Komu najchętniej się zwierzamy i, komu w pierwszej kolejności zdradzamy powierzone nam tajemnice? Bożenę Dykiel, Marię Czubaszek i Martę Kuligowską za pytaliśmy w Dzień Dobry TVN o to, dlaczego kobiety nie są w stanie utrzymać tajemnicy dłużej niż 47 godzin?

  Gościmy dziś w studiu Dzień Dobry TVN grupę taneczną "Muzeum", której członkowie zdobyli właśnie Mistrzostwo Świata w Hip-hopie w swojej grupie wiekowej, czyli powyżej 30 lat. Jak ich dzieci reagują na sukcesy rodziców?

  Dzisiejsi bohaterowie "Dzień Dobry TVN" zamiast gonić za karierą w wielkim mieście, zdecydowali się na spokojne życie na wsi. Nina i Piotr Dmowscy wraz z dwoma synami od 2000 roku mieszkają w Łosiu. W studiu opowiedzieli nam co ich zmotywowało do takiego kroku, a także wyjaśnili dlaczego życie na wsi nie jest dla każdego.

  "Noc w Ekwadorze" to kolejna płyta Tercetu Egzotycznego. - Nie mogę zwalniać tempa. Nie mam już 20 lat, ale na emeryturę się nie wybieram . Na razie rozsadza mnie energia. Mam jeszcze wiele do zrobienia" - mówi Izabella Skrybant-Dziewiątkowska, z którą porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o owej płycie i o tym, jak pracuje się z własnym dzieckiem.

  Tygodnik Wprost opublikował ranking o przewrotnym tytule " Kogo kochamy nienawidzić?". Na pierwszym miejscu tej listy znalazł się Kuba Wojewódzki. Nasi goście - Tomasz Jacyków i Janusz Korwin-Mikke - także znaleźli się na tej liście. Zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN o to, dlaczego ludzie ich nienawidzą i czy przeszkadza im to.

  Iwona Pavlović zapowiadała, że jej suknia ślubna będzie wyjątkowa. I rzeczywiście była. Tancerka wyglądała niesamowicie! Na ślubnym kobiercu stanęła w czerwonej sukni, przyozdobionej falbanami i piórami, projektu Evy Minge. W ręku trzymała czarny bukiet. Czy jurorka "Tańca z gwiazdami" jest wyjątkiem, czy może Polki przestają być tradycjonalistkami?

  28 września najlepszy polski slackliner Jan Gałek przeszedł po linie ponad głowami przechodniów, pomiędzy domami towarowymi w Warszawie: Sawą i Juniorem. Jan Gałek jako jedyny Polak ma udokumentowane przejście na taśmie rozpiętej na Los Arrow Spire w Stanach na wysokości 880 metrów.

  Odwiedziliśmy dziś dom Mai Włoszczowskiej, mistrzyni kolarstwa górskiego. Dowiedzieliśmy się skąd czerpała siłę by podnieść się po swoim ciężkim wypadku i ponownie rozpocząć walkę o złoto.

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" mieliśmy okazję poznać dwoje mistrzów fitnessu: Marcina Łopuckiego i Renatę Jabłońską.

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" mogliście poznać dalsze losy dwójki Polaków, którzy postanowili ułożyć swoje życie na Krecie. Trzy lata temu przedstawiliśmy ich historię i teraz postanowiliśmy się dowiedzieć jco nowego słychać u Gosi i Bartka. Zobaczcie jak zmieniło się ich życie przez te trzy lata.

  Wielcy kreatorzy mody projektując swoje kolekcje zapominają o strojach dla kobiet dojrzałych. Panie, która mają lat 50 + skazane są na workowate, bezkształtne stroje, które szpecą zamiast zdobić. Dlaczego świat sławi młodość i nie akceptuje starzenia się? Gośćmi DDTVN były: Halina Kunicka, Maria Czubaszek i Małgorzata Potocka, które uważają, że w każdym wieku można wyglądać modnie.

  Borys Szyc chce mieć dziecko - czytamy w gazetach. Aktor postanawia się ustatkować i po raz kolejny zostać ojcem. Matką jego przyszłego dziecka zostanie 25-letnia Kaja Śródka. Czy trudno zdecydować się na kolejne dziecko i czy łatwiej się je wychowuje? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli ojcowie: Krzysztof Ibisz i Szymon Wydra.

  Prowadzona przez argentyńskiego selekcjonera Daniela Castellaniego reprezentacja polskich siatkarzy, po raz pierwszy w historii polskiej siatkówki zdobyła złoty medal w mistrzostwach Europy! Jak to jest być partnerką mistrza Europy? O tym zapytaliśmy w "Dzień Dobry TVN" żony złotych medalistów.

