Do dyspozycji mamy współczesną chirurgię plastyczną, kremy drenażujące, botoks oraz inne mniej lub bardziej, inwazyjne techniki odmładzania. Ale starzeć się też trzeba umieć. I robić to z godnością. Gośćmi Dzień Dobry TVN były: wydawca i producent Dorota Wróblewska oraz Joanna Damięcka. Czy jest coś, czego w "pewnym" wieku już nie wypada?

  Na Międzynarodowym Konkursie Młodych Projektantów "Russkij Siluet", który odbył się w Moskwie, pochodzący z Rabki-Zdroju polski projektant mody Michał Wójciak otrzymał jedną z najbardziej prestiżowych nagród tego konkursu. Jaka to nagroda i jak ją Michał wykorzysta. W studiu Dzień Dobry TVN był naszym gościem. Dlaczego jego kolekcja nosi nazwę "Malkontent"?

  W Nowym Jorku, zaskoczeniem dla niej były jego gargantuiczne rozmiary i dynamika życia. Wszyscy tu gdzieś się śpieszą. Agnieszka postanowiła się dostosować. Na staż do jednego z największych banków na świecie dostała się dzięki Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

  Magdalena Mikołajczyk, matka dwójki dzieci, prowadzi videoblog o blaskach i cieniach macierzyństwa. Niektórzy krytykują ją, bo uważają, że marudzi i narzeka. Spójrzmy na macierzyństwo, ale nie przez różowe okulary. Dlaczego matki mają prawo być zmęczone i złe?

  Fascynują się butami sportowymi. Kolekcjonują je. Traktują jak trofea. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Daniel Białoszewski i Piotr Szeleszczuk, kolekcjonerzy tzw. sneakersów. Ile par butów mają w swojej kolekcji? Czy na co dzień chodzą w tych butach? Ile kosztują najdroższe buty w ich kolekcji?

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy małą miss Antoninę Flak i jej tatę Jarosława oraz małego mistera Filipa Jodłowskiego i jego mamę Monikę. Czy konkursy piękności to dla dziecka przygoda i zabawa, czy niezdrowa rywalizacja o tytuł najładniejszego dziecka? Kim chciałaby być mała Antonina, kiedy dorośnie?

  Co zrobiłby Marcin Prokop, gdyby był Bogusławem Lindą? Dlaczego Katarzyna Orgelbrand i Blanka Poksińska założyły portal o seksie, skoro nie są seksuologami? Co Polacy wiedzą o seksie? Czego można się dowiedzieć o seksie z Internetu? Z jakimi pytaniami i problemami zwracają się najczęściej do ekspertów?

  Wie o tym doskonale nasz gość, Marcin Twardowski, który był selekcjonerem w jednym z najsłynniejszych warszawskich klubów. Opowiedział swoją historię pisarzowi Maciejowi Rajkowi i tak powstała książka "Spowiedź selekcjonera". Jak wygląda nocne życie stolicy? które gwiazdy lubią imprezować?

  Dodatki to niezbędne wykończenie każdej udanej stylizacji. Dziś, wspólnie z Zosia Ślotałą, wybraliśmy się do pracowni, w której powstają niezwykłe akcesoria modowe.

  Z bocianiego gniazda wypadło jedno z piskląt. Kamil od zawsze pragnął mieć własnego boćka, więc nie zastanawiając się długo zajął się Kajtkiem. Teraz Kajtek jest dorosłym, dobrze odżywionym i udomowionym bocianem. I wcale nie wybiera się do ciepłych krajów. Bartek Jędrzejak poznał Kajtka i i Kamila.

  19 października zakończył się Rajd w Maroko. Ekipa Lotto Team w składzie: Kazberuk i Szustkowski dojechała do mety na 3 pozycji. Robert „Robin” Szustkowski oraz Jarosław Kazberuk , w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedzieli o zmaganiach z piachem, z wysokimi temperaturami i złośliwością rzeczy martwych.

  Jej mama była solistką w Teatrze Wielkim. Tak zaczęła się przygoda Izy z baletem. Odradzano jej ten zawód jako zbyt ciężki, pochłaniający sporą ilość czasu. Jednak Iza Szylińska poszła za głosem serca. Teraz występuje na Broadwayu. Czy rozważa powrót do kraju, by wesprzeć rodzimy balet?

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak udał się do kopalni złota w miejscowości Złoty Stok. Czy kopalnia jest czynna? Ile ton złota może być jeszcze do wydobycia?

  Makijaż to sztuka iluzji. Do perfekcji opanował ją Wadim Andriejew. Swoimi pracami pokazał, że każda kobieta może zostać boginią piękna. Wystarczy dobry makijaż. Niektórzy sceptycy pomawiają Wadima o manipulację. Czy naprawdę, jak twierdzi, nie używał żadnego programu graficznego i posługiwał się tylko swoimi dłońmi oraz kosmetykami? O to w studiu Dzień Dobry TVN Jolanta Pieńkowska zapytała naszą wizażystkę Annę Orłowską- Filasiewicz.

  Czterdzieści lat minęło. Wcale nie jak jeden dzień, ale jak czterdzieści lat. Kim jest dzisiejszy mężczyzna po 40.? Czy siedzi w domu z piwem w ręku? Czy nie dopina paska u spodni przez "mięsień piwny"? A może to wysportowany Superman? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli piękni czterdziestoletni: Michał Figurski i Rafał Rutkowski.

