Projektowane przez nią ubrania można nosić wszędzie. Modne i wygodne sukienki z dresu cieszą się dużym powodzeniem wśród kobiet. W studiu Dzień Dobry TVN projektantka kolekcji Dressi, Alicja Czarnecka pokazała jak pogodzić ze sobą swobodę i elegancję.

  Miłość, namiętność i seks towarzyszą człowiekowi do końca życia, dlaczego więc rezygnować z przyjemności? Zwłaszcza, że po sześćdziesiątce może wywoływać to jeszcze wieksze emocje - zapewnia seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz, który w Dzień Dobry TVN opowiedział o potrzebach seksualnych niezależnych od naszego wieku.

  Publiczne okazywanie sobie uczuć jest zakazane, randki obywają się w domu w towarzystwie rodziców, mężczyźni nie mogą sprzątać, a korzystanie z usług prostytutek to nie zdrada - zobaczcie jak wygląda miłość po ormiańsku!

  Jak twierdzą specjaliści, różnica między pierwszym, a drugim dzieckiem nie powinna wynosić więcej niż 4 lata. W Dzień Dobry TVN usłyszeliśmy wypowiedzi rodziców, którzy mają odmienne zdanie. Andrzeja Deskura, Edytę Pazurę, Odetę Moro-Figurską i Martę Żysko-Pałubę zapytaliśy w Dzień Dobry TVN o to, kiedy zdecydować się na drugie dziecko?

  Jak należy myć naczynia? Oczywiście na bieżąco! Wydaje się nam, że to takie proste zadanie, ale niektórzy mają z tym jednak problem - zauważa Małgorzata Rozenek, czyli Perfekcyjna Pani Domu. Ile płynu do naczyć należy użyć, myjąc naczynia? Dlaczego, zdaniem Perfekcyjnej Pani Domu, powinno się myć naczycia tylko w zmywarce? Czy kolejność mycia naczyć ma znaczenie? Zobaczcie jak Robert Kantereit myje w studiu Dzień Dobry TVN naczynia!

  Szkoły techniczne i zawodowe przeżywają dziś prawdziwy renesans. Notują pięciu kandydatów na jedno miejsce. Czy lepiej być "technicznym" na etacie niż bezrobotnym magistrem? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: nauczyciel przedmiotów zawodowych z Zespołu Szkół nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim i najlepszy nauczyciel 2009 roku Radosław Moskal oraz ekonomista Ryszard Petru.

  Ponad 69 procent polskich gospodarstw domowych obawia się wpływu kryzysu finansowego na budżet domowy. Prawie 79 procent Polaków deklaruje, że nie oszczędza na emeryturę, ponad połowa chodzi na zakupy bez listy artykułów. Jak to wygląda w domach naszych gości? W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to: aktora i trenera biznesu Jacka Rozenka, emerytowaną tramwajarkę i sygnatariuszkę porozumień gdańskich z 1980r. Henrykę Krzywonos – Strycharską oraz prowadzącą program „Zabójcy długów” w TVN Style Annę Ostaszkiewicz .

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki przy okazji Verva Street Racing, czyli największego polskiego wydarzenia motoryzacyjnego, spotkał się z Kubą Giermaziakiem, lekkoatletą Tomaszem Majewskim, Kubą Przygońskim oraz dwukrotnym mistrzem świata w Formule 1 Miką Hakkinenem.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była na otwarciu nowej szkoły tańca Agustina Egurroli. Jakie niespodzianki szykuje choreograf? Gośćmi specjalnymi byli tancerze z „Tańca z Gwiazdami”.

  Obok popularnego pytania: „Skąd się biorą dzieci?”, pojawiają się te zgoła inne, na miarę naszych czasów: kim była Monika Lewinsky, co to jest wojna i terroryzm? Jak odpowiadać na tego typu pytania zapytaliśmy: dziennikarkę Monikę Richardson, prawnika Barbarę Falandysz oraz psychologa dziecięcego Justynę Korzeniewską. Czy dzieci Moniki Richardson, w obliczu ostatniej burzy medialnej na jej temat, pytają o coś o co do tej pory nie pytały?

  Pierwsze przyjaźnie i pierwsze emocje. Czy najtrwalsze przyjaźnie to te z lat młodości? Czy jeśli przyjaźń się kończy to znaczy, że jej nigdy nie było? Czy kobietom trudniej się przyjaźnić niż mężczyznom? Jak odróżnić przyjaźń od przywiązania? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: psycholog Małgorzata Ohme, dziennikarkę Agnieszka Cegielska oraz choreograf Iwonę Pavlović.

  Skoda, "Maluch", Łada, Warszawa, "Duży Fiat", Syrenka, Polonez. Wraca moda na samochody z PRL-u! Czy to zwykłe stare graty, czy już samochody kultowe?

  W studiu Dzień Dobry TVN stylistka Ewelina Rydzyńska doradziła świeżo upieczonym mamom, jak wyglądać modnie, nie rezygnując jednocześnie z wygody.

  Polacy nie wierzą w szczęście po ślubie. Panuje przekonanie, że ślub jest ważniejszy dla kobiety niż dla mężczyzny. W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy socjologa Tomasza Sobierajskiego, dlaczego prawie połowa Polaków nie wierzy, że pary po ślubie są szczęśliwe niż bez niego?

