Niedawno opublikowany raport dowodził, że polscy mężczyźni nie są urodziwi. Okazuje się jednak, że nie wszyscy. 23-letni Sebastian Strzępka zajął piąte miejsce w światowym konkursie Mister International i tym samym udowodnił, że tworzenie rankingów nie ma sensu. Najpszystojniejszy Polak i jeden z najbardziej urodziwych mężczyzn na świecie, który na codzień studiuje na Uniwersytecie Szczecińskim, był gościem Dzień Dobry TVN.

  Niektóre nastolatki nie potrafią już wyjść z domu bez makijażu. Czy rodzice powinni się zgadzać na to, by ich nastoletnia córka malowała się? O to zapytaliśmy dwie znane mamy nastolatek: Katarzynę Żak i Elżbietę Jędrzejewską. Czy kupują swoim córką kosmetyki do makijażu? Ile miały lat ich córki, gdy zaczęły się malować? Co na ten temat sądzi Superniania Dorota Zawadzka?

  32 proc. Polaków wierzy w reinkarnację - tak wynika z badań projekt Human Values Studies. Jak się mają te wyniki do badań CBOS z 2006 roku, z których wynika, że 69 proc. Polaków deklaruje religijność? W co wierzą współcześni Polacy? Jak Polacy traktują wiarę? O czym świadczy to, że co piąty Polak przyznaje się do wizyty u wróżki lub jasnowidza, a co czwarty często czyta horoskopy?

  Słuchamy piosenek, które dobrze znamy. Lubimy je. Świąteczne przeboje dobrze nam się kojarzą. Są ciepłe i rodzinne tworzą więc specyficzny nastrój. Czy Polscy wokaliści chętnie nagrywają świąteczne przeboje? Która piosenka jest według symbolem świąt?

  Bardzo często pozbywamy się starych ubrań wyrzucając je na śmietnik, a moglibyśmy z nich zrobić użytek. Jak? O tym nasz gość Joanna Paradecka, projektantka tworząca swoje kolekcje na bazie ubrań vintage.

  Coworking to idea wspólnej pracy skierowana do ludzi wolnych zawodów pracujących zazwyczaj w domach. W ramach coworkingu spotykają się w jednym miejscu i każdy z nich pracuje niezależnie, jeśli jednak chcą, mogą rozpocząć pracę nad wspólnymi projektem. Idea coworkingu powstała w 2005 roku w San Francisco.

  Motocykliści ORLEN Team zakończyli kolejny sezon zmagań w rajdach terenowych cross country z dwoma tytułami mistrzowskimi.Jakub Przygoński został wicemistrzem, a Jacek Czachor wywalczył trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata FIM. Dodatkowo Jacek Czachor zajął pierwsze miejsce w Pucharze Świata w swojej klasie. Również Marek Dąbrowski miał powody do radości na mecie rajdu.

  Basia i Sylwia żyją bez mężczyzn. Nie dlatego, że chcą być same, ale dlatego, że nie godziły się na związki, które nie były dla nich satysfakcjonujące; dlatego, że nie należą do kobiet, które za wszelką cenę, pomimo wszystko muszą mieć u swojego boku mężczyznę. Dziś w "Dzień Dobry TVN" opowiedziały nam więcej o swojej drodze.

  Politechnika Warszawska wpadła nie nietypowy pomysł promocji uczelni. Zamiast folderów i innych zachęt dla przyszłych studentów zaproponowała swoje perfumy… Nazywają się "Entropia". Nad zapachem uczelni pracowali studenci z koła naukowego pod okiem zawodowego perfumiarza

  Tym razem naprawdę było z czego wybierać i konkurencja była ogromna! - Pięć pierwszych miejsc na naszej liście to panowie! Przyszła kryska na matyska - śmieje się Ania. - Cieszy nas, że mężczyźni też przysyłają do nas swoje propozycje ubioru, choć wciąż za mało mamy zdjęć panów, którzy kochają modę i wiedzą jak ubrać się stosownie do okazji - dodaje Tomek. Drodzy panowie, więcej odwagi, pokażcie co potraficie i przekonajcie nas, że świat mody to także wasz świat! Czekamy na maile i zdjęcia!

