Edytę poznaliśmy dzięki programowi "You Can Dance". Tam, przebojowa dziewczyna o rubensowskich kształtach pokazała, na co ją stać! Jej występ zelektryzował samego Michała Piróga! Edyta nie zraża się negatywnymi opiniami innych i realizuje swoje taneczne pasje. Dominika Gwint jest znana wszystkim z serialu "Przepis na życie". Kiedyś schudła 25 kilo, ale kiedy przestała przestrzegać diety znów wróciła do poprzedniej wagi. Tusza nie przeszkadza jej jednak w zawodowej samorealizacji. Pomimo wielu ról aktorskich, jest przede wszystkim dziennikarską PAP. W studiu gościliśmy obie Panie. Jaki feedback dostają od otoczenia?

  Na wiosnę chyba najbardziej niecierpliwie czekają rowerzyści. Są tacy, którzy rower traktują tylko jako środek transportu, ale są i tacy, dla których jest on czymś więcej. Karolina zalicza się do tej drugiej grupy. Z miłości do jednośladów "podrasowuje" nawet te najbardziej przeciętne. Zobacz jak!

  Minimalista Orest Tabaka cały swój dobytek może zmieścić w jednej walizce. Ma też deskorolkę i obraz, który dostał w prezencie. Kiedyś miał więcej przedmiotów, teraz ich już nie potrzebuje. Lepiej mu się bez nich żyje. Anna Mularczyk-Meyer, która prowadzi blog o minimalizmie, miała kiedyś szafę pełną ubrań i mnóstwo kosmetyków, ale zawsze czegoś jej brakowało. Czy pozbywanie się przedmiotów sprawia, że ludzie czują się wolni i szczęśliwi? Minimalizm dotarł już do Polski.

  Gabinetów medycyny estetycznej jest w Polsce bardzo dużo, ale mimo to Marta Mieloszyk zdecydowała się założyć własny gabinet. Czym wyróżnia się jej przedsięwzięcie na tle pozostałych? Czy w Polsce można się pięknie starzeć?

  Czy nowy związek, który tworzymy po rozstaniu z dotychczasowym partnerem, jest z góry skazany na porażkę? Czy taki związek, to związek na chwilę, dzięki któremu próbujemy się wyleczyć z poprzedniego nieudanego związku? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: aktorkę Monikę Dryl, pisarkę i malarkę Katarzynę Lengren, aktora Dariusza Kordka oraz psycholog Małgorzatę Ohme. Czy zgodzicie się z Katarzyną Lengren, że nic nam tak nie poprawia humoru jak nowy romans?

  ... chce się wygadać, odstresować, sprawdzić lub po prostu dostać to, czego w domu nie otrzymuje. Jak wielu Polaków korzysta z usług prostytutek? Ilu z nich, jeżeli są wierzący, spowiada się z tego? Czym się różni seks z prostytutką od seksu ze stałą partnerką? Te i inne pytania zadawał klientom prostytutek seksuolog prof. Zbigniew Izdebski, którego książka "Seksualność Polaków na początku XXI wieku" wkrótce trafi do księgarń. O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza. Dlaczego Polacy korzystają z usług prostytutek? Kim są mężczyźni, którzy płacą za seks?

  Tylko jeden na dwudziestu pięciu polskich mężczyzn potrafi zrobić pranie, a tylko sześć procent mężczyzn czasem włącza odkurzacz - tak wynika z badań opublikowanych w listopadzie przez Fundację MaMa. Mężczyźni rzeczywiście nie potrafią czy może nie chcą kobietom pomagać w sprzątaniu? A może Polacy mają "alergię" na porządki lub wydaje im się, że sprzątanie to domena kobiet? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy socjologa Tomasza Sobierajskiego i Jacka Rozenka, aktora i męża polskiej Perfekcyjnej Pani Domu.

  Przecięty polski tata spędza z dzieckiem 53 minuty dziennie. Brakuje czasu oraz dobrej woli i tolerancji pracodawców. Opieka ojca nad dzieckiem wciąż wydaje się śmieszna i niemęska. By to zmienić, Instytut Spraw Publicznych wraz z Gazetą Wyborczą postanowił zorganizować warsztaty dla pracujących ojców. Czego można się tam nauczyć? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy współorganizatorów tej akcji - socjolożkę Aleksandrę Niżyńską oraz psychologa Rafała Załęskiego.

