Mają świetne glosy, często lepsze od artystów z którymi występują, ale na co dzień śpiewają w drugim rzędzie. Dlaczego wybrali śpiewanie w chórkach? Nadeszła najwyższa pora, by wyszli z cienia i dali się poznać szerszej widowni. Kim są artyści śpiewający w chórkach? Czy kiedykolwiek próbowali swoich sił „w pojedynkę”? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Dominikę Kurdziel, Beatę Bednarz, Krzysztofa Pietrzaka i Grzegorza Wilka.

  Pascal Brodnicki razem z Anną Dereszowską w ramach projektu S.O.S dla świata odwiedzili Borneo. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Pascala oraz Karolinę Tymorek, koordynatorkę kampanii WWF „S.O.S dla świata”. Czy taki projekt może coś zmienić w świadomości ludzi? Jak postępować ekoLOGICZNIE?

  Anna Applebaum-Sikorska wraz z przyjaciółką Danielle Crittenden napisała książkę o polskiej kuchni: „Przepisy z mojego ogrodu”. Kulinarny powrót do przeszłości połączony z nowatorskim i twórczym spojrzeniem sprawił, że polskie dania zyskały na smaku, a także na lekkości. To Chobielin zainspirował ją do gotowania. Czy gdyby nie dworek w Chobielinie, książka kucharska, nigdy by nie powstała?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jurorów akcji „Zwykły Bohater” : Szymona Hołownię i Henrykę Krzywonos. Jakich historii poszukują i jakie zachowania ludzkie są im najbliższe?

  Po ukończeniu szkoły średniej chciał nadal się uczyć. Marzył o studiach pedagogicznych. jednak problemy ze wzrokiem uniemożliwiły kontynuację nauki. Andrzej Mazur ma 41 i ogromny zapał do nauki. Rok temu rozpoczął studia na Wydziale Pedagogika Specjalna. Studiuje razem z córką.

  Prawie 90 proc. Polek przed wyjściem na zakupy specjalnie się stroi. Dlaczego tak ważny jest dla nas wygląd i, czy to jak wyglądamy wpływa rzeczywiście na to, jak jesteśmy obsługiwani? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psycholog Małgorzatę Ohme. Dlaczego kobiety w Polsce, wolą wyglądać lepiej na zakupach niż na co dzień?

  Dlaczego tak bardzo jesteśmy zazdrośni o przeszłość partnera lub partnerki? Czy chodzi o to, że obawiamy się, iż nasi poprzednicy byli lepsi od nas? Czy warto utrzymywać kontakt ze swoimi „byłymi”? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN prof. Zbigniewa Lwa-Starowicz, Beatę Tyszkiewicz, Lidię Popiel i Annę Zejdler-Ibisz. Czy zazdrość może przerodzić się w obsesję?

  Co składa się na cenę danego produktu? Dlaczego w jednym z marketów kilogram jabłek kosztuje 2,50 zł , a w drugim 3,00 zł? Co wpływa na różnice cenowe? Naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN był szef TVN CNBC Biznes Roman Młodkowski .

  Czy współcześni rodzice są w stanie wychowywać dzieci bez pomocy poradników, warsztatów i wizyt u psychologów? Czy nie wystarczy zdrowy rozsadek i rodzicielska miłość? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Maksa Cegielskiego, Annę Kaplińską–Struss, Mariusza Czerkawskiego oraz Małgorzatę Rozenek.

  Mariusz obawia się, że jego partnerka udaje orgazm. Partner Moniki po każdym stosunku zasypia. W studiu Dzień Dobry TVN seksuolog dr Andrzej Depko wyjaśnił, jak rozpoznać prawdziwy orgazm i co sprawia, że mężczyźni zasypiają po stosunku?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Anna Machowska, czyli nasza "Kobieta pracująca", tym razem zatrudniła się na nocną zmianę w piekarni. Co z tego wyszło?

  Co jest wyznacznikiem popularności w szkole? Co trzeba mieć lub, co robić, by być popularnym? Na ten temat rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorką i matką Małgorzatą Lewińską oraz psycholog Anną Kędzierską.

  Czy pieniądze stanowią o zaradności mężczyzny? Czy mężczyzna bez pieniędzy to nieudacznik? A może kobietom bardziej podobają się majętni mężczyźni, bo pieniądz to kobiety afrodyzjak? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN naszych gości: aktora Wojciecha Wysockiego, tancerkę Izabelę Janachowską, biznesmena Pawła Olbrychta i aktorkę Agnieszkę Wielgosz.

  Odpowiedź na to pytanie zna miesięcznik "Zwierciadło", który zorganizował akcję "Piękno w zdrowiu". Czy wystarczy tylko pokochać siebie? Czy trzeba zwracać uwagę na to, co się jada? Co robią, by być zdrowymi, Robert Sowa, Katarzyna Bosacka, Natalia Przybysz, Maciej Miecznikowski i Edyta Herbuś?

  Do Polski przyjechały z różnych krajów i powodów. Zostały na dłużej i to właśnie tu dziś wychowują swoje dzieci. Bohaterką kolejnego odcinka cyklu Ofelii Grzelińskiej „Mama dokoła świata” jest mama z Indonezji, która z rodzimych stron przywiozła do Polski odmienne od naszych, macierzyńskie zwyczaje, zabobony i tradycje.

