Maciej Zień, Darek Krupa i Michał Kwiatkowski w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich pasjach. Czy od zawsze wiedzieli, czym się będą zajmować w życiu?

  Agnieszka Harla zarządza firmą produkującą przepiękne kożuchy. W studiu "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o problemach, z którymi firma Kings&Queens musiała się zmierzyć na początku swej działalności.

  Raczej nie. Czy czeka nas zatem koniec polskiej rodziny? Niekoniecznie, choć - jak twierdzą socjologowie - z pewnością nastąpiło przeformułowanie jej tradycyjnego modelu. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Macieja Dowbora, Jacka Borkowskiego i Szymona Wydrę.

  Z kamerą Dzień DObry TVN wybraliśmy się dziś na wizytę do pierwszego w Polsce hotelu kapsułowego. Dowiedzieliśmy skąd wziął się pomysł na taką inwestycję, udało nam się także porozmawiać o zaletach i wadach tego miejsca z jednym z gości.

  Fundacja Mama chce przeprowadzić badania na temat, tego ile czynności musi wykonać kobieta, żeby "siedzieć w domu". W pierwszej fazie projektu, która już trwa pod hasłem "Lista czynności domowych", fundacja prosi kobiety, aby przysyłały mailowo jak najbardziej szczegółową listę rzeczy, które muszą zrobić w swoim gospodarstwie. Wystartowało też Koło Gospodyń Miejskich, czyli cykl dziesięciu spotkań, na których będą omawiane listy czynności domowych.

  Ma 35 lat, od 19 zajmuje się fryzjerstwem, zdobył ponad 100 medali w rozmaitych konkursach fryzjerskich, ostatnio na mistrzostwach w Chicago 2008. W naszym studiu stylista fryzur: Andrzej Matracki.

  Jestem chyba nietypową kobietą, która potrafi wybaczyć jednorazowy skok w bok, za to nie potrafię pogodzić się z brakiem lojalności - mówi aktorka Laura Łącz. Dlaczego mężczyzna zdradza? Czego szuka u "tej drugie"? O to zapytaliśmy także w Dzień Dobry TVN aktorki: Sylwię Juszczak i Justynę Sieńczyłło.

  Grażyna Wolszczak, Renata Dancewicz i Agata Passent nie decydują się ślub mimo tego, że żyją w stałych związkach. Czy ślub jest gwarancją szczęścia? Czy ich niechęć do instytucji małżeństwa wynika z wcześniejszych, przykrych doświadczeń? Czy posiadanie dziecka nie motywuje do tego, by wziąć ślub? Zobaczcie rozmowę z Grażyną Wolszczak, Agatą Passent i Renatą Dancewicz w DDTVN.

  Karina Satar opowiedziała dziś w studiu "Dzień Dobry TVN" o tym, jak poznała swojego męża z Chorwacji Isę Satara.

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" gościliśmy Nuno Gomesa - żywą legendę nurkowania. To do niego należy rekord w nurkowaniu głębinowym - zszedł aż na 339 metry pod wodę! O swojej pasji opowiedział w studio Dzień Dobry TVN.

  Okazuje się, że kobiety przy mężczyznach jedzą mniej i zamawiają dietetyczne potrawy. Dlaczego kobiety zachowują się tak przy mężczyznach? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Katarzynę Zielińską, Magdalenę Wójcik oraz Paulinę Przybysz.

  Czy ciąża oznacza koniec życia towarzyskiego? Czy są rzeczy, których nie wypada robić kobiecie w ciąży? Z czego trzeba zrezygnować będą w ciąży? A może z niczego nie trzeba rezygnować... Te pytania zadaliśmy w studiu Dzień Dobry TVN naszym gościom: Monice Richardson i Karolinie Ferenstein.

  Polacy uważają, że kobiety po urodzeniu dziecka powinny zostać w domu i zajmować się jego wychowaniem, a mężczyźni powinni zająć się utrzymaniem rodziny - tak wynika z najnowszych badań Diagnoza Społeczna 2009. Dlaczego Polacy tak bardzo są przywiązani są do tradycyjnego podziału ról? Czy taki podział ról skazuje kobiety na rezygnację z własnej kariery? Gośćmi DDTVN były: Małgorzata Szmajdzińska, Marianna Tomaszko i Małgorzata Sikorska.

  W studiu gościliśmy panów Mariusza Czerkawskiego i Radosława Majdana, którzy opowiedzieli o tym jak wygląda męski świat i co się w nim liczy najbardziej. Dowiedzieliśmy się też od nich, czy lepiej w pojedynkę czy może jednak z drugą połówką u boku.

  Dziś w studiu "Dzień Dobry TVN" gościliśmy polską mistrzynię w boksie amatorskim kobiet - Karolinę Michalczuk i wokalistę, uczestnika programu "Mam talent" - Marcina "Madoxa" Majewskiego. Przeprowadziliśmy z nimi rozmowę na temat płynnej granicy między płciami.

  Jak wyglądają i na jakich zasadach funkcjonują Swap Parties? Tego mogliście się dowiedzieć w dzisiejszym "Dzień Dobry TVN".