  Cezary nie może poradzić sobie z nadpobudliwością seksualną swojej żony. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt , że żona Cezarego jest w piątym miesiącu ciąży! Ona chce się kochać klika razy dziennie, on nie daje rady! O pomoc zwrócił się do naszego seksuologa dr. Andrzeja Depko.

  Książka „Wszystko, co chciałaś wiedzieć o mężczyznach, ale bałaś się zapytać" to swoista instrukcja użycia mężczyzny. Krytyka mamusi, byłej narzeczonej, za duży brzuch, łysina. Zobacz, o czym rozmawiać z mężczyzną, by go stracić! Naszymi gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN byli: autorka książki Evita de Gor, aktorka Małgorzata Potocka, redaktor naczelna „Joy” Anna Zejdler-Ibisz oraz kitesurfer Victor Borsuk.

  Koszulka, która podczas uprawiania sportu chłodzi nasze ciało, zegarek z GPS-em oraz bandana, która odprowadza wilgoć - to tylko niektóre ze sportowych gadżetów, które zaprezentował Zbigniew Urbański.

  Gwiazdą w Meksyku stała się za sprawą uczestnictwa w tamtejszym reality-show. W Polsce bardziej znana z lewego sierpowego. Zdobyła złoto w 2011 roku, na Mistrzostwach Polski w Boksie Kobiet. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy bokserkę Karolinę Owczarz.

  Pani Bożena Korytek przez lata zaniedbała swój wygląd - największym jej problemem była zaawansowana paradontoza. Do metamorfozy zgłosiła ją siostrzenica, a autorami jej przemiany są: stomatolog Dżulietta Kiworkowa oraz Marcin Ambroziak, dermatolog estetyczny.

  Jim Carrey w filmie "Kłamca, Kłamca", poprzez niefortunnie wypowiedziane życzenie, zmienia się z notorycznego kłamczucha w prawdomównego tupeciarza. Kłamiemy, bo chcemy być akceptowali, boimy się odrzucenia, kłamiemy ze strachu przed karą i konsekwencjami, kłamiemy, bo chcemy chronić bliskich i siebie. A ile razy w ciągu dnia i ilu ludziom mówimy nieprawdę? Czy kłamstwo naprawdę ma przysłowiowe krótkie nogi? W studiu Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli: poseł Paweł Poncyljusz, aktor Tomasz Schimscheiner, aktorka Andżelika Piechowiak oraz psycholog Piotr Mosak.

  Codziennie jesteśmy bombardowani złymi wiadomościami: ktoś kogoś zamordował, okradł, oszukał. Świat mediów to krew, pot i łzy. O tym, jak sprawić, by nie składał się z samych morderstw, gwałtów i kradzieży oraz o tym, jak nie dać się zwariować rozmawiali w studiu Dzień Dobry TVN medioznawca prof. Wiesław Godzic oraz psycholog Joanna Heidtman.

  Organizatorzy festiwalu Off Plus Camera udowadniają, że w świecie filmu jest miejsce dla początkujących filmowców oraz dla amatorów i to oni na filmie mogą zarobić duże pieniądze. Naszymi gośćmi byli: Krzysztof Ślusarz, producent festiwalu Off Plus Camera, Marcin Wierzchosławski, producent filmowy, juror w konkursach Allegro Short Film oraz Allegro Short LAB i Paweł Soja, ubiegłoroczny zwycięzca w konkursach Ty Plus Camera oraz Allegro Short Film.

  Yerba mate z mlekiem, duch indiański, gorąca samba i capoeira o macierzyństwie po brazylijsku opowiedziała nam Ana Frieman, mama 5 letniej Kayi.

  Nie dość, że jak wynika z badań, zarabiają mniej niż mężczyźni to jeszcze muszą więcej wydawać na codzienne utrzymanie. O tym, ile kosztuje bycie kobietą rozmawialiśmy dziś z Katarzyną Skrzynecką, Olgą Kozierowską, Katarzyną Pakosińską i Moniką Jaruzelską.

