Śpioszki od najlepszych projektantów, luksusowe kosmetyki , płaszczyki Burberry, sukienki od Armaniego i buciki od Louboutina. Luksus czy snobizm? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: psycholog redaktor naczelna magazynu „Gaga” Małgorzata Ohme oraz dziennikarka Edyta Pazura.

  Kluby zakupowe to trend bardzo popularny za granicą i coraz bardziej popularny w Polsce. Filip Chajzer sprawdził, jakimi prawami się rządzą i jakie konsekwencje pociąga za sobą bycie członkiem takiego klubu oraz jakie profity można wtedy pozyskać?

  To na pewno dziweczyny z klasą. A kim są jeszcze? Zobaczcie nasz reportaż.

  Odśnieżasz samochód przy włączonym silniku? Możesz dostać mandat. Komu przeszkadza ten proceder? Czy przepis zakazujący takich zachowań to tylko zwykła biurokracja, czy jest w tym jakiś ukryty sens? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był adwokat Luka Szaranowicz.

  Rynek wydawniczy pęka w szwach nasycony książkami kucharskimi. Teraz to już nie tylko lakoniczne przepisy, ale całe poematy kulinarne. Stacje telewizyjne prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych programów kulinarnych. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: szef kuchni i juror programu „Masterchef” Michel Moran, aktorka i autorka książki kucharskiej Bożena Dykiel oraz blogerka kulinarna Aga Kozak. Skąd takie umiłowanie jedzenia i jego sposobów przyrządzania?

  Kiedy 17-latka wiąże się z dużo starszym od siebie mężczyzną środowisko i rodzina nie są jej przychylni. Często dezawuują jej decyzję. Dlaczego młode dziewczyny wybierają starszych od siebie partnerów? Czy są sposoby, aby przekonać nastolatkę do porzucenia takiego mężczyzny? W studiu Dzień Dobry gośćmi byli: socjolog z SGGW prof. Mariusz Jędrzejko oraz psychoterapeutka i seksuolożka Katarzyna Klimko-Damska.

  Czy są związki, które z założenia są skazane na niepowodzenie? Jakie są pierwsze symptomy, tego, że związek będzie tym mniej udanym? W studiu Dzień Dobry TVN o związkach fatalnych rozmawiali: psycholog Maria Rotkiel, aktorka Weronika Marczuk, producentka Małgorzata Pieczyńska oraz aktorka Olga Borys.

  Są takie eventy, koncerty i wydarzenia, na które bilety rozchodzą się w okamgnieniu. Są też takie produkty, na które, by je zdobyć, czeka się latami. Kolejki te nie przeszkadzają nikomu. W studiu Dzień Dobry TVN o luksusowych kolejkach po luksus rozmawiali promotor muzyczny Stanisław Trzciński oraz socjolog Tomasz Sobierajski.

  Okazuje się, że gwiazdy wcale najwięcej nie zarabiają na sprzedaży swoich płyt. Najbardziej lukratywne są kontrakty reklamowe. W jaki sposób gwiazdy zarabiają coraz to większe pieniądze rozmawiali w studiu Dzień Dobry TVN: Robert Kozyra oraz manager gwiazd Filip Mecner.

  Dziś w nocy Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz przeszli do trzeciej rundy Australian Open. W Krakowie, Kinga Burzyńska spotkała się z mamą Agnieszki - Martą Radwańską. Czy mama najsłynniejszej polskiej tenisistki zawsze ogląda mecze córki i jak trudno przychodzi jej opanowanie się podczas rozgrywek tenisowych? Jak bardzo istotna jest dla niej wysokość wygranej w turniejach córki?

  Reni Jusis odwiedziła pierwszy w Polsce ekologiczny salon fryzjerski. Czym jest ekologiczne fryzjerstwo? Z jakich produktów korzystają fryzjerzy w salonie? Czy istnieją ekologiczne farby do włosów?

  Kiedy był malym chłopcem, babcia przepowiedziała mu że poślubi białą kobietę. Swoją przyszłą żonę poznał, gdy ta przyleciała do Afyki na warsztaty tańca. Co sobie pomyślał, gdy zobaczył Ale po raz pierwszy? Jak rodzina Andy'ego przyjeła jego białą żonę? Czy zostali kochankami przed ślubem? Jaka jest rola kobiety, a jaka mężczyzny w tradycyjnym gwinejskim związku? Czego nie wypada robić kobiecie w Afryce? Czy mąż może całować publicznie swoją żonę? Co Andy myśli o Polkach? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Miłośc dookoła świata".

  Jej klientami są dzieci, a to bardzo wymagający klienci - uważa Lidia Ostólska, właścicielka firmy "Misia Kitka", która ogranizuje warsztaty szycia dla dzieci. To nie są takie zwykłe, szkolne warsztaty - mówiła w Dzień Dobry TVN Pani Lidia, która namówiła Jolantę Pieńkowską do wykonania rysunku, który zostanie wysatawiony na aukcję.

  Grudzień jest jednym z najbardziej popularnych, wśród nowożeńców, terminem na zawarcie związku małżeńskiego. O jego popularności decyduje przede wszystkim bliskość świąt, Nowego Roku, a także to, że w jego nazwie występuje literka "r", co ma przynosić parze młodej.