  Moja samoocena polega na zadaniu sobie krótkiego, ale ważnego pytania: czy ktoś przeze mnie płacze? Wygląd i dodatkowe kilogramy to rzecz drugoplanowa - mówi Aldona Jankowska, dobrze znana z programu Szymon Majewski Show. - Zawsze byłam osobą puszystą, a teraz, gdy dobiegam pięćdziesiątki owa puszystość dodaje mi tylko uroku - wyjaśnia. O to, dlaczego nie chcemy dostrzegać dodatkowych kilogramów zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN także Katarzynę Dowbor i Majkę Jeżowską.

  Radosław Niedźwiedź ma 26 lat i jest najprawdopodobniej jedynym w Warszawie mężczyzną, który ukończył położnictwo Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. - Położnictwo to specyficzne zajęcie, nie dla każdego. Płeć nie odgrywa większej roli, chodzi o powołanie - wyjaśnia położnik. - Z reguły spotykam się z pozytywną reakcją młodych mam. Czasem tylko bardziej patrzą mi na ręce - mówi gość Dzień Dobry TVN.

  Komu najchętniej się zwierzamy i, komu w pierwszej kolejności zdradzamy powierzone nam tajemnice? Bożenę Dykiel, Marię Czubaszek i Martę Kuligowską za pytaliśmy w Dzień Dobry TVN o to, dlaczego kobiety nie są w stanie utrzymać tajemnicy dłużej niż 47 godzin?

  Gościmy dziś w studiu Dzień Dobry TVN grupę taneczną "Muzeum", której członkowie zdobyli właśnie Mistrzostwo Świata w Hip-hopie w swojej grupie wiekowej, czyli powyżej 30 lat. Jak ich dzieci reagują na sukcesy rodziców?

  Dzisiejsi bohaterowie "Dzień Dobry TVN" zamiast gonić za karierą w wielkim mieście, zdecydowali się na spokojne życie na wsi. Nina i Piotr Dmowscy wraz z dwoma synami od 2000 roku mieszkają w Łosiu. W studiu opowiedzieli nam co ich zmotywowało do takiego kroku, a także wyjaśnili dlaczego życie na wsi nie jest dla każdego.

  "Noc w Ekwadorze" to kolejna płyta Tercetu Egzotycznego. - Nie mogę zwalniać tempa. Nie mam już 20 lat, ale na emeryturę się nie wybieram . Na razie rozsadza mnie energia. Mam jeszcze wiele do zrobienia" - mówi Izabella Skrybant-Dziewiątkowska, z którą porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o owej płycie i o tym, jak pracuje się z własnym dzieckiem.

  Tygodnik Wprost opublikował ranking o przewrotnym tytule " Kogo kochamy nienawidzić?". Na pierwszym miejscu tej listy znalazł się Kuba Wojewódzki. Nasi goście - Tomasz Jacyków i Janusz Korwin-Mikke - także znaleźli się na tej liście. Zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN o to, dlaczego ludzie ich nienawidzą i czy przeszkadza im to.

  Iwona Pavlović zapowiadała, że jej suknia ślubna będzie wyjątkowa. I rzeczywiście była. Tancerka wyglądała niesamowicie! Na ślubnym kobiercu stanęła w czerwonej sukni, przyozdobionej falbanami i piórami, projektu Evy Minge. W ręku trzymała czarny bukiet. Czy jurorka "Tańca z gwiazdami" jest wyjątkiem, czy może Polki przestają być tradycjonalistkami?

  28 września najlepszy polski slackliner Jan Gałek przeszedł po linie ponad głowami przechodniów, pomiędzy domami towarowymi w Warszawie: Sawą i Juniorem. Jan Gałek jako jedyny Polak ma udokumentowane przejście na taśmie rozpiętej na Los Arrow Spire w Stanach na wysokości 880 metrów.

  Odwiedziliśmy dziś dom Mai Włoszczowskiej, mistrzyni kolarstwa górskiego. Dowiedzieliśmy się skąd czerpała siłę by podnieść się po swoim ciężkim wypadku i ponownie rozpocząć walkę o złoto.

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" mieliśmy okazję poznać dwoje mistrzów fitnessu: Marcina Łopuckiego i Renatę Jabłońską.

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" mogliście poznać dalsze losy dwójki Polaków, którzy postanowili ułożyć swoje życie na Krecie. Trzy lata temu przedstawiliśmy ich historię i teraz postanowiliśmy się dowiedzieć jco nowego słychać u Gosi i Bartka. Zobaczcie jak zmieniło się ich życie przez te trzy lata.

  Francuscy politycy chcą oznakować zdjęcia modelek "ostrzeżeniami zdrowotnymi", na wzór tych na paczkach papierosów. Czy to dobry pomysł? - Jest absolutnym absurdem i niczemu nie służy - wyjaśnia Piotr Zachara, Redaktor Naczelny InStyle. Należy bowiem pamiętać, że problem anoreksji wśród współczesnych modelek, czy to polskich, czy światowych, jest znikomy - dodaje gość Dzień dobry TVN. Czy takie ostrzeżenia mogłyby być skuteczne?