  Czesław nie tylko śpiewa, ale i projektuje ubrania! Udowodnił, że dziewczynki wcale nie muszą ubierać się na różowo, a chłopcy na niebiesko. Mozil we współpracy ze stylistką Dorotą Zielińską zaprojektował ubranka dla dzieci. Skąd pomysł na odzież typu unisex? Czy przeciętnego Kowalskiego będzie na nią stać? O to w studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy Dorotę i Czesława.

  Ewa Minge powiedziała "Odchodźmy z klasą! Porzuconemu jest cholernie przykro!". Jak rozstać się z klasą? Jak często włada porzuconym chęć zemsty i na ile słusznie jest jej ulec? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: mistrz świata w boksie Dariusz Michalczewski, psycholog Piotr Mosak, dziennikarka Katarzyna Dowbor oraz aktorka Zofia Zborowska.

  Każdy rodzic pragnie kreatywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem. Jest na to prosty sposób: ”pudło nie nudno”. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Martę Krawczyńską i Agnieszkę Bogusławską, które postanowiły pójść w sukurs wszystkim mamom i tatom! Wymyśliły i opracowały specjalne pudła, które kryją w sobie oryginalne i niepowtarzalne gry. Pomysł okazał się trafiony w dziesiątkę. I to bez pudła!

  Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią odchodzimy od sezonu letniego i mocnych kontrastów i wchodzimy w okres stonowanych barw. O najnowszych trendach kolorystycznych w lakierach do paznokci opowiedziała nam stylistka paznokci Marzena Kanclerska.

  Rozstania bywają burzliwe i trudne. Są chciane i niechciane. Te z ukochanym i te z przyjaciółką. O tym, jak z klasą zakończyć znajomość, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z aktorką i piosenkarką Olgą Bończyk, psychologiem Anną Kędzierską, aktorką Edytą Herbuś oraz z hokeistą Mariuszem Czerkawskim.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska przez cały dzień towarzyszyła profesor Danucie Huebner, która zabrała ją do swoich sekretnych miejsc. Tylko u nas mogliście zobaczyć, jak wygląda życie kobiety, która w 2008 roku została uznana przez miesięcznik Forbes najbardziej wpływową Polką.

  Ile razy można wejść do tej samej rzeki? Niektórzy robią to wielkorotnie. Chodzi nam oczywiście o to, że niektórzy z nas kilkakrotnie rozstawali się ze swoim partnerem i do niego wracali. Czy warto do siebie wracać po rozstaniu? Jak na takie powroty i rozstania reagują dzieci? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Joanną Drozdą, Jackiem Borkowskim i psycholog Marią Rotkiel.

  Aleksandra Sierant szukała pracy i znalazła ją, znalazła też miłość. Jako "Arashi" została asystentką iluzjonisty Krzysztof "Markusa" Markiewicz. Poznajcie historię ich magicznej milości i tajniki pracy. Zobaczcie, jak "Arashi" chodzi po szkle w studiu Dzień Dobry TVN. Czy taki występ wymaga specjalnego przygotowania?

  Po wakacjach, nasza skóra jest zmęczona słońcem, wysokimi temperaturami i zazwyczaj wysuszona. Jak zadbać o skórę i jakie nowości pojawiły sie w świecie kosmetyków opowiedziała nam pani Izabela Tilszer lekarz medycyny estetycznej.

  Dlaczego surowe jedzenie jest zdrowsze od gotowanego? Z tym pytaniem zwróciliśmy się w Dzień Dobry TVN do Doroty Osóbki, dietetyka Food Line.

  Ona piękna Kubanka, on turysta z Polski. Oto polsko-kubańska love story. O swojej miłości opowiedzieli Ofelii Grzelińskiej, autorce cyklu "Miłość dookoła świata". Jakie kobiety na Kubie uchodzą za seksowne? Jacy mężczyźni podobają się Kubankom? Czy to prawda, że na Kubie o seksie rozmawia się bez ogródek?

  Pretekstem do rozmowy stał się dla nas felieton prof. Zbigniewa Mikołejko, w którym ironicznie odnosi się do pewnych aspektów macierzyństwa. Po publikacji zawrzało. Polskie matki wystąpiły przeciw profesorowi, który niestety nie mógl być naszym gościem, ale napisał do nas list. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy matki: Aleksandrę Szyłło, Odetę Moro-Figurska, Magdalenę Żakowską, Anetę Todorczuk-Perchuć.

  Chora na białaczkę Magda, której pasją jest moda, marzyła o tym, by poznać znaną projektantkę Ewę Minge. Jej marzenie się spełniło! Projektantka współpracuje z Fundacją "Mam marzenie", a mała Magda nie jest jej pierwszą podopieczną, z którą jak mówi ma plany na resztę życia. Teraz Ewa Minge stala się jej ciocią... O czym jeszcze marzy Magda Matyjanek?

  - Tak będzie coś dużego w Internecie, ale na razie nie chciałabym zdradzać tajników produkcji - mówiła tajemniczo w programie Dzień Dobry TVN finalistka programu "Top model". Wszystkiego dowiemy się w najbliższym miesiącu. Sama Anna Bałon schudla 24 kilogramy. Jak udało się jej tak bardzo obniżyć wagę? Na naszej kanapie zasiadła wraz z fotografem Lidią Skuzą-Łukasik, która pod wypływem Ani Bałon zaczęła się odchudzać.