Olga Pulwarska i Magdalena Iller założyły pierwsze w Polsce studio fotograficzne zajmujące się fotografią ciążową. Tworzą intymne, kobiece sesje fotograficzne starając się przełamywać społeczne bariery w postrzeganiu ciała kobiety podczas ciąży. Czy trudno było namówić kobiety do takiej sesji?

  Dziennikarka Anna Puślecka i stylista Tomasz Jacyków prezentują najciekawsze stylizacje nadesłane na skrzynkę modapolska@tvn.pl

  Dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION KIELCE. Temat przewodni to: "Nowe szaty cesarza" - inspiracją są baśnie J. Ch. Andersena. Na kolejnym przystanku modowej mapy Polski nie może zabraknąć dziennikarki Anny Puśleckiej oraz stylisty Tomasza Jacykowa. Nasi specjaliści od mody rozmawiali z organizatorką imprezy Magdaleną Kusztal oraz uczestnikami konkursu.

  Stylista Tomasz Jacyków i dziennikarka Anna Puślecka, redaktorzy Mody Polskiej, przedstawiają najciekawsze stylizacje tygodnia. jeżeli chcecie pochwalić się swoimi stylizacjami - piszcie do nas na adres: modapolska@tvn.pl

  Wielkimi krokami zbliżają się wakacje i tak jak ulica rządzi się swoimi modowymi prawami tak i na plażach możemy zaobserwować prawdziwe stylizacyjne szaleństwo. Kostium kąpielowy to podstawa, jednak moda plażowa wcale się na nim nie kończy… jeżeli chcecie pochwalić się swoimi stylizacjami - piszcie do nas na adres: modapolska@tvn.pl

  W kawiarence Dzień Dobry TVN gościmy pary w strojach ślubnych. Dziennikarka Anna Puślecka i stylista Tomasz Jacyków rozmawiali z naszymi gośćmi o przygotowaniach do ślubu. Prezentujemy także najlepsze stylizacje tygodnia, wybrane z nadesłanych na skrzynkę modapolska@tvn.pl zdjęć. Jak wybrać idealną ślubną wiązankę? Które kwiaty najbardziej pasują do białej sukni? Jaka fryzura jest najmodniejsza?

  Dla wielu mężczyzn rozmowa o problemach to "babskie gadanie". Dlaczego mężczyźni nie chcą rozmawiać o swoich emocjach? Czym grozi tłumienie i skrywanie problemów? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z naszymi gośćmi: psychologiem i psychoterapeutą Piotrem Mosakiem, aktorem Jackiem Rozenkiem oraz z pisarką i malarką Hanną Bakułą.

  Rzucił pracę, aby gotować dla widzów Dzień Dobry TVN. Zobacz, jak wyglądała historia Piotra Kucharskiego, który z przedstawiciela handlowego stał się kucharzem. Nasze kamery towarzyszyły wielkiemu otwarciu jego szkoły kulinarnej we Wrocławiu.

  Szkoła to miejsce, gdzie dziecko po raz pierwszy styka się z różnicami społecznymi. Status materialny rodziców jest tam coraz bardziej widoczny. Jak rozmawiać z dziećmi o biedzie? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psychologiem dziecięcym Martą Pałubą oraz z współautorką książki „ Bieda. Przewodnik dla dzieci” Hanną Gill-Piątek.

  Bieganie staje się coraz popularniejsze. Coraz więcej wielkich firm organizuje imprezy biegowe. Jak przygotować się do takiego wyczynu, aby niue zaszkodzić samemu sobie? O jej metody zapytaliśmy wielką miłośniczkę sportu - Kasię Bujakiewicz.

  Australijski rząd zalecił rodzicom oraz placówkom wychowawczym w tym kraju, by nie pozwalały oglądać telewizji dzieciom poniżej 2 roku życia. Czy oglądanie telewizji może zaszkodzić dzieciom?! Jak ten pomysł skomentowali w studiu Dzień Dobry TVN nasi goście: Łukasz Grass, Beata Chmielowska - Olech oraz Dorota Zawadzka?

  Jak upiąć włosy do ślubu? Pokręcić je czy może wyprostować? Jakie fryzury są najmodniejsze w tym sezonie? Czym panna młoda powinna ozdobić włosy kwiatami, perłami czy może kryształami Swarovskiego?

  Pokój w tunezyjskim hotelu nie spełniał standardów z oferty biura podróży? Linie lotnicze zagubiły Twój bagaż na lotnisku w Barcelonie? Lot został opóźniony lub odwołany ze względu na strajki załogi? Napisz reklamację. Alicja Tatarczuk - Nowik z Europejskiego Centrum Konsumenckiego opowiedziała dziś w Dzień Dobry TVN jak to zrobić.

  "Tequesta" to 24 godzinne przedszkole. Jego klientami są rodzice o nienormowanych godzinach pracy np. lekarze, biznesmeni lub ludzie pracujący w mediach.

