Omenaa Mensah spotkała krawca króla. Przyjechał do Polski, nie tylko, by pomierzyć Polaków! Jak doszło do tego, że został krawcem króla Ghany?

  Obie zaczynały od sportu. Młodsza Monika trenowała skok wzwyż, starsza o 4 lata Ania wolała skok w dal i trójskok. Zobaczcie historię dwóch niezwykłych sióstr Jagaciak.

  Marysia Gaj to utalentowana nastolatka ze wsi Dziewkowice, która postanowiła zdobyć stypendium elitarnego Princeton University. W przyszłości chciałaby zostać neurochirurgiem. Co spowodowało, że nastolatka, która pasjonowała się naukami humanistycznymi, zmieniła swoje zainteresowania? Kto ją inspiruje do działania? O to zapytaliśmy mamę Marysi Beatę Gaj, która przyjechała do nas z córkami: Gabrysią i Asią.

  Finaliści "Bitwy o dom": Łukasz Durajski, Agnieszka Czyżniak i Łukasz Czyżniak, Kornelia Radu i Ola Zdzińska. W studiu Dzień Dobry TVN towarzyszyła im Małgorzata Rozenek. Kto dziś zdobędzie wymarzony dom? Tego dowiecie się o 21:30! A kto ma największe poparcie telewidzów?

  Dziś Dzień Sąsiada. Przejścia sąsiedzkie Kargula i Pawlaka to już klasyka. Każdy z nas ma jakiegoś sąsiada. Nasz sufit to czyjaś podłoga, czyjaś ściana to także nasza ściana. A jakich sąsiadów mają: Michał Piróg, Dominika Łakomska, Artur Barciś, Piotr Kędzierski oraz Laura Breszka?

  Koronki, gorsety, tiule, hafty. Wielość rodzajów sukien ślubnych przytłacza nie tylko panny młode. Okazuje się, że suknie ślubne, oprócz oczywistych walorów estetycznych, mogą także modyfikować figurę. Sylwia Gruchała przyznaje, że w czasie ślubu ważyła 80 kg. Czy ktoś się zorientował? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: florecistka i medalistka olimpijska Sylwia Gruchała oraz aktorka Izabela Zwierzyńska. Dlaczego mąż Sywlii lubi księżniczki? Kto zaprojektował suknię Izy?

  Poznali się podczas wieczoru panieńskiego koleżanki. Agnieszka była tam gościem, Karol – tancerzem erotycznym. Alkohol, zabawa, emocje. Jak Karol powstrzymuje się przed skorzystaniem z okazji? Czy żona nie jest zazdrosna? Jak oddziela pracę od życia prywatnego? Czy kobiety proponują mu seks? Jak zachowują się kobiety na wieczorach panieńskich?

  Jacek Grudkowski urodził się kobietą, jednak był z tego powodu nieszczęśliwy, co doprowadziło go do prób samobójczych. Za każdym razem ratował go syn Paweł. W końcu Jacek zdecydował się na szczerą rozmowę z synem i zmianę płci. Obu panów gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Pawła Nowakowskiego spytaliśmy, ile potrzebował czasu, by się oswoić z nową sytuacją? Jak reagowali jego rówieśnicy? Czy Jacek jako matka różnił się od Jacka - ojca?

  Weronika Zawistowska, Małgorzata Kowalczyk i Martyna Krajewska to panie, które łączy jedno. Mają boży dar wnerwiania innych swoją twarzą. Innymi słowy urodziły się z syndromem bitch face. Czy mają problemy z powodu swojego wyrazu twarzy? Która ze znanych kobiet przekuła ten problem w sukces? Do jakich wniosków doszedł dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer?

  W Dobrzycy, koło Koszalina, znajduje się niezwykły labirynt. Utworzony z zieleni, niczym ten z "Lśnienia" Stanleya Kubricka. Czy można z niego wyjść i odnaleźć drogę? O tym - nasz prezenter pogody Bratek Jędrzejak.

