Borys Szyc chce mieć dziecko - czytamy w gazetach. Aktor postanawia się ustatkować i po raz kolejny zostać ojcem. Matką jego przyszłego dziecka zostanie 25-letnia Kaja Śródka. Czy trudno zdecydować się na kolejne dziecko i czy łatwiej się je wychowuje? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli ojcowie: Krzysztof Ibisz i Szymon Wydra.

  Prowadzona przez argentyńskiego selekcjonera Daniela Castellaniego reprezentacja polskich siatkarzy, po raz pierwszy w historii polskiej siatkówki zdobyła złoty medal w mistrzostwach Europy! Jak to jest być partnerką mistrza Europy? O tym zapytaliśmy w "Dzień Dobry TVN" żony złotych medalistów.

  W Polsce już tak jest, że Matka Polka musi być szczęśliwa. Kobiety wstydzą się przyznać, że są zmęczone i brakuje im sił. Bez wsparcia partnera i najbliższych może to prowadzić do depresji i kłopotów w związku - wyjaśnia w Dzień Dobry TVN Katarzyna Klimko-Damska, psychoterapeutka, mama 9-miesięcznego Łukasza i 4-letniego Filipa. Dlaczego tak trudno przyznać się matkom do zmęczenia, osamotnienia i braku sił?

  Karolina Jarosławska i Wiorika Zagórowska założyły z koleżankami grupę PaintHouse, promującą młodych artystów.

  Czy branie udziału konkursach telewizyjnych może być sposobem na życie? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Marka Krukowskiego, który wielokrotnie wygrywał teleturnieje oraz prezenterów telewizyjnych: Krzysztofa Ibisza i Zygmunta Chajzera, którzy takie teleturnieje prowadzili.

  Firma "Mąż do wynajęcia" została założona z myślą o bardzo wymagających klientkach. Firma swoją działalność prowadzi na razie tylko w Warszawie, ale do roku 2011 przewiduje rozszerzyć swoją działalność na główne miasta w Polsce. Firma świadczy kompleksowe usługi naprawczo - konserwacyjne, ale także osobiste...

  Są razem od 7 lat, a poznali się przez internet. Mieszkają w Kalifornii w Santa Monica. Do nas przyjechali ze Szwajcarii, gdzie odpoczywali ostatnie 6 tygodni. Ewa, z powodu choroby, nie była w Polsce dwa lata. W kwietniu 2007 roku usłyszała straszną diagnozę - stwardnienie rozsiane. Dziś w "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli nam o swojej miłości i wspólnej walce.

  Le parcour powstała we Francji jako sztuka przemieszczania się, swego rodzaju zabawa miejska, kształtująca umysł i ciało. Specjalnie dla "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Rylik przyjrzała się tej dyscyplinie "od podszewki".

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" mogliście zobaczyć relację ze szkolenia Agnieszki Rylik. Przekonajcie się, jak poradziła sobie w ekstremalnych warunkach.

  The Poise Rite - to zespół, który założyli mieszkający od sześciu lat w Anglii Bartek i Krystian. Dziś w "Dzień Dobry TVN" mogliście się dowiedzieć więcej o początkach zespołu, doświadczeniach i planach na przyszłość.

  Reklamofon.pl to pierwszy w Polsce serwis internetowy umożliwiający wykonywanie darmowych połączeń na telefony stacjonarne w kraju i za granicę. Jak to możliwe? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział Piotr Surmacki, twórca serwisu internetowego.

  Pomysłów na biznes nie szukali w podręcznikach ekonomicznych. Zainspirowały ich własne dzieci. Rafał Han jest założycielem portalu Ciufcia.pl z inteligentnymi grami dla dzieci. Remigiusz Gołębiowski sprowadza do Polski joggery - unikalne wózki do joggingu. Natomiast Łukasz Kaniewski jest natomiast współzałożycielem "Czarodziejskiej Kury", ambitnego magazynu artystycznego dla najmłodszych.

  Pierwszą znaną kobietą, która zdecydowała się na sesję zdjęciową w ciąży był aktorka Demi Moore. W Polsce na taką sesję zdecydowała się Natasza Urbańska. Dzisiaj w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Olgę Pulwarską, która wykonuje zdjęcia kobiet w ciąży oraz dwie mamy, które wzięły udział w sesji.

  Joanna Racewicz z ekipą "Dzień Dobry TVN" złożyła wizytę Marii Kaczyńskiej. Zobaczcie, co nowego słychać u Pierwszej Damy.

  Goszczący dziś w "Dzień Dobry TVN" Teresa Owczynnikow, Irena Kwapisz i Andrzej Kopiczyński podpowiedzieli nam jak sprawić by czuć się młodym w każdym wieku. Sprawdźcie sami jakie mają na to recepty.

