Z kamerą Dzień Dobry TVN odwiedziliśmy dziś mieszkanie Aleksandry Natali-Świat, która wspólnie z Jarosławem Kaczyńskim wystąpiła w kampanii reklamowej PiS-u.

  Grzegorz Zawadzki, fotograf z Lublina, od lat zajmuje się kobiecymi aktami. Mawia, że każda kobieta jest warta tego, aby choć raz dobrze ją sfotografować. Kobiety po sesji u tego artysty wychodzą odmienione na całe życie, zyskują wiarę w siebie, podejmują decyzje, których by w życiu nie podjęły. Wraz z kamerą Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy fotografowi i modelce - Ani Radomskiej - podczas pracy.

  Ola Owsiak, Tymoteusz Skiba i Katharina Angelique Arnold-Rokita to osoby, których rodzice są bez wątpienia osobami kontrowersyjnymi. W studiu nasi goście opowiedzieli o tym, jak wygląda życie z "szalonymi rodzicami".

  Czy mężczyźni są jedynym powodem, dla którego się solidaryzujemy, czy wręcz przeciwnie - krytykujemy się nawzajem, by przypodobać się mężczyznom właśnie? Gośćmi Dzień Dobry TVN były: Krystyna Kofta, Anna Ibisz i Paulina Holtz. Porozmawialiśmy z nimi o babskiej solidarności.

  Co robić, kiedy mężczyzna nie chce, żeby kobieta pracowała? Czy kobiety lubią siedzieć w domu, zajmować się nim i wychowywać dzieci? A może niektóre chętnie zostawiałyby te "przywileje" mężczyznom i wróciły do pracy..?

  Oswajanie dziecka z wodą ma bardzo wiele plusów, dlatego warto zabierać na basen już kilkumiesięczne dzieci. Wielu lekarzy zaleca dzieciom zajęcia na pływalni po to, by wzmocnić ich mięśnie. Z jakimi zagrożeniami dla dziecka na basenie powinni liczyć się rodzice? Czy podczas nauki pływania powinni być obecni rodzice?

  O urokach macierzyństwa porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Hanną Śleszyńską, mamą Mikołaja i Jakuba, Anną Nowak-Ibisz, mamą Vincenta oraz Martą Kuligowską, mamą Heleny i Franciszka.

  Ryszard Sybilski wychował córkę Ewy Bem - Pamelę. Jestem ojcem Pameli odkąd skończyła półtora roku. Mamy bardzo dobrą, głęboką relację. Ona mówi do mnie "tato". Nigdy dla mnie nie miało znaczenia to, że nie jestem jej biologicznym ojcem. Zresztą mam porównanie. Mam także biologiczną córkę Gabrysię i dla obu jestem ojcem w takim samym sensie.

  Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla wszystkich milusińskich niespodziankę - lekcję hip-hopu pod okiem doświadczonego tancerza z programu "You can dance".

  Co piąte dziecko w Polsce rodzi się w związku pozamałżeńskim - informuje "Dziennik". Nieślubnych dzieci jest teraz pięć razy więcej niż jeszcze 30 lat temu. Czy czeka nas zatem koniec polskiej rodziny? "Małżeństwo jest udane, gdy każda ze stron jest trochę niezamężna"- powiedziała Catherine Deneuve, z którą zgadza się Maria Czubaszek, gość Dzień Dobry TVN.

  Karolina Duda i Piotr Żudziewicz od 12 maja transmitują na żywo swoje życie w Internecie. 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, kamery zainstalowane w ich mieszkaniu pokazują to, co się w nim dzieje. Internauci mieli okazję widzieć ich nago i w sytuacjach intymnych. Manuelę Jabłońską, uczestniczkę programu "Big Brother", zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN o to, czy zgodziłaby się na zainstalowanie kamer u siebie w domu. Czy 25-latkowie z Zielonej Góry robią to dla sławy?

  Idealnie byłoby, gdyby każdy z nas umiał stawiać wyraźne granice między życiem prywatnym a zawodowym. W większości zawodów i dyscyplin jest to jednak bardzo trudne. Małgorzata Rymkiewicz jest terapeutą. W jej zawodzie podstawową rzeczą jest umiejętność zdystansowania się od problemów, z którymi przychodzi pacjent. Czy w domu Rafał Królikowski i Beata Ścibakówna są w stanie odciąć się od pracy, a w pracy od domu?

  Przygotowania do sesji zdjęciowej biżuterii firmy Apart w Monte Carlo i Nicei trwały kilka miesięcy. Każdy szczegół był dopracowany w najmniejszym detalu: lokalizacje, wybór łodzi, jachtu, samochodu i rezydencji. Stylizację przygotowywała Sylvi Cohen - stylistka współpracująca z niemieckim magazynem Vogue. Zdjęcia robił Marek Straszewski, a fryzurami zajęła się Jaga Hupało. Ambasadorką marki jest modelka Aneta Kręglicka, którą gościliśmy dziś w Dzień Dobry TVN.

