Standardowy model rodziny w dzisiejszych czasach nie jest już tak oczywisty. Rodzina patchworkowa nie jest już do rzadkością i nie budzi zgorszenia. Czy rożni się życie w tradycyjnej rodzinie od życia w rodzinie patchworkowej? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Magdaleną Żakowską, dziennikarką Agatą Passent, dziennikarką Anitą Grabowską i psychologiem dziecięcym Anną Kędzierską.

  Co może zrobić mężczyzna, gdy jego partnerka ma menopauzę, której towarzyszy brak ochoty na seks? Jak poradzić sobie z odmiennymi potrzebami seksualnymi partnera? Co, jeżeli twój partner lubi podglądać innych? Skąd bierze się ta potrzeba? Na te pytania odpowiedział w studiu Dzień Dobry TVN seksuolog dr Andrzej Depko.

  Czyżby udało się odkryć, co powoduje, że niektórzy czują się bardziej szczęśliwi niż inni? Jak budować świetne relacje w życiu prywatnym i zawodowym? Jaka doza komplementów złagodzi gorycz krytyki? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy trenera rozwoju osobistego Miłosza Brzezińskiego, przedsiębiorcę Grzegorza Hajdarowicza , właścicielkę marki „La Mania” Joannę Przetakiewicz oraz dyrektora „Teatru Kamienica” Emiliana Kamińskiego.

  - Odcinek bez seksu byłby odcinkiem straconym - stwierdził w programie Dzień Dobry TVN Marcin Prokop, dlatego dziś, razem z naszymi gośćmi, zastanawiamy się, dlaczego Polacy niewiele oczekują od seksu. Z przeprowadzonych ostatnio badań wynika, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego życia intymnego, ale też dlatego, że niewiele od niego oczekujemy. Czy seks jest przereklamowany? Czego w łóżku oczekuje Paulina Młynarska, a czego Cezary Harasimowicz?

  Nasza reporterka Anna Machowska, czyli kobieta pracująca, zatrudniła się jako pokojówka hotelowa. Czy każdy może zostać pokojówką? Ile zarabia pokojówka?

  Dlaczego w Chinach narodziny dziewczynki nie są powodem do dumy i szczęścia? Kto może pozwolić sobie na więcej niż jedno dziecko? Dlaczego dzieciństwo w Chinach trwa tak krótko? Jak żyje się w kraju, w którym aborcję reklamuje się w prasie i telewizji? W studiu Dzień Dobry TVN gościmy Ofelię Grzelińską, autorkę cyklu "Mama dookoła świata"

  - Nie ma tu żadnych chudych kobiet przy tym stole - powiedziała dziś w programie Dzień Dobry TVN Dorota Wellman podczas rozmowy na temat tego, czy nadwaga przeszkadza w karierze zawodowej. Z przeprowadzonych badań wynika, że aż połowa kobiet o obfitych kształtach ma poczucie niższości w pracy. Czy niedoskonała sylwetka to hamulec dla rozwoju zawodowego? Czy chudym jest rzeczywiście łatwiej? Czy Magda Gessler kiedykolwiek miała poczucie niższości z powodu swoich kształtów?

  Michał i Joanna są parą zarówno na parkiecie, jak i w życiu prywatnym. Zdobyli tytuł mistrzów świata w tańcach latynoamerykańskich. Michał Malitowski jest bardziej popularny w Chinach niż we własnej ojczyźnie. Joanna, z pochodzenia belgijka, zyskała przydomek najszybciej obracającej się tancerki na świecie. Tancerzy gościliśmy studiu Dzień Dobry TVN . Specjalnie dla naszych widzów wykonali mistrzowski pokaz tańca.

  Reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na śniadaniu z Jolantą i Aleksandrą Kwaśniewskimi. Z Paniami rozmawiała o metodach wychowawczych panujących w ich domu. Jak wyglądało wychowanie Oli? Czy Pani Jolanta stosowała wobec niej jakiekolwiek kary? Czy edukowała seksualnie córkę? Czy w ich domu rozmawiało się o rzeczach trudnych?

  Jest jednym z najlepszych projektantów mody w Anglii i synem polskich emigrantów. Ubierał m.in. Lady Dianę, Fergie, Stefanie Powers, Margaret Thatcher. Projektuje także dla rodzin królewskich. Jego styl to kombinacja elegancji, kulturowego eklektyzmu i profesjonalnego krawiectwa. W 2003 roku uległ poważnemu wypadkowi, co sprawiło, że całkowicie przewartościował swoje życie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tomasza Starzewskiego.

  Do konkursu Martynę zgłosił 26-letni Janek. Kandydaturę Doroty zaproponował jej chłopak Tomek, który jest strażakiem. Poznaj historie dwóch bohaterek wyjątkowego przedsięwzięcia "Zwykły bohater"!

  Na środku pustyni, w stanie Nowy Meksyk powstał pierwszy, prywatny port kosmiczny. Kto jest pomysłodawcą i inwestorem? Kiedy wylecą pierwsi podróżni?

  W wyścigu o nienaganną figurę gwiazdy wyciskają siódme poty, często pod okiem fachowców. Kiedy kobieta powinna zacząć się odchudzać? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN trenera osobistego Piotra Łukasika.

  Na wejściu do szpitala usłyszałam komentarz jednej z pielęgniarek: „po co to marnować pieniądze na salowe“. Wszyscy byli zdziwieni, że nie robimy materiału o lekarzach, o pielęgniarkach, tylko o sprzątaczkach - wspomina dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Machowska, autorka cyklu "Kobieta pracująca".