  W Polsce już tak jest, że Matka Polka musi być szczęśliwa. Kobiety wstydzą się przyznać, że są zmęczone i brakuje im sił. Bez wsparcia partnera i najbliższych może to prowadzić do depresji i kłopotów w związku - wyjaśnia w Dzień Dobry TVN Katarzyna Klimko-Damska, psychoterapeutka, mama 9-miesięcznego Łukasza i 4-letniego Filipa. Dlaczego tak trudno przyznać się matkom do zmęczenia, osamotnienia i braku sił?

  Karolina Jarosławska i Wiorika Zagórowska założyły z koleżankami grupę PaintHouse, promującą młodych artystów.

  Czy branie udziału konkursach telewizyjnych może być sposobem na życie? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN Marka Krukowskiego, który wielokrotnie wygrywał teleturnieje oraz prezenterów telewizyjnych: Krzysztofa Ibisza i Zygmunta Chajzera, którzy takie teleturnieje prowadzili.

  Firma "Mąż do wynajęcia" została założona z myślą o bardzo wymagających klientkach. Firma swoją działalność prowadzi na razie tylko w Warszawie, ale do roku 2011 przewiduje rozszerzyć swoją działalność na główne miasta w Polsce. Firma świadczy kompleksowe usługi naprawczo - konserwacyjne, ale także osobiste...

  Po udzieleniu wywiadu w którym skrytykował funkcjonalność polskiej administracji wojskowej, gen. Waldemar Skrzypczak podał się 20. sierpnia do dymisji. Dziś ekipa "Dzień Dobry TVN" odwiedziła generała w domu, by przedstawić Wam go bliżej.

  Nelly Rokita jest wielbicielką białych skarpet, szczególnie w zestawieniu z czarnymi butami. Posłanka swój oryginalny styl ubierania się tłumaczy chęcią podobania się mężowi Janowi Rokicie. Co o stylu Nelly Rokity sądzi stylista Tomasz Jacyków?

  Ponad 1000 zgłoszeń oprzyszło na adres niewielkiej fabryki pralinek San Marina w Belgradzie w odpowiedzi na ogłoszenie o wakującym stanowisku pierwszego serbskiego degustatora czekolady. W studiu "DZień Dobry TVN" mistrzowie cukiernictwa, Bożena Sikoń i Janusz Profus opowiedzieli nam więcej o swoim zawodzie.

  W Norwegii równouprawnienie ma korzenie sięgające XIX w. Ekipa "Dzień Dobry TVN" z Anną Wendzikowską na czele postanowiła się przekonać jak sprawdza się ten pomysł. A w studiu posłanka Joanna Mucha i funkcjonariuszka BOR Anna Kasprzak, opowiedziały nam o stereotypach i trudnościach, które spotkały na swojej drodze.

  Są razem od 7 lat, a poznali się przez internet. Mieszkają w Kalifornii w Santa Monica. Do nas przyjechali ze Szwajcarii, gdzie odpoczywali ostatnie 6 tygodni. Ewa, z powodu choroby, nie była w Polsce dwa lata. W kwietniu 2007 roku usłyszała straszną diagnozę - stwardnienie rozsiane. Dziś w "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli nam o swojej miłości i wspólnej walce.

  Le parcour powstała we Francji jako sztuka przemieszczania się, swego rodzaju zabawa miejska, kształtująca umysł i ciało. Specjalnie dla "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Rylik przyjrzała się tej dyscyplinie "od podszewki".

  Dziś w "Dzień Dobry TVN" mogliście zobaczyć relację ze szkolenia Agnieszki Rylik. Przekonajcie się, jak poradziła sobie w ekstremalnych warunkach.

  The Poise Rite - to zespół, który założyli mieszkający od sześciu lat w Anglii Bartek i Krystian. Dziś w "Dzień Dobry TVN" mogliście się dowiedzieć więcej o początkach zespołu, doświadczeniach i planach na przyszłość.

  Reklamofon.pl to pierwszy w Polsce serwis internetowy umożliwiający wykonywanie darmowych połączeń na telefony stacjonarne w kraju i za granicę. Jak to możliwe? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział Piotr Surmacki, twórca serwisu internetowego.

  Pomysłów na biznes nie szukali w podręcznikach ekonomicznych. Zainspirowały ich własne dzieci. Rafał Han jest założycielem portalu Ciufcia.pl z inteligentnymi grami dla dzieci. Remigiusz Gołębiowski sprowadza do Polski joggery - unikalne wózki do joggingu. Natomiast Łukasz Kaniewski jest natomiast współzałożycielem "Czarodziejskiej Kury", ambitnego magazynu artystycznego dla najmłodszych.

  Pierwszą znaną kobietą, która zdecydowała się na sesję zdjęciową w ciąży był aktorka Demi Moore. W Polsce na taką sesję zdecydowała się Natasza Urbańska. Dzisiaj w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Olgę Pulwarską, która wykonuje zdjęcia kobiet w ciąży oraz dwie mamy, które wzięły udział w sesji.

  Joanna Racewicz z ekipą "Dzień Dobry TVN" złożyła wizytę Marii Kaczyńskiej. Zobaczcie, co nowego słychać u Pierwszej Damy.