  Rynek nieruchomości się rozwija. Teraz już wynajmujemy mieszkania nie po to, aby w nich mieszkać, ale by w nich poimprezować. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Patrick Pieta, broker nieruchomości, który wynajmował mieszkania na imprezy. Do jakich dewastacji mieszkania dochodziło?

  Adrian Cyga i Piotr Barański, studenci Politechniki Wrocławskiej, na staż do fabryki produkującej szyby do samochodów w Północnej Karolinie trafili dzięki Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

  Jacqueline Kennedy Onassis, Marilyn Monroe, Maria Callas, Audrey Hepburn, Anna Wintour to niekwestionowane ikony stylu 20. i 21. wieku. Nikt nie poddaje w wątpliwość ich wyglądu i sposobu ubierania się. To one wyznaczyły trendy, które do dziś uznajemy za aksjomaty w sferze mody. A czy można stać się ikoną mody, czy może trzeba się nią urodzić? O to, dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, zapytała: Zosię Ślotałę, Dorotę Gardias, Tomasza Karolaka i Tomasza Jacykowa. Kto jest polskim odpowiednikiem największych tuz świata stylu i mody?

  Zawsze marzyła, by zostać tancerką, modelką i aktorką. Jednak rzeczywistość brutalnie pozbawiła ją marzeń. Jej droga do sukcesu była wybrukowana. Jednak Natalia Janoszek uparcie dążyła do celu. I opłacało się. Dziś zaistniała w Hollywood oraz w jego hinduskim odpowiedniku - Bollywood. Właśnie wróciła z Chin, gdzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Bikini Universe. Zdobyła też koronę w kategorii: "BestTalent" W studiu Dzień Dobry TVN Natalia zdradziła, jak trafić do Bollywood.

  Podobno każdy gest coś znaczy. Lekkie skinienie głowy, zabawa włosami podczas rozmowy, ruchy gałek ocznych, pocieranie nosa, gwałtowne mruganie. Co mówi Twoje ciało o Tobie, a co Ty o swoim ciele? Czy można poznać po mowie ciała, że ktoś kłamie? O tym w studiu Dzień Dobry TVN psychoterapeuta Robert Rutkowski.

  Jak pracuje się razem z ojcem? Czy ojciec jest dla córki szefem czy partnerem? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Sławomira Świerzyńskiego, lidera zespołu Bayer Full i jego córkę Nikolę. Czy Sławomir Świerzyński jest zaborczym ojcem? Czy często doprowadza córkę do płaczu? Jakie ma wady i zalety ojciec-szef?

  Jego pasją jest kolej. Nawet mieszka nieopodal torów kolejowych. Zawsze marzył o pociągu. Kiedyś w programie telewizyjnym zobaczył stary, zniszczony łódzki tramwaj i zdecydował się go zakupić. Remontował go przez 12 lat, a teraz nim jeździ... po Łodzi.

  Dziś Filip Chajzer, wspólnie z zaprzyjaźnionymi uczniami, uczył się jak prawidłowo myć ręce! Myjcie ręce - mycie rąk to najprostsza i najbardziej skuteczna metoda zapobiegania rozmaitym infekcjom!

  Lampy dziecięce, pufy i narzuty. To nie cały asortyment jakim dysponuje firma Pani Anny Nawrot. Co jest wspólnym mianownikiem, który łączy wszystkie te produkty? Na chwilę studio Dzień Dobry TVN zamieniło się w ogromny, rozświetlony pokój dla dziecka!nuje

  A konkretnie ich podobizny uwiecznione na czarno-białych fotografiach. Ikony kultury i sztuki w Warszawie będą wystawione na aukcję. Roman Polański, Mick Jagger, Salvador Dali, Woody Allen, zespół The Beatles. Jaką realną wartość mają zdjęcia dokumentalne a jaką paradokumentalne?

  Bogato wyjść za mąż - to marzenie wielu kobiet. Przedsiębiorca, lekarz, prawnik - to zawody najbardziej pożądane przez kobiety. Jakiego męża chce dla swojej córki matka? O idealnym kandydacie na męża rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Dominiką Maison z Wydziału Psychologii UW i Joanną Damięcką. Znalazłyście swój ideał? :)

  Dziennikarki Dzień Dobry TVN Agnieszki Jastrzębskiej nie mogło zabraknąć na jednej z najważniejszych w Polsce imprez promujących modę - na Fashion Week w Łodzi. Były tam same tuzy świata mody: Łukasz Jemioł, Edyta Herbuś, Malwina Wędzikowska, Ilona Majer, Rafał Michalak, Karolina Malinowska, Zofia Ślotała, Natalia Jaroszewska i Sabrina Pilewicz. Jak się ubrać na tydzień mody w Łodzi?

  Jakie są podstawy dobrego angielskiego wychowania? Jakich grzecznościowych słów uczą się dzieci w Anglii od małego? Czym różni się angielska babcia od polskiej? Dlaczego w Anglii nosi się do szkoły mundurki? Czy Brytyjczycy mają w szkole lekcje wychowania seksualnego? Poznajcie Martę i Nicholasa Faulknera i ich córki. Zobaczcie polsko-angielski dom.