  Z aktorem z "Prawa Agaty" spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Jak poszło jej z nauką Tai Chi i czy uczennica przerosła mistrza?

  Monika Pyrek kończy karierę sportową i zostanie mamą. Będzie prowadzić program w rozgłośni radiowej. Jej życie zmieniło się o 180 stopni.

  A Pani Minister tańczy - oczywiście tylko ta z najsłynniejszej przedwojennej polskiej komedii. Minister Kultury Bogdan Zdrojewski zazwyczaj niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Dla nas zrobił wyjątek - w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o swojej największej pasji – fotografii.

  Hołowczyc doznał tam poważnego wypadku. Adam Małysz nie skoczył tam tylko na chwilę. Został na dłużej. Dziennikarz TVN Turbo Adam Kornacki sprawdził, dlaczego tylu śmiałków, nie zważając na brud, kurz i pył, a także mając za nic własne zdrowie, mknie po pustyni.

  Dorota Gardias spotkała się w krakowskich tropikach z Aldoną Jankowską. Aktorka przygotowuje właśnie swój nowy spektakl - "Lataj z Krystyną". W świecie Aldony nawet piranie są wegetarianami, a kameleon przemawia głosem Hojarskiej i Gronkiewicz!

  Miliard telewidzów, 470 mln odbiorników telewizyjnych, 2 tysiące stacji telewizyjnych – takie statystyki możliwe są tylko w Chinach. Reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki dotarł do największej telewizji na świecie i sprawdził, jak powstaje najpotężniejsza stacja w Chinach. A w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy szefa Centrum Studiów Polska-Azja Radosława Pyffela. Czy telewizja CCTV, jak mówią, jest tyglem tamtejszych władz komunistycznych?

  Kiedy za oknem sypnęło śniegiem trudno nam opuścić domowe pielesze. Wtedy rozwiązaniem jest stara, poczciwa książka. W studiu Dzień Dobry TVN Anna Dziewit przedstawiła książki nazywane przez amerykanów "page - turneramii": „Miasteczko Mam-oko” Aleksandry i Daniela Mizielińskich oraz dwie pozycje norweskiego pisarza oraz muzyka pop rockowego - Jo Nesbø: "Karaluchy" i "Człowiek nietoperz".

  Okazuje się, a opisał to tygodnik "Polityka", że coraz więcej osób korzysta z usług testerów wierności. Po co? By sprawdzić wierność swojego partnera lub partnerki! Jak często taka prowokacja przyczynia się do rozbicia związku? Co na ten temat myślą psycholog Katarzyna Miller, socjolog Tomasz Sobierajski i Przemysław Strybulewicz, dyrektor agencji detektywistycznej „Dyskrecja”. Dlaczego tracimy zaufanie do partnerów?

  Uazała się trzecia edycja policyjnego kalendarza, a w studiu Dzień Dobry TVN gosciliśmy stróżów prawa - bohaterów kalendarza na 2013 rok. Jak się pracuje w policji? Co policjanci robią po służbie? Jakie trzeba mieć predyspozycje, by pracować w policji?

  Przed nimi drżą restauratorzy! Jak wygląda praca krytyka kulinarnego i czy właściciele restauracji czytają blogi restauracyjne? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: blogerkę Karinę Snuszkę, twórczynię portalu gastronomicznego Olę Lazar oraz restauratorkę Agnieszkę Kręglicką!

  Renata Dąbrowska, fotoreporterka "Gazety Wyborczej", postanowiła sprawdzić, czy uda się jej znaleźć sto kobiet o takim samym, jak jej, imieniu i nazwisku. Udało się! Na kanapie w Dzień Dobry TVN zasiadły tylko trzy Renaty Dąbrowskie. A Wy szukaliście kiedykolwiek osób, które noszą takie samo imię i nazwisko jak Wy?

  Rynek wydawniczy pęka w szwach od różnorakich publikacji na temat edukacji seksualnej dla dorosłych. Tylko czy takie publikacje są pomocne? Które z nich wybrać? I czy uprawiania seksu można nauczyć się z książek? Jak teorię przekuć na praktykę? Gościem Dzień Dobry TVN był seksuolog dr Andrzej Depko.

  Skąd się biorą dzieci? Czym jest śmierć? Czy istnieje niebo i piekło? Dlaczego tata ma siusiaka, a mama nie? Czy dwóch mężczyzn może wziąć ślub? Po co żyjemy? To tylko kilka przykładów trudnych pytań zadawanych przez dzieci. A jakie pytania usłyszeli nasi goście: dziennikarz Mikołaj Lizut, aktorka Anna Nowak-Ibisz, dziennikarka Agnieszka Litorowicz-Siegiert oraz psycholog dziecięcy Marta Żysko-Pałuba.

  Styczeń to miesiąc promocji, wyprzedaży i obniżek. Co jeszcze warto kupić z początkiem roku oprócz produktów RTV i AGD? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: dziennikarka Dzień Dobry TVN Tina Żyro oraz socjolog Tomasz Sobierajski. Dlaczego polujemy na okazje? Czy zawsze wpływ na taką sytuację ma nasz uszczuplony budżet domowy?