  Jak wynika z badań, tylko około 10 proc. polskich seniorów surfuje po Internecie. Wynik ten należy do najniższych w Unii Europejskiej. Dla przykładu, w Szwecji i w Holandii, ponad połowa seniorów to internauci! Ruszająca już po raz siódmy "Akademia e-seniora" ma na celu zmianę tych statystyk.

  Downhill to indywidualny zjazd rowerem na czas po stromych, naturalnych stokach. Ścieżki zjazdowe są często bardzo wąskie, kamieniste czy poprzecinane wystającymi korzeniami. Tylko w "Dzień Dobry TVN" możecie się przekonać, jak poradziła sobie na rowerze Agnieszka Rylik.

  O magii ogrodów rozmawialiśmy dzisiaj z pisarką Katarzyną Grocholą w jej prywatnym ogrodzie. Opowiedziała nam wszystko o swoim cichym zakątku.

  Miłośnicy skuterów doceniają ich ekonomiczność, wygodę, małe gabaryty, dzięki którym ich właściciele nie stoją w miejskich korkach. Ojczyzną skuterów są Włochy. Stamtąd pochodzą kultowe marki, takie jak: Vespa i Lambretta. Popularność skuterów w Polsce rośnie. Stały się one, przynajmniej dla niektórych, całorocznym środkiem transportu. Być może dlatego, że mamy w Polsce coraz łagodniejsze zimy. Czy Sydney Polak jest fanem skuterów?

  Depilują torsy, odchudzają się i miewają depresję - współcześni mężczyźni. Dookoła mnóstwo mężczyzn, a brakuje kobietom partnerów. Jaki powinien być idealny partner? Czego kobiety nie lubią w mężczyznach?

  Pracownice Książnicy Pomorskiej ze Szczecina walczą ze stereotypem nudnej pani bibliotekarki. Wzięły udział w pokazie mody i były bohaterkami wystawy fotografii. Pomysł pokazania nowego oblicza bibliotekarek zrodził się przy okazji "Tygodnia Bibliotek".

  Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN trenerka Agata Berndt zaprezentowała kilka ćwiczeń, które pozwolą energicznie rozpocząć dzień.

  Katarzyna Skrzynecka dumna jest ze swojego partnera, który zdobył kolejny w swojej karierze tytuł. Został mistrzem Polski w fitnessie mężczyzn. W Dzień Dobry TVN Marcin Łopucki opowiedział nam o swojej karierze oraz o przygotowaniach do Mistrzostw Europy w Bratysławie.

  Moda dresowa staje się coraz bardziej popularna w Polsce. O tym czy dres może być elegancki i, czy powinniśmy w nim chodzić na co dzień rozmawialiśmy ze stylistką Kariną Kisson, która zaprojektowała dres Ędwarda Ąckiego.

  O tym na czym polega praca pilota wycieczek i jakimi turystami są Polacy, a także na co trzeba uważać wybierając wycieczkę rozmawialiśmy z pilotkami: Jolą Kossowską i Beatą Radecką oraz z piosenkarzem Krzysztofem "K.A.S.Ą."Kasowskim.

  Od 9 maja do 27 czerwca, w każdą sobotę, w wybranych miastach (Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Zielona Góra) odbywać się będą w plenerze zajęcia z jogi. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które praktykują jogę, na co dzień, jak i dla tych, którzy chcą jej spróbować po raz pierwszy.

  Grupę SHO, którą gościliśmy dziś w Dzień Dobry TVN, tworzą profesjonalni tancerze specjalizujący się w tańcach kubańskich, brazylijskich, jamajskich i afrykańskich.

  Nasi goście, ekonomista Richard Mbewe i psycholog Mikołaj Koterski opowiedzieli nam jak na wydatki Polaków wpłynął światowy kryzys gospodarczy.

  W 1926 roku splajtowała założona w 1926 r. przez profesorów i studentów warszawskiej ASP Spółdzielnia "Ład" . Maszyny wykupił kupił archeolog Dariusz Makowski i ponownie zatrudnił zwolnionych pracowników. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami.

  Młodym ludziom po dzieciństwie spędzonym w domu dziecka ciężko się usamodzielnić. Nasi goście spróbowali znaleźć na to skuteczną receptę.

  Dwie dziewczynki: Sonam i Deszi mieszkały w tybetańskiej wsi Tica, w okręgu Golok w górach. Obydwie pochodzą z wielodzietnych rodzin, bez kłopotów odnalazły się w kompletnie nieznanym im świecie.