  Przyjeżdżają do stolicy, by spełnić swoje marzenia o sławie i karierze. Sukces odnoszą nieliczni. W naszym studiu gościliśmy tych, którym się udało: wokalistę Wojtka Łozowskiego, dziennikarza Jakuba Poradę, stylistkę Joannę Horodyńską oraz dziennikarkę Ewę Wojciechowską. Jakie były ich początki w Warszawie? Czy to prawda, ze Łozo mieszkał w piwnicy?

  Kłócisz się z partnerem, chcesz się rozstać, ale dla dobra dziecka pozostajesz w nieszczęśliwym związku? Do jakiego momentu powinniśmy walczyć o swój związek? Jakie konsekwencje niesie za sobą wychowywanie dziecka przez skłóconych rodziców? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Katarzyną Montgomery, Zuzanną Ziomecką, Stanisławem Trzcińskim oraz z Piotrem Mosakiem.

  Noworodkowi nie wolno obcinać paznokci, pieluszki tetrowe są zdrowsze niż jednorazowe, dziecko nie powinno siadać na kamieniu, nie może jeść lodów zimą, a jak zrobi zieloną kupę to jest chore? Prawda to czy mit? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy pediatrę Wojciecha Feleszko oraz Edytę Poncyljusz, mamę czwórki dzieci.

  W Łodzi powstało Miasto Głuchych, z punktami usługowymi obsługiwanymi przez osoby niesłyszące. Każdy mógł przyjść, poznać i zrozumieć świat niesłyszących. Grę miejską poparła Jolanta Fraszyńska i Waldemar Barwiński.

  Anna Puślecka była na Art & Fashion Festival w Poznaniu. Spotkała tam projektanta mody, Krzysztofa Stróżynę, który w Londynie ubiera takie gwiazdy jak: Katy Perry czy Cheryl Cole. Czego uczy Polskich adeptów mody?

  Reni Jusis nakłania do tworzenia miejsc przyjaznych dzieciom oraz na wyrzuceniu z restauracyjnego menu fast foodów. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o swoim nowym przedsięwzięciu.

  Sławny aktor? Wpływowy polityk? Przyjaciel przyjaciółki ? Szefowa? Koleżanka z pracy? Przygodny nieznajomy, a może dziewczyna z agencji towarzyskiej? Z kim najchętniej poszlibyśmy do łóżka? O tajemnicach fantazji erotycznych Polaków w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z seksuologiem prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem.

  Niedotrzymane słowo, podniesiony ton głosu, potrząśnięcie... Każdy z nas, w chwilach zapomnienia może tak potraktować swoje dziecko. Czy warto później przeprraszać ? Czy przyznać się do popełnionego błędu? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psychologiem dziecięcym Aleksandrą Piotrowską, prezesem fundacji Open Art Projects Magdaleną Materną oraz z pisarzem Leszkiem Talko. Co nasi goście robią, kiedy skrzywdzą swoje dziecko?

  Podczas Euro 2012 na ulicach Miast Gospodarzy będą udzielać informacji na temat wydarzeń, komunikacji miejskiej i międzymiastowej, pomocy medycznej, atrakcji turystycznych. Właśnie wystartowała rekrutacja euro-wolontariuszy. Gościem Dzień Dobry TVN był Mikołaj Piotrowski, dyrektor ds. komunikacji w PL.2012.

  W Dzień Dobry TVN, jak co tydzień, seksuolog Andrzej Depko odpowiadał na e-maile od widzów. Czy tabletki antykoncepcyjne mogą doprowadzić do spadku libido? Jaki wpływ na związek mają oryginalne upodobania i praktyki seksualne partnera? Czy istniej coś takiego jak niedopasowanie seksualne? Co zrobić, jeżeli lubi partner lubi w łóżku zabawy, których Ty nie znosisz?

  Czy miarą naszego sukcesu jest liczba posiadanych wrogów? Dlaczego sukces jednych wzbudza niechęć i zazdrość innych? Czy Polacy są zawistni? Czy to nasza narodowa cecha? Czego może nauczyć nas sukces innych?

  „Dzieci nie potrzebują nieustającej pomocy matek. W dzisiejszych czasach to raczej matki potrzebują więcej czasu bez dzieci, by móc żyć”. Takie tezy stawia francuska filozofka Elisabeth Badinter w książce „Konflikt: kobieta i matka”. Autorka mówi o presji, której ulęgają młode kobiety, o poświęceniu, o przymusie karmienia piersią, gotowania eko-zupek i prania pieluch wielorazowych. Dlaczego kobiety ulegają presji bycia idealną matką?

  W cyklu "Mamy dookoła świata" spotykamy się z matkami z innych stref kulturowych. Dziś przedstawiamy matkę z Kolumbii, która mieszka w Polsce. Materiał komentuje autorka cyklu Ofelia Grzelińska.

  Jan i Alina Wagowie od 5 lat fundują stypendia dla młodych doktorantów z Krakowskiego Uniwersytetu Rolniczego. Przeznaczyli już na ten cel 250 tysięcy złotych z prywatnych pieniędzy. Jednym z jest laureatów jest Krzysztof Chmielowski.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy góralkę i antropologa kultury Anitę Marczułajtis, siostrę Jagny, oraz architekta Jana Karpiela - Bułecka. Jak ludyczność wpływa na wielką modę oraz jakie elementy stroju góralskiego są przez tę dziedzinę sztuki najchętniej wykorzystywane?

  Na torze wyścigowym mknie z szybkością 200 km na godzinę. Jednak to nie Michael Schumacher, ale Inessa Tushkanova, 25 - letnia piękność z Ukrainy. Swoimi wdziękami, podobnie jak zdolnościami rajdowymi, postanowiła się podzielić z całym światem.