  Znany prezenter telewizyjny Tomasz Kammel zadebiutował w roli komika. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy go o to, dlaczego zajął się kabaretem, skąd czerpiecie inspiracje i, czy zamierza jeszcze wrócić do telewizji.

  Dlaczego kobiety zmiany w swoim życiu rozpoczynają zazwyczaj od zmiany fryzury? Anna Wiśniewska, która uwielbia eksperymentować, miała już chyba wszystkie możliwe kolory na głowie. Katarzyna Burzyńska pożegnała się z rudymi włosami i postanowiła zostać szatynką. Stylistę fryzur Macieja Wróblewskiego zapytaliśmy o to, czy Polki są otwarte zmiany i nie boją się podążać za modą?

  Gdy kobieta i mężczyzna bezskutecznie starają się o dziecko, w związku zaczynają się pojawiać problemy. Do czego są zdolni, by spłodzić potomka? Im bardziej się starają, tym bardziej są sfrustrowani. Seks przestaje być przyjemnością, a staje się obowiązkiem. W DDTVN gościliśmy publicystkę Marię Czubaszek, która zrezygnowała z macierzyństwa, Małgorzatę Rozenek, która dwa razy zaszła w ciążę metodą in vitro oraz psychoterapeutkę Tatianę Ostaszewską- Mosak.

  Tym razem odcinek Mody Polskiej nadawaliśmy z Rzeszowa. Ania i Tomek ocenili styl trzech rzeszowianek, które przyszły na rzeszowski rynek. Oprócz tego jak zwykle wybraliśmy najlepsze stylizacje nadesłane mailem do redakcji. Andrzejki za pasem, dlatego do tego odcinka Ania i Tomek wybrali zdjęcia ze stylizacjami na wieczorne wyjścia i spotkania z przyjaciółmi.

  O tym, czy warto poświęcić dzieciństwo, by odnieść sportowy sukces porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Iwoną Guzowską, Pawłem Natulą i Łukaszem Jóźwiakiem.

  Tomasz Jacyków i Anna Puślecką ocenili w Dzień Dobry TVN nadesłane przez naszych widzów, w minionym tygodniu na skrzynkę modapolska@tvn.pl, zdjęcia. - Cieszy nas fakt, ze coraz więcej zgłoszeń nadsyłanych jest również spoza Polski, widać nasza akcja przybrała już wymiar międzynarodowy - mówi Anna Puślecka.

  Namawiamy Was do głosowania i oceniania zdjęć na naszej stronie internetowej Chcemy zobaczyć, jak Wy oceniacie styl Polaków i czy zgadzacie się z wyborem Ani i Tomka. Poniżej zamieszczamy galerię 10 zdjęć wybranych w tym tygodniu przez Anię i Tomka. Zagłosujcie na najciekawszy, Waszym zdaniem, ubiór. Kto z nich jest najlepiej ubrany?

  Namawiamy Was do głosowania i oceniania zdjęć na naszej stronie internetowej Chcemy zobaczyć, jak Wy oceniacie styl Polaków i czy zgadzacie się z wyborem Ani i Tomka. Poniżej zamieszczamy galerię 10 zdjęć wybranych w tym tygodniu przez Anię i Tomka.

  Tomasz Jacyków i Anna Puślecką ocenili w Dzień Dobry TVN nadesłane przez naszych widzów, w minionym tygodniu - na skrzynkę modapolska@tvn.pl - zdjęcia. Tomasz i Anna spotkali się w Sosnowcu z Katarzyną Nowomiejską, która wygrała stylizację miesiąca "Mody polskiej".

  Dziś znów mamy okazję obejrzeć najciekawsze stylizacje tygodnia. Tomasz Jacyków i Anna Puślecka spośród nadesłanych zdjęć wybrali najlepszą stylizację. Zobaczmy, czym inspirowały się panie tworząc swoje kreacje.