  Znalezienie dobrego chirurga plastycznego nie jest takie proste. Do jednych z najlepszych w Polsce należy doktor Marek Szczyt, którego gościliśmy Dzień Dobry TVN. Cieszy się tak dużym uznaniem wśród klientek, że na wizytę u niego trzeba czekać... prawie 3 lata. Co sprawia mu większą satysfakcję - leczenie ludzi z wadami wrodzonymi i poszkodowanych, czy wykonywanie zabiegów odmładzających? W jakim celu pojechał do Afryki? Czy któraś z pacjentek podała go do sądu? Jaki ma patent na szczęśliwą rodzinę?

  Podobno jesteś tym, w czym śpisz - tak mówią amerykańscy naukowcy i... Marcin Prokop. Czy rzeczywiście odpowiednia piżama to klucz, nie tylko do dobrego snu, ale także do szczęścia w życiu? Co na to nasza specjalistka, dziennikarka Dzień Dobry TVN Dominika Roman? Jaką piżamę wybrałabyś - bawełnianą czy satynową? O jakiej piżamie marzy Marcin Prokop? :)

  Jeśli marzycie o wyjątkowym ślubie w przepięknej scenerii, to przygotuje go dla Was gość Dzień Dobry TVN Grażyna Ograbek, która organizuje śluby na Bali. Co jest wyjątkowego w tej wyspie? Czego mogą oczekiwać pary, które zdecydują się tam pojechać? Ile kosztuje ślub na Bali?

  Piękni, znani i bogaci. To o nich czytacie w w kolorowych magazynach i portalach internetowych. To z nimi rozpoczynacie każdy dzień, przynajmniej tak twierdzi Filip Chajzer. Czy celebryci potrafią pozować na ściance? Czym byliby bez ścianki? I wreszcie, jak powinno się pozować na ściance? Filip Chajzer przyjrzał się z bliska i ściance, i celebrytom. Jakich rad udzielili mu: Natalia Siwiec, Grażyna Olbrych, Monika Pietrasińska i Norbi? Która celebrytka pomyliła Zygmunta Chajzera z Filipem? :-)

  Jutro Dzień Matki. Miłość matczyna to jedyna miłość w swoim rodzaju. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Marcin Tyszka i jego mama Mirosława Tyszka. Jaki w dzieciństwie był Marcin? Za co syn podziwia swoją mamę, a mama syna?

  Kłótni w związku nie da się uniknąć. O bałagan, rozrzucone skarpetki, niezakręcone butelki. Pokłócić można się o wszystko. A jak się kłócą Państwo Przybyszowie i Państwo Olbrychscy? I o co? Czy więcej rzeczy ich łączy czy dzieli? Czy Daniel Olbrychski jest bałaganiarzem?

  W Krakowie, z Ewą Drzyzgą spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Co daje mieszkanie pod Krakowem? Jak pozbywa się stresu Ewa Drzyzga? Co robi, że tak dobrze wygląda? Co odziedziczyła po mamie? Co się zmieniło w jej życiu odkąd została mamą? Czy kiedykolwiek ma czas dla siebie?

  Teresa Rosati wróciła właśnie z Miami, gdzie jako pierwsza polska projektantka zaprezentowała swoją kolekcję wieczorową na prestiżowym Miami Fashion Week. W studiu Dzień Dobry TVN projektantka opowiedziała o sukcesie jaki odniosła w Stanach Zjednoczonych.

  Liceum w Jarosławiu zasłynęło jako kuźnia największych dziennikarskich talentów. Stworzono tam klasę dziennikarską. W studiu Dzień Dobry TVN gości byli: nauczycielka języka polskiego w I L.O. w Jarosławiu Danuta Matusz oraz jej uczniowie: Mateusz Błaszczyk, Paulina Dinh Manh oraz Mateusz Zając. Jaki mają pomysł na dziennikarstwo?