  Partner bez wad? Czy to możliwe? Czy warto podejmować walkę z denerwującymi nawykami partnera? Czy można polubić czyjeś wady? Badania pokazują, że 85 proc. kobiet nie potrafi pogodzić się z wadami partnera. W studiu Dzień Dobry TVN gościmy psychoterapeutkę par Marię Rotkiel, aktorkę Jolantę Fraszyńską, dziennikarkę Barbarę Stanisławczyk oraz Radosława Majdana. Czy kiedykolwiek próbowali walczyć z wadami swoich partnerów? Czego nie zniósłby w partnerce Radosław Majdan?

  Kari Herbert wychowała się w wiosce plemienia Eskimosów w północnej części Grenlandii. Dorastała pijąc wielorybi tran i jedząc steki morsa. Nosiła skarpetki z mchu, a jej towarzyszami zabaw były psy husky. Po 30 latach wróciła na Grenlandię i zobaczyła, jak zmieniło się to miejsce od czasów jej dzieciństwa. Co się zmieniło i jak pamięta Grenlandię z czasów, kiedy była dzieckiem opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Dziennikarz i krytyk sztuki Łukasz Radwan miał wyjątkową okazję gościć w posiadłości wybitnego rzeźbiarza Igora Mitoraja, którego dzieło można od pewnego czasu podziwiać na Starówce. Igor Mitoraj udekorował swoją rzeźbą drzwi kościoła. Jak udało się namówić znanego rzeźbiarza, by ozdobił wejście do kaplicy? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jezuitę Andrzeja Kiełbowskiego oraz Łukasza Radwana.

  Ponad 200 milionów osób na świecie nie ma pracy. To rekord, a w najbliższych miesiącach świat czeka dramatyczny wzrost bezrobocia - alarmuje Międzynarodowa Organizacja Pracy. Jak radzić sobie na rynku pracy pomimo pesymistycznych prognoz? O to, w studiu Dzień Dobry TVN, zapytaliśmy businesswoman Katarzynę Niezgodę, która o biznesie wie chyba wszystko. Czy w kryzysie można awansować?

  Szkoła za 60 tysięcy? Czy warto tyle płacić za edukację dziecka? Czy zapisując dziecko do elitarnej, renomowanej szkoły rodzice chcą od razu zaprogramować je na sukces? Czy wysyłając dzieci do takich szkół nie wychowamy ich na zarozumiałych snobów? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Olgę Fibak i Monikę Richardson.

  Jakim zabiegom poddała się aktorka Izabela Trojanowska, która otwarcie przyznaje się do poprawiania urody? Dlaczego to zrobiła? Czy od operacji plastycznych można się uzależnić? Gdzie leży granica zdrowego rozsądku? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Dorotę Wróblewską, założycielkę Akademii Mody i przeciwniczkę inwazyjnego poprawiania urody, Magdalenę Bogulak, prezesa Instytutu Zdrowia i Urody Sharley oraz dziennikarkę Paulinę Tomborowską. Które gwiazdy poprawiały swoją urodę?

  Skarpetki z sandałami, wystające stringi, za duże buty lub zbyt krótkie spódnice? Co jest największym modowym grzechem Polaków? Stylista Tomasz Jacyków i Ewelina Rydzyńska w Dzień Dobry TVN na tropie modowych wpadek! Jak ubierają się Polacy? Z jakich wzorców korzystamy?

  Kuba "Pletz" Piecuch to niepełnosprawny raper, któremu choroba odebrała władzę w nogach. Jednak ta tragedia nie załamała go, nadal realizuje swoje pasje i marzenia. Komponuje muzykę dla wielu znanych raperów. Zobacz, jak pomimo nieszczęścia, które nas może spotkać, zachować pogodę ducha.

  Czy małżeństwa, które wykonują ten sam zawód, to związki wysokiego ryzyka? Nie łatwo przecież w takiej sytuacji uniknąć rywalizacji i ocen. Zawsze w parze będzie ktoś, kto będzie sobie lepiej radził. Kiedy jednemu zdarzy się niepowodzenie, czy drugie znając branżę, nie będzie dla małżonka zbyt surowe? Jak się wspierać nie pobłażając sobie wzajemnie?

  Proboszcz jednej z parafii w Gdańsku walczy z Halloween. Na mszy rozdawał ulotki informujące o zagrożeniach płynących z udziału dzieci w Halloweenowej imprezie organizowanej przez szkołę. Interpretację tej ulotki pozostawił rodzicom do rozważenia we własnym sumieniu.

  „Prostozbajki.pl” to projekt autorstwa Moniki Zagajskiej. Inspiracją do założenia własnego biznesu były dzieci. „Prostozbajki” to nie tylko kostiumy dla dzieci, ale też sesje zdjęciowe w aranżacjach iście bajecznych. To maluchy podsuwają pomysły na przebrania. Tak powstają projekty, które później są realizowane w szwalni.

  Dziewczynki w Meksyku stroją się już od najmłodszych lat. W reportażu Ofelia Grzelińska pokazuje także zwyczaj przekuwania uszu u małych dziewczynek. Uszy przekuwa się zaledwie kilka dni po narodzinach.

  "Ludzie na walizkach" to program, który Szymon Hołownia prowadzi w religia.tv. Rozmawia z ludźmi w sytuacjach granicznych – doświadczonymi przez chorobę, śmierć kogoś bliskiego lub inne trudne przeżycia.