  List do mikołaja, sanie, renifery, komin - to wszystko już przestarzałe gadżety. Jeśli nie jesteś wyposażony w najnowsze zdobycze techniki, mikołaj po prostu ominie twój dom. Jak się przygotować na wizytę św. Mikołaja? Tego mogliście się dowiedzieć w dzisiejszym Dzień Dobry TVN.

  Agata i Marek Kościkiewiczowie mieszkają w Zawadach. Ich dom jest przestronny, nowoczesny, w sumie 300 metrów. Dziś mogliście go zwiedzić razem z ekipą "Dzień Dobry TVN".

  Jedni odcinają kupony od przywileju bycia dzieckiem gwiazdy, a inni mimo wszystko starają się w siebie inwestować. W świecie show biznesu przykładów na jedną i drugą sytuację jest sporo. Na pewno wszyscy rodzice-gwiazdy oczekują, że z ich latorośli wyrosną piękne owoce. W niektórych przypadkach nadzieje się nawet urzeczywistniają. W studiu "Dzień Dobry TVN" gościliśmy dziś Dorotę Stalińską i jej syna Pawła, opowiedzieli nam jak to jest w ich przypadku.

  W studiu "Dzień Dobry TVN" gościliśmy dzisiaj Księżniczkę Annę Czartoryską i Maciej Szeptycki, potomka Aleksandra Fredry. Dowiedzieliśmy się od nich, między innymi: czy tak kojarzące się nazwiska są ciężarem, czy też może ułatwiają życie.

  Reporter "Dzień Dobry TVN" odwiedził w Niemczech Thomasa Godoja, który w ubiegłym roku wygrał niemiecką edycję "Idola" i, którego media okrzyknęły królem rocka. A w studiu gościliśmy modelkę Annę Jagodzińską. Jest to pierwsza Polka, która znalazła się na amerykańskiej okładce magazynu Vouge.

  Rozwiodłam się po 8 latach małżeństwa. Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałam 13 lat. Na początku nie chciałam się rozwieść, żeby moje dziecko nie przechodziło przez to co ja. Jestem obciążona rozwodami w rodzinie. Od trzech pokoleń wszyscy się rozwodzą - mówi wokalistka Anna Serafińska. Aktorka Beata Kawka rozwiodła się po 18 latach małżeństwa, bo czasem, mimo starań, nie udaje się uratować miłości.

  Dzisiaj gościmy w studiu założycielkę pierwszego serwisu, który umożliwia kobietom wypożyczenie markowych dodatków. Rent-a-Bag ma w swojej ofercie 30 torebek zaprojektowanych przez światowych kreatorów mody. Każda z pań może wypożyczyć torebkę na tydzień lub tylko na weekend, by poczuć się szykownie i elegancko.

  Aleksandra Turbiarz, Justyna Jarocha i Aleksandra Wyrobek, trzy młode kobiety, prowadzą blog o przygotowaniach do ślubu. Relacjonują miesiąc po miesiącu kolejne etapy swojej "drogi do ołtarza". Dlaczego to robią? Czy ich narzeczeni również udzielają się na blogu? Z autorkami bloga porozmawialiśmy w programie Dzień Dobry TVN.

  Jacek Zabłocki ma 26 lat i od 4 lat gra w reklamach. Na pierwszy casting zaciągnął go przyjaciel. Jacek nigdy nie nastawiał się na wielką karierę, bo z aktorstwem wcześniej nie miał do czynienia. Rocznie gra w dwóch, trzech reklamach, chociaż poprzedni rok był - jak mówi - szczególnie urodzajny, bo zagrał aż w 11 reklamach.

  Co trzeci człowiek nie powinien być kierowcą - alarmują naukowcy. Za brak umiejętności prowadzenia pojazdów odpowiadają geny. Okazuje się, że praktyka nie ma najmniejszego znaczenia. Czy sprawnej jazdy można się nauczyć? Jakie są najczęstsze błędy popełniane przez kierowców? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę Joannę Liszowską, instruktora nauki jazdy Monikę Sokołowską oraz Jarosław Maznasa, dziennikarza TVN Turbo.