpi 8 godzin i 37 minut na dobę. Przeciętny Kowalski nie zważa też w czym śpi. Sprane t-shirty, rozciągnięte spodenki - to tradycyjny strój nocny mężczyzn. Oczywiście są tacy, którzy śpią nago. Właściwie to najlepszy wybór, przyprawiający o zawrót głowy partnerki, ale my postanowiliśmy iść za ciosem i zaprezentować najbardziej wymyślne piżamy dla mężczyzn. Był Godzilla, elegancka i nobliwa krata, Blake Carrington oraz twarz Marilyn Monroe.

  Wojciech Urbański to mistrz świata w przygotowywaniu drinków. W studiu Dzień Dobry TVN przygotował dla Anny Kalczyńskiej i Roberta Kantereita smaczne drinki. Oczywiście bezalkoholowe, czyli mocktaile. Piękne podane i dobrze zmieszane. Rozmaryn, dżin i róża. To mieszanka wybuchowa!

  Celina Szwinta mogła podróżować po świecie, prezentować piękne ubrania znanych projektantów, dużo zarabiać. Kariera modelki stała przed nią otworem. Postanowiła jednak wywrócić swoje życie do góry nogami. Nadal jeździ po świecie, ale jej życie przepełnione jest miłością i wielkimi emocjami. Dlaczego rzuciła modeling na rzecz pracy położnej? Jak to się stało, że zaczęła odbierać porody w Azji i Afryce? Jak odnajduje się w tamtejszej rzeczywistości? Czym są porody lotosowe? Dlaczego propaguje porody naturalne? Celinę Szwintę i jej partnera Radka Młodzianowskiego gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Krzysztof Luft - znany jako aktor, dziennikarz, rzecznik rządu Jerzego Buzka, a ostatnio autor tomików poezji... wystukanej na klawiaturze telefonu. W jakich okolicznościach powstawały jego wiersze? Do kogo je kierował? Dlaczego postanowił upublicznić swoje intymne zwierzenia?

  Plaża, błękitne morze i gorące afrykańskie słońce. Choć rajski ślub jest marzeniem wielu, okazuje się, że do jego urzeczywistnienia wystarczy odrobina szczęścia. Mieli je Sylwia i Marcin Kozerawscy, którzy na Seszelach złożyli przysięgę małżeńską. Jak do tego doszło? Co dostali w prezencie ślubnym od władz Seszeli? Czy ten ślub jest ważny w Polsce? Sylwię i Marcina Kozerawskich gościliśmy na kanapach w Dzień Dobry TVN.

  Najpierw były ubranka dla lalek, a potem ubranka dla dzieci. Kto nauczył Karolinę Mielniczak, jak posługiwać się maszyną do szycia? Czy jej warsztaty z szycia cieszą się dużym zainteresowaniem?

  Piąta rano, port w Świbnie. Na kutrze Bogdana Poszewieckiego zameldował się prezenter Dzień Dobry TVN Robert Kantereit. Czy przeżył bujanie na morzu? Jakie atrakcje zafundował mu Bałtyk? Czy coś złowił? Jak wygląda praca rybaków? Czy jest opłacalna?

  Polska Akcja Humanitarna od ponad 20 lat wspiera ofiary konfliktów zbrojnych. Nie mogło jej też zabraknąć na Ukrainie, gdzie sytuacja osób zamieszkujących jej wschodnią część jest wyjątkowo trudna. Co dokładnie tam się dzieje? Jakiej pomocy potrzebują mieszkańcy Ukrainy? Reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki zapytał o to założycielkę PAH Janinę Ochojską.

  10 października minął rok od zakończenia przez Anetę Konieczną kariery sportowej. Podczas 26 lat wytężonej pracy kajakarka zdobyła 18 medali mistrzostw świata, 17 medali mistrzostw Europy i trzy medale olimpijskie. Teraz pracuje jako trener. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Aneta Konieczna, polska kajakarka.

  Tomasz Bagiński nakręcił krótkometrażowy film dla Europejskiej Agencji Kosmicznej. Obraz "Ambition" nawiązuje do misji sondy Rosetta, która 12 listopada, po 10 latach lotu, wyląduje na komecie 67P/Czuriumow-Gierasimienko. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był twórca kultowej już Katedry - Tomasz Bagiński.

  Uczestniczył w uroczystym otwarciu Muzeum Historii Żydów Polskich. Prezes fundacji "From The Depths" Jonny Daniels był gościem w Dzień Dobry TVN. Opowiedział o wspólnej polsko - żydowskiej historii.

  Ich „serial” internetowy bije rekordy popularności w sieci. Ile czasu poświęcają na jego przygotowanie? W studiu Dzień Dobry TVN Lekko Stronniczy opowiedzieli o tym, dlaczego nie lubią telewizji i czemu to już koniec Lekko Stronniczych? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Karol Paciorek oraz Włodek Markowicz.

  Filip Chajzer udał się na cmentarz. Tym razem nie po to, by uczcić pamięć zmarłych, ale tropić modę cmentarną. Ile kosztują wieńce i znicze? Czy jest moda na konkretne modele? Okazuje się, że są znicze 75- dniowe, elektryczne, z witrażykami i modlącymi się aniołkami, a za kwiatki zapłacisz pay passem. Oczywiście najlepiej jest zrobić własny znicz, który będzie niepowtarzalny i zupełnie nieprzydatny dla hien cmentarnych.

  Eryk i Natan marzą o rowerach wyczynowych. Jednak oni nie próbowali tradycyjnej metody "wyciągania" pieniędzy od rodziców, ale postanowili na rowery zapracować sami. Pomagają mieszkańcom Krakowa w drobnych sprawach. I tak - za wyrzucenie śmieci jest jedna, określona stawka (1 zł) , za zakupy druga, a za zamiatanie - następna. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli pracowici chłopcy oraz ich ojcowie - Mikołaj Ruta i Adam Furgała.