  Zbliża się czas wakacji i rodzinnych podróży, które dla niektórych rodziców są prawdziwym wyzwaniem. Jak sprawić, by dziecko nie nudziło się podczas długiej jazdy samochodem? Jak przygotować dziecko do podróży samolotem? O to zapytaliśmy mamę Olgę Fibak i psycholog Annę Dzierżawską.

  Z Pawłem Zawitkowskim porozmawialiśmy o kilku zasadach, którymi powinni się kierować rodzice przy wyborze zabawek dla dzieci. Ekspert Dzień Dobry TVN radzi też, by w święta obdarowywać dzieci zabawkami edukacyjnymi, które każdy rodzic może wykonać wspólnie ze swoją pociechą.

  31 października jest Światowym Dniem Oszczędzania, a u Polaków, zamiast rosnąć oszczędności, rosną długi.. W studiu "Dzień Dobry TVN" Katarzyna Karpa-Świderek przybliżyła nam sytuację polskich dłużników i oceniła jak wypadają na tle całego świata kredytów.

  Tak naprawdę nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie - uważa aktorka Renata Dancewicz, mama kilkuletniego Jurka. Z kolei Aldona Orman, mama 3-tygodniowej Idalii uważa, że najlepszy czas przychodzi wtedy, kiedy kobieta jest dojrzała psychicznie, ma odpowiedniego partnera i jej organizm jest na to gotowy. O co o tym myśli Monika Mrozowska?

  Jak urządzić dom w stylu angielskiego księcia? O wszystkim o czym powinniśmy pamiętać opowiedziała nam dziś Anna Zawitkowska, architekt wnętrz.

  Zdaniem Mirosława Oczkosia, wykładowcy PR w SGH - z wpadkami polityków jest podobnie, jak z wpadkami na wizji - nie należy za nie przepraszać. Uważa on, że osoby publiczne zyskują na przyznawaniu się do błędów. Dodaje jednak, że powinny szczególnie dbać o reputację.

  Ewę Orłoś mąż zostawił, gdy była ciężko chora. Rok temu założyła stronę www.bylezony.pl, by pomagać kobietom po rozstaniu. Co ją łączy z naszymi pozostałymi gośćmi: Ewą Kuklińską i Sylwią Juszczak? Wszystkie są kobietami po przejściach, ale i z własną receptą na szczęście po rozstaniu. Jak pogodzić się z przeszłością i żyć dniem dzisiejszym? O tym w Dzień Dobry TVN...

  Projektując bibliotekę należy pamiętać o tym, że książek w naszym mieszkaniu przybędzie, dlatego półek powinno być odpowiednio więcej. Na początek liczymy książki i dzielimy je tematycznie. Później trzeba zmierzyć wysokość najwyższych książek, żeby zaplanować odległość pomiędzy półkami.

  Trzymanie dziecka pod kloszem może zaburzyć jego prawidłowy rozwój emocjonalny. Dziecko wychowywane w ten sposób, w przyszłości może mieć problemy z radzeniem sobie w sytuacjach stresowych. Może również mieć zaburzony obraz samego siebie - wyjaśnia w Dzień Dobry TVN psycholog Aleksandra Piotrowska.

  Z goszczącą u nas w studiu psycholog Marią Rotkiel porozmawiamy na temat najlepszych sposobów na podrywanie kobiet.

  Dziś w cyklu Dr Hau Dorota Sumińska pokazała nam jak nauczyć psa poprawnie zachowywać się na spacerze.

  Temperament to najbardziej biologicznie zdeterminowany zespół naszych cech, które warunkują sposób odbierania przez nas rzeczywistości. Jak radzić sobie z dzieckiem, które ma trudny temperament? Czy temperament dziecka można kształtować? Do studia DDTVN zaprosiliśmy eksperta, psychologa dziecięcego, Aleksandrę Piotrowską?

  Wychowując szczeniaka czy też małego kotka musimy być - przede wszystkim - konsekwentni. Konsekwencja jest zresztą kluczem do sukcesu we wszystkich dziedzinach życia - wyjaśnia lekarz weterynarii dr Dorota Sumińska. Czy jesteśmy w stanie wychować dorosłego zwierzaka?

  Eksperci jednego z zakładów ubezpieczeniowych sporządzili listę najchętniej kradzionych przedmiotów z naszych mieszkań. Przekonaj się, co najbardziej interesuje włamywaczy! W studiu "Dzień Dobry TVN" gościliśmy rzecznika Komendy Głównej Policji Mariusza Sokołowskiego i Marka Ksieniewicza.

  Co takiego dzieje się po ślubie, że ludzie tak się go obawiają? O faktach i mitach na temat małżeństwa porozmawiamy z naszymi gośćmi: Moniką Jarosińską, Anną Ibisz i Pauliną Smaszcz-Kurzajewską. A może po prostu modne jest życie na tzw. kocią łapę?

  Rodzice powinni zwrócić uwagę na wszelkie asymetrie w ciele dziecka. Jeśli zaobserwujemy asymetrię u naszego dziecka, wówczas należy pójść z dzieckiem do lekarza, a w następnej kolejności do fizjoterapeuty - radzi Paweł Zawitkowski.