  Podobno mężczyznom, którzy udzielają się w domu spada o 30 procent poziom testosteronu. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: psycholog biznesu Jacek Santorski, Agnieszka Maciąg oraz Anna Cieślak. Czy, zdaniem naszych gości, mężczyzna traci na swojej męskości wyrzucając śmieci, zmywając naczynia, prasując, piorąc i gotując?

  Mówimy je tak rzadko, a przecież nic nie kosztują. Dlaczego Polacy niechętnie mówią komplementy? Nie potrafią prawić komplementów, czy może nie potrafią ich przyjmować? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Co na to psycholog Piotr Mosak?

  Marta Krzepek projektuje fraki. Jest ich tylko 99 sztuk danego modelu. Czy dla Joli zrobi wyjątek i zaprojektuje setny konkretnego modelu? Ile kosztują fraki, którymi zachwyciła się Jolanta Pieńkowska?

  Kinga Baranowska to znana himalaistka. Wspinaczka górska wymaga od niej siły i wytrzymałości, dlatego też jest zapraszana na spotkania jako ekspert od sytuacji trudnych. Czy rzeczywiście jest siłaczką? Czy ma jakieś słabości? O tym znana himalaistka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Kasi Olubińskiej.

  Slackline to sport ekstremalny, który polega na chodzeniu i wykonywaniu ewolucji na taśmie. Jedną z osób zajmujących się tą dyscypliną sportu jest Basia Sobańska. Co czuje podczas chodzenia po linie, która jest zawieszona nad przepaścią? Od czego zacząć treningi? O to zapytał ją prezenter pogody w Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak. Sam również spróbował zrobić klika kroków na linie. Czy mu się udało?

  Przemysław Skokowski, autor książki "Autostopem przez życie", mówi o sobie, że jest tylko autostopowiczem, któremu "przypadkiem wyszła ta książka". Pokonał 26 tysięcy kilometrów - z Gdańska do Birmy - w 4 miesiące... autostopem! W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział o swojej niezwykłej podróży. Co miał w plecaku? Dlaczego w tę podróż zabrał ze sobą 5 kilogramów pocztówek? Kogo spotkał w swojej podróży i jakimi samochodami jechał?

  Co łączy Steve'a Jobsa, Baracka Obamę i Marka Zuckerberga? To normcore czyli inaczej brak stylu. Kamil Pawelski aka "Ekskluzywny Menel" powiedział w Dzień Dobry TVN, jak można zdefiniować ten nowy styl w modzie i skąd on się wziął.

  Jeszcze w 2008 r. Agnieszka Czerwińska była bardzo otyłą kobietą. Jej waga wahała się między 122 a 125 kg. Miała z tego powodu kompleksy, które zagłuszała swoją przebojowością. Co się wydarzyło w jej życiu, że postanowiła schudnąć? Jak zmieniło się jej życie odkąd zrzuciła 60 kg? Powiedziała o tym w Dzień Dobry TVN.

  Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka programu Rozmowy w Toku. Dzisiaj Ewa Drzyzga będzie rozmawiała z osobami, które na drogach beztrosko rozwijają niebezpieczną prędkość. Część z nich nawet nie ma prawa jazdy... Jak szybko jeżdżą? Dlaczego ich partnerki są z nich dumne?

  19-latni Marcin Zalewski to mistrz świata w układaniu kostki Rubika. W 23.68 sekundy, z zamkniętymi oczami, układa kostkę Rubika. Ile godzin dziennie trenuje? Czy każdy może się nauczyć układania kostki Rubika? Czy to prawda, że nową kostkę układa się trudniej? Czy na układaniu kostki Rubika można zarobić? Marcin Zalewski w Dzień Dobry TVN zaprezentował swoje umiejętności.

  Smakosz i poszukiwacz kulinarnych doznań, Mikołaj Rey, tym razem zawędrował na Kaszuby po to, by skosztować wyjątkowego śledzia. Czym różni się śledź bałtycki od atlantyckiego? Czy śledzia powinno się jeść z główką? Dlaczego osoby cierpiące na niedokrwistość i choroby układu krążenia powinny jeść śledzie? Na co należy zwracać uwagę kupując śledzie?