  Wiosna za oknem, wiosna w sercach! O tym gdzie i jak szukać miłości i czy to prawda, że prawdziwa miłość czeka zawsze za siedmioma górami i siedmioma rzekami rozmawialiśmy z socjologiem dr. Tomaszem Sobierajskim

  Był wulgarny, wagarował, palił papierosy. jego mama nie była w stanie sobie z nim poradzić, zdesperowana, zdecydowała sie na udział w programi "Surowi Rodzice" czy eksperyment się powiódł? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dawida, jego mamę Iwonę Turowską i psychologa Martę Żysko-Pałubę.

  ...miłością do Polski! Jej matka jest Polką, pochodzi z Bielska - Białej, natomiast ojciec jest rodowitym Brytyjczykiem. Doskonale mówi po polsku, choć jak powszechnie wiadomo, nie jest to łatwy język. Kiedy miała kilkanaście lat dołączyła do RAF- u i została pilotką. Nakręciła dokument o Kazimierzu Piechowskim, uciekinierze z Oświęcimia. Jest ambasadorem polskiej historii w Wielkiej Brytanii. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katy Carr - angielkę, której serce bije dla Polski.

  Dziś wieczorem poznamy bohaterów kolejnego odcinka "Surowych rodziców": 14 – letnią Oliwkę i 15 – letniego Dawida. Nastolatki tym razem trafiły do Katarzyny i Przemka Niemyjskich z Warszawy. Jak Surowi Rodzice poradzili sobie z niesfornymi, cudzymi dziećmi? A w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli, jak układają się ich relacje z własnymi dziećmi.

  Kamil ma 12 lat i jego pasja to nie gry komputerowe, nie deskorolka i nie piłka nożna lecz... bociany. Prowadzi także ornitologicznego vloga. Skąd u 12- latka wzięła się tak niecodzienna pasja? Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak spotkał się z Kamilem i jego mamą.

  W cyrku jest najstarszym akrobatą, przez 15 lat nie miał poważnej kontuzji. Czy po takim czasie, podczas występów na arenie, nadal towarzyszy mu strach? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Zbigniewa Bąchóra, artystę Cirque du Soleil, największego i najwspanialszego cyrku na świecie, który występował między innymi dla Królowej Elżbiety II oraz z Michaelem Jacksonem.

  W kolejnej odsłonie Maciej i Lucjan podjęli się trudnego zadania uchwycenia najbardziej chyba nieuchwytnego zjawiska popkulturowego, jakim jest subkultura hipsterów. Postanowili pokazać, że wbrew obiegowej opinii bardzo łatwo zostać hipsterem i to w pięciu prostych krokach...

  Cavaliada Warszawa 2012 to gratka dla pasjonatów jeździectwa. To jedno z największych i najbardziej prestiżowych przedsięwzięć tego typu nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. W tym roku udział w zawodach potwierdziło 18 ekip z całej Europy m.in. z Japonii, Ukrainy, Australii, Węgier oraz oczywiście obecna była silna ekipa z Polski z udziałem Klary Kostrzewy, medalistki Mistrzostw Polski w skokach przez przeszkody oraz reprezentantki Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie 2012 Katarzyny Milczarek. Relację z tego wydarzenia przekazał prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

  Julia Roberts wyjawiła, że jej dzieci nie mają pojęcia, że jest sławna! Czy gwiazdy powinny chronić własne dzieci przed swoją popularnością? W studiu Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli: psycholog Małgorzata Ohme, aktorka Tamara Arciuch, piosenkarka Anna Świątczak oraz Robert Stockinger, syn Tomasza Stockingera. Czy można swoje dzieci odseparować od sławy?

  Wymyśli imię dla dziecka, zaprojektuje modną koszulę nocną na salę porodową i znajdzie kompetentną nianię. Nowy trend przybył do Polski ze Stanów Zjednoczonych - czy w naszym kraju czeka go świetlana przyszłość czy może jest skazany na porażkę? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziennikarkę Agatę Passent.

  Pod swoimi skrzydłami miała między innymi Dodę i Edytę Górniak. Maja Sablewska porzuciła pracę managerki gwiazd i zapowiedziała, że nie będzie już nigdy współpracować z ludźmi z show - biznesu. W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła, czemu nie chce już współpracować z gwiazdami, dlaczego będzie pisać książki i komu będzie teraz pomagać?