  Duet Zuza Krajewska-Bartek Wieczorek to ewenement na polskiej scenie fotograficznej. Zdobyli sławę jako fotografowie komercyjni, jednak ich prace zawsze noszą rys indywidualizmu i talentu - są powszechnie cenione także w świecie sztuki. Dziś gościliśmy ich w studiu "Dzień Dobry TVN".

  Kto powinien rządzić w związku - kobieta czy mężczyzna? Czy Kamil Sipowicz jest pantoflarzem podporządkowanym Korze? Czy Irena Jarocka rządzi w swoim amerykańskim domu?

  Ma zaledwie dziesięć lat, chodzi do III klasy szkoły podstawowej, a od kilku miesięcy pracuje jako najmłodszy muzyk kościelny w Polsce. Miłością do muzyki zaraził go dziadek. Chłopiec jest samoukiem, dopiero od września rodzice zapisali go do szkoły muzycznej w Żywcu. Gra także na keyboardzie, akordeonie i na klarnecie.

  Czy mężczyźni są jedynym powodem, dla którego się solidaryzujemy, czy wręcz przeciwnie - krytykujemy się nawzajem, by przypodobać się mężczyznom właśnie? Gośćmi Dzień Dobry TVN były: Krystyna Kofta, Anna Ibisz i Paulina Holtz. Porozmawialiśmy z nimi o babskiej solidarności.

  Co robić, kiedy mężczyzna nie chce, żeby kobieta pracowała? Czy kobiety lubią siedzieć w domu, zajmować się nim i wychowywać dzieci? A może niektóre chętnie zostawiałyby te "przywileje" mężczyznom i wróciły do pracy..?

  Oswajanie dziecka z wodą ma bardzo wiele plusów, dlatego warto zabierać na basen już kilkumiesięczne dzieci. Wielu lekarzy zaleca dzieciom zajęcia na pływalni po to, by wzmocnić ich mięśnie. Z jakimi zagrożeniami dla dziecka na basenie powinni liczyć się rodzice? Czy podczas nauki pływania powinni być obecni rodzice?

  O urokach macierzyństwa porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Hanną Śleszyńską, mamą Mikołaja i Jakuba, Anną Nowak-Ibisz, mamą Vincenta oraz Martą Kuligowską, mamą Heleny i Franciszka.

  Ryszard Sybilski wychował córkę Ewy Bem - Pamelę. Jestem ojcem Pameli odkąd skończyła półtora roku. Mamy bardzo dobrą, głęboką relację. Ona mówi do mnie "tato". Nigdy dla mnie nie miało znaczenia to, że nie jestem jej biologicznym ojcem. Zresztą mam porównanie. Mam także biologiczną córkę Gabrysię i dla obu jestem ojcem w takim samym sensie.

  Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla wszystkich milusińskich niespodziankę - lekcję hip-hopu pod okiem doświadczonego tancerza z programu "You can dance".

  Co piąte dziecko w Polsce rodzi się w związku pozamałżeńskim - informuje "Dziennik". Nieślubnych dzieci jest teraz pięć razy więcej niż jeszcze 30 lat temu. Czy czeka nas zatem koniec polskiej rodziny? "Małżeństwo jest udane, gdy każda ze stron jest trochę niezamężna"- powiedziała Catherine Deneuve, z którą zgadza się Maria Czubaszek, gość Dzień Dobry TVN.

  Po udzieleniu wywiadu w którym skrytykował funkcjonalność polskiej administracji wojskowej, gen. Waldemar Skrzypczak podał się 20. sierpnia do dymisji. Dziś ekipa "Dzień Dobry TVN" odwiedziła generała w domu, by przedstawić Wam go bliżej.

  Nelly Rokita jest wielbicielką białych skarpet, szczególnie w zestawieniu z czarnymi butami. Posłanka swój oryginalny styl ubierania się tłumaczy chęcią podobania się mężowi Janowi Rokicie. Co o stylu Nelly Rokity sądzi stylista Tomasz Jacyków?

  Ponad 1000 zgłoszeń oprzyszło na adres niewielkiej fabryki pralinek San Marina w Belgradzie w odpowiedzi na ogłoszenie o wakującym stanowisku pierwszego serbskiego degustatora czekolady. W studiu "DZień Dobry TVN" mistrzowie cukiernictwa, Bożena Sikoń i Janusz Profus opowiedzieli nam więcej o swoim zawodzie.

  W Norwegii równouprawnienie ma korzenie sięgające XIX w. Ekipa "Dzień Dobry TVN" z Anną Wendzikowską na czele postanowiła się przekonać jak sprawdza się ten pomysł. A w studiu posłanka Joanna Mucha i funkcjonariuszka BOR Anna Kasprzak, opowiedziały nam o stereotypach i trudnościach, które spotkały na swojej drodze.