W TVN Cafe Maciej Zień i Gosia