Najlepszym sposobem na rozpoznanie właściwego mężczyzny jest skupienie się na sobie i własnych uczuciach. Jeśli w zachowaniu adoratora jest coś co nas denerwuje i sprawia, że nie możemy być do końca sobą, to chyba nie jest on najlepszym obiektem do ulokowania uczuć.

  Zaczynam dzień od dobrej kawy i przejrzenia skrzynek na portalach społecznościowych, do których należę. Zazwyczaj zostawiam je otwarte, żeby w miarę możliwości czasem zerkać, czy jakiś nowy e-mail się pojawił - mówi Monika Jaworska, która przyznaje, że jest uzależniona od portali społecznościowych.

  Jak być superdziadkiem? To pytanie zadaliśmy w Dzień Dobry TVN dziadkom: prezenterowi Zygmuntowi Chajzerowi oraz aktorowi Markowi Siudymowi.

  13-letni Adam Radziszewski wystąpił w programie "Mam talent". Zaśpiewał pieśń patriotyczną "Ułani", którą podbił serca jurorów. Jednak nie przeszedł do półfinału. Dlaczego?

  Agnieszka Wosińska, jak każda kobieta, ma potrzebę spędzenia czasu tylko w babskim gronie. Gdy jeszcze takich miejsc nie było, wraz z koleżankami aktorkami często organizowała sobie babskie śniadania. Z kolei aktorka Katarzyna Zielińska z przyjaciółkami chodzi na wyprzedaże.

  W wyprawie na Kilimandżaro brało udział dziewięć osób, w tym trzy na wózkach inwalidzkich i jedna osoba niewidoma. Na szczyt góry weszło tylko pięć osób, ale uczestnicy wyprawy i tak uznali to za sukces, bo najważniejsze dla nich było podjęcie wyzwania. Gościem Dzień Dobry TVN był jeden z uczestników wyprawy Jan Mela.

  Z najnowszych badań warszawskiej Wyższej Szkoły Pedagogiki Resocjalizacyjnej wynika, że praca w wielkiej korporacji kradnie życie. Autorzy raportu przepytali pracowników 13 banków i 21 koncernów w Warszawie i innych miastach. W ten sposób powstał portret 30-latka.

  Bronisława Fitak-Chodyna, uczestniczka programu Mam talent, z jednego arkusza papieru potrafi zrobić 450 różnych kompozycji. Dzięki temu znalazła się w "Księdze rekordów Guinnesa". Swój talent prezentował nawet w Japonii i USA.

  Już po raz 11 przyznano nagrody magazynu "Elle". Wyróżnienia otrzymali m.in.: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Marcin Dorociński i Tomasz Raczek. Krytyk filmowy nie bał się publicznie przyznać do tego, że jest gejem. Zamiast społecznego potępienia zbiera gratulacje i mówi, że było warto.

  Brytyjskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej i Estetycznej zaapelowało do firm kosmetycznych, aby te w reklamach swoich produktów nie używały zdjęć obrabianych cyfrowo. Zdaniem Towarzystwa nienaturalnie "poprawione" zdjęcia modelek powodują, że rzesze kobiet starają się uzyskać takie same kształty. Najczęściej kosztem własnego zdrowia. O cyfrowym poprawianiu zdjęć i chirurgii plastycznej rozmawialiśmy z Katarzyną Piekarską, Tomaszem Jacykowem oraz Andrzejem Sankowskim.

  Magdalena Żakowska już w najbliższą niedzielę startuje w Poznańskim Maratonie. Jak mówi, boi się, że nawali i będzie miała gorszy czas niż na treningach. Przygotowywała się długo, ale jest bardzo niepewna. Co Kuba Wesołowski i Przemysław Saleta, którzy także biegli w maratonie, poradzą Magdzie?

  Agnieszka Niedziałek wystąpiła w programie "Mam Talent" razem ze swoim psem o imieniu Taj. Duet zaprezentował układ "taneczny". Oczywiście gwiazdą był Taj.

  iPhone jest kieszonkowym urządzenie,m łączącym w sobie funkcje telefonu komórkowego, odtwarzacza MP3 oraz komunikatora internetowego. Czy można nim nagrywać filmy oraz przesyłać wiadomości typu MMS?

  Felietonista Leszek Talko i jego żona Monika Piątkowska są zgodni, że nie ma różnicy w wydatkach kobiet i mężczyzn. I kobiety, i mężczyźni wydają tyle samo. Z tą różnicą, że kobiety wydają pieniądze impulsywnie, a mężczyźni z rozsądkiem. A może kobiety kupują więcej tańszych rzeczy, a mężczyźni jedną a drogą? Jak jest naprawdę?

  Agnieszka Rylik postanowiła wziąć w swoje ręce przyszłość polskiego sportu. Zajęła się odkrywaniem i prezentacją młodych, utalentowanych sportowców. Mamy nadzieję, że reklama w DDTVN pomoże im znależć sponsorów, którzy zajmą się rozwojem ich kariery. W pierwszym odcinku cyklu przedstawiamy Daniela Mlonka - 12 letnią nadzieję polskiej piłki nożnej z Olsztyna.

  24 października odbyła się uroczysta premiera filmu i książki pod tytułem "Tischner - życie w opowieściach". Wspomnienia najbliższych zawarte w tym obrazie pozwalają widzowi poznać ludzi i fakty związane z życiem ks. Tischnera.

  Książka "Więźniowie, Ekwador, kokaina i.." napisana została ku przestrodze, by ustrzec ludzi przed popełnieniem błędu, który może bardzo wiele kosztować.

  Haul zakupowy to amatorskie filmiki na portalu YouTube nagrywane przez dziewczyny, które opowiadają o tym, co ostatnio kupiły. Pokazują swoje zakupy i wystawiają im ocenę. Haul ewoluował z tutorialu, czyli filmiku instruktażowego, o tym jak zrobić makijaż lub fają fryzurę. Eksperci od marketingu zauważają, że to może być nowa i bardzo dobra forma reklamy.

  Firma Qlturka.pl działa w obszarze szeroko rozumianej kultury i sztuki dla dzieci. W tej chwili skupiamy się przede wszystkim na prowadzeniu portali Qlturka.pl i KulturalnyPlacZabaw.pl, choć podejmujemy się także organizowania i realizacji imprez kulturalnych na zlecenia firm - wyjaśnia Ewa Świerżewska, założycielka i redaktor naczelna portalu.

  Jest jak wino. I nie tylko dlatego, że im starszy, tym lepszy. Mówi o sobie, że jest winopodobny, nie przejmuje się specjalnie upływem czasu. Ma pasję i w dodatku nieźle na niej zarabia. Więcej o sobie opowiedział nam w dzisiejszym Dzień Dobry TVN.

  Przysłowie, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu nie zawsze musi się sprawdzać. Wiele gwiazd polskiego show biznesu, sportu i polityki decyduje się na współpracę z krewnymi. Dlaczego? Bo są pewni, że bliscy zadbają o ich interesy najlepiej. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście się dowiedzieć jak rodziny wspierają Piotra Rubika i Tomasza Kuszczaka.

  Państwo Włoszczowscy prowadzą wspólnie firmę Quest, która zajmuje się produkcją strojów sportowych. Firmę założyła w 2005 roku pani Ewa. Sport zawsze był jej pasją, a własna firma marzeniem. Wcześniej prowadziła szwalnie, ale o zupełnie innym charakterze. O swoich początkach opowiedziała nam dziś w studiu Dzień Dobry TVN.

  W Polsce jest co raz większa rzesza eko-mam, eko-rodziców czy eko-entuzjastow. Ich ekologiczne podejście do życia nie ogranicza się tylko do segregowania śmieci, czy używania energooszczędnych żarówek. Jak eko-mamy wychowują swoje dzieci - opowie nam w cotygodniowym cyklu młoda mama - Reni Jusis.

  Co mężczyźni chcą wiedzieć o nas kobietach? O kobiecych tajemnicach i tajemniczych kobietach rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN ze znawcami płci pięknej: Krzysztofem Hołowczycem i Radosławem Majdanem oraz z Beatą Tyszkiewicz - kobietą, która wie doskonale, jaką być, by zafascynować i zawrócić w głowie mężczyznom.

  Dlaczego kobiecie trudno przyznać się do nadopiekuńczości? Czy ciężko pogodzić się z faktem, że dzieci opuszczają rodzinne gniazdo? O tym rozmawiamy dziś z Dorotą Stalińską i Teresą Rosati. Obie Panie doświadczyły krzywdzących, ich zdaniem, ocen. Jeden z portali plotkarskich okrzyknął Dorotę Stalińską zaborczą matką. Więź łączącą Weronikę i Teresę Rosati uznano zaś za toksyczną.

  Mimo tego, że w minionym tygodniu zakończył się Fashion Week w Nowym Yorku, emocje towarzyszące pokazom nadal nie opadły. Po raz pierwszy na wybiegu mieliśmy okazję obejrzeć modelki w rozmiarach większych niż 36. To pierwszy w historii imprezy tego typu pokaz.

  Polki mają swój styl, klasę i mnóstwo "modowej" fantazji - udowadniają nam to co tydzień w cyklu "Moda Polska"! Choć lato już prawie za nami, Wy potraficie je zatrzymać! Redaktorzy "Mody Polskiej" - Anna Puślecka i Tomasz Jacyków - ocenili i wybrali najlepsze stylizacje.

  Monika pochodzi ze Starachowic. W wieku 15 lat pojechała do Warszawy na próbne zdjęcia do roli Zosi w "Panu Tadeuszu". Nie udało się i pewnie tak miało być, aby mogło zdarzyć się coś innego. Dziś w Dzień Dobry TVN mogliście się dowiedzieć, jak to się stało, że została gwiazdą hiszpańskiej telewizji.

  W cyklu „ Chcieć to móc ” gościliśmy dziś Macieja Kota, artystę, który przyczynił się do szerzenia wyjątkowej idei, aby dobro innym nieść talentem i sztuką. Maciej Kot jest obecnie autorem ponad 100 kolorowych, bajkowych oddziałów pediatrycznych na terenie całej Polski.

  Specjalnie dla Dzień Dobry TVN Magda Mołek przeprowadziła ekskluzywny wywiad z Ravi Shankarem. Przekonaj się jak możesz zmienić swoje życie i świat na lepszy.