Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Radosław Majdan zamierza zostać modelem. Postanowiliśmy więc sprawdzić, jakimi zasadami kieruje się branża mody przy wyborze modeli prezentujących kolekcje. Jakie kryteria musi spełnić mężczyzna, by zostać modelem?

  Dominika Borowska opowiedziała nam jak trafiła do Izraela i co ją tam spotkało, w czasie jej misji.

  " W Łodzi działa Grupa Pewnych Osób. Nie są formalnym stowarzyszeniem, nie ma prezesa, władz, hierarchii, bo jak twierdzą "na pewno by się wtedy pokłócili". O tym czym się zajmują opowiedzieli nam w studiu.

  Agnieszka spróbowała czy ciężko jest się nauczyć ekstremalnej jazdy na rolkach. Jak jej poszło? Przekonajcie się sami.

  Urodzili się w 1989 roku i później. Jak radzą sobie w naszej rzeczywistości i skąd czerpią siłę? Przekonajcie się sami.

  Dziś w studio gościmy dwie wyjątkowe panie. Iza Szwagrzyk jest pilotem rajdowym, ostatnio wzięła udział w Rajdzie Dakar. Porucznik Katarzyna Walter jest pilotem śmigłowca. Porozmawialiśmy z nimi o stereotypach i ich pracy.

  Członkowie klubu "Mors Dębowa" biją niecodzienne rekordy w morsowaniu. W połowie stycznia, 11 członków klubu ustanowiło rekord świata w zimowym pływaniu sztafetowym.

  Państwo Bekasiakowie zdecydowali się na zakup dworca, gdyż jak sami mówią lubią rzeczy stare, z duszą. Przez dwa lata zastanawiali się, co zrobić ze starym budynkiem. O swoim pomyśle opowiedzieli nam w studiu.

  Rafał Sonik, 42-letni biznesmen z Krakowa, jest pierwszym i jedynym Polakiem, który wystartował Rajdzie Dakar na quadzie. Przed rajdem ćwiczył na Pustyni Błędowskiej. W Dzień dobry TVN porozmawialiśmy z nim o tym, jak wspomina rajd i, które etapy rajdu były najtrudniejsze?

  W pracy kobiety powinny być sile i przebojowe. Dzięki takiej postawie mają szansę na równe traktowanie i rywalizację z mężczyznami. Natomiast w życiu prywatnym, mężczyźni oczekują, by kobieta była słaba, czuła i delikatna. Jakimi kobietami są śpiewaczka operowa Małgorzata Walewska i aktorka Magdalena Kumorek?

  Szczupłe, wysportowane i piękne - takie są gwiazdy widziane oczyma zwykłych śmiertelników. Ale żeby tak wyglądać, gwiazdy katują się różnymi dietami. Wśród gwiazd Hollywood furorę zrobiła dieta Zone. To właśnie jej, Cindy Crawford, Jennifer Aniston, Catherine Zeta-Jones i Demi Moore, zawdzięczają swoje figury. Twórcą diety Zone jest dr Barry Sears, amerykański dietetyk i biotechnolog. Na czym polega sekret tej diety? O tym porozmawialiśmy z dietetykiem Food Line Dorotą Osóbką.

  "Mam 32 lata i właśnie dowiedziałem się, że jestem w ciąży" - tak zaczyna się "Dziennik ciężarowca" Tomasza Kwaśniewskiego. Dziennik jest zapisem przeżyć mężczyzny, który dojrzewa do nowej roli - roli ojca. Dziennik jest też próbą odpowiedzi na pytanie czy jego autor będzie dobrym ojcem.

  Łukasz Szywała jest najmłodszym zawodnikiem, który zdobył tytuł Mistrza Świata w Bilardzie Artystycznym. Rekord świata ustanowiony cztery lata temu przez Łukasza nadal nie został pobity. Jak rozpoczęła się jego przygoda z bilardem i ile godzin dziennie musiał ćwiczyć, by dojść do takiej formy?

  W polskich rejestrach coraz częściej pojawiają się dziwaczne, obcobrzmiące imiona, jak: Seven (siedem), Apple (jabłko) czy Suri (dzika róża). To konsekwencja emigracji zarobkowej Polaków. Pierwsze jaskółki tej mody dotarły na Podhale.

  O tym jak najlepiej rozkręcić sylwestrową zabawę opowiedzieli nam w studiu goszczący u nas wodzirejowie, Mieczysław Gajda i Jakub Krawczyk.

  W czerwcu 2007 roku w katowickim „Spodku” chłopak z kopalni „Makoszowy” – Damian Jonak wywalczył młodzieżowe mistrzostwo świata federacji WBC w kategorii junior. Opowiedział nam w jaki sposób zwycięswo stało się dla niego motorem do pomagania innym.

  Bohaterki naszego dzisiejszego reportażu łączy to, że wszystkie są niepełnosprawne, łączy je także wielka pasja, wszystkie mimo przeszkód bardzo pragnęły spełniać się artystycznie...

  Święta, większości z nas, kojarzą się z rodzinną, ciepłą atmosferą. Zdarza się, że rodziny zgłaszają się do domów dziecka, by zabrać sierotę do własnego domu. Naszych gości: Marzenę Guzicką, Michalinę Gajewską i Dariusza Dylskiego zapytaliśmy kiedy jest to dobre i dopuszczalne rozwiązanie i czy całkowicie obcy ludzie powinny zabierać dzieci na święta.

  Pan Adolf kolekcjinuje siekiery od 25 lat. W swoim muzeum ma około 2500 eksponatów. Są to maczugi, siekiery, topory oraz oszczepy.

  Bartek Lenarth jest niewidomy od 3 roku życia, jego pasją są samochody i rajdy, w tym roku stanął w szranki z Kajetanem Kajetanowiczem jednym z najlepszych kierowców rajdowych w Polsce. Bartek przegrał... Kajetan wyprzedził go o 3 sekundy!

  "Książka powstała przede wszystkim dlatego, że dużo osób pytało mnie jak to zrobiłam, że po 40. wyszłam za mąż. W oczach innych to osiągnięcie." tak o swojej książce mówi autorka Anna Klara Majewska, która wraz z Hanną Bakułą rozmawiała w studiu Dzień Dobry TVN o małżeństwach po czterdziestce.

  Pani Jagoda ma 67 lat i właśnie zdobyła tytuł Miss Trzeciej Młodości, jednocześnie została ambasadorem przełamywania stereotypów związanych ze starością.

  Komu łatwiej znaleźć partnera? Samotnej matce, czy samotnemu ojcu? I jaki stosunek mają mężczyźni do samotnych matek? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawiali: Cezary Harasimowicz, Piotr Najsztub i Łukasz Nowicki.

  Ten temat wciąż budzi kontrowersje. W studio porozmawiamy na ten temat z aktorką Anną Muchą i radcą prawnym Katarzyną Piekarską. Każda z nich ma inny pogląd na to czy należy nosić futra.

  Jak co piątek po najciekawszych imprezach w Polsce oprowadzi nas Magda Żakowska.

  Wieczny przedmiot pożądania - diament. Zimową porą potrafi rozgrzać każde kobiece serce. O diamentowych prezentach rozmawialiśmy z Anetą Kręglicką i Magdaleną Żylak przedstawicielką firmy Apart.

  Od przymilnych próśb po ciche dni, od kokieteryjnego zachęcania po szlaban na seks. Arsenał środków, które mają ukształtować idealnego mężczyznę, wydaje się niewyczerpany. Kobiety nie mają wątpliwości: mężczyzn doskonałych się nie spotyka - idealnego partnera trzeba sobie wychować.

  Taniec jest największą pasją Moniki, to jedyna rzecz z której nie umiałaby zrezygnować. Gdy miała siedem lat uprosiła mamę, żeby zapisała ją do szkoły tańca – tam odkryto jej wielki talent

  Roman Kluska,jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, twórca komputerowego imperium Optimusa, zabrał się za hodowlę owiec i wyrób sera.

  Czasem ciężko jest pogodzić życie zawodowe z prywatnym. O zagrożeniach jakie mogą czekać na nasz układ z partnerem rozmawialiśmy z naszymi gośćmi, pisarzem Januszem Wiśniewskim, redaktorką Anną Ibisz i aktorką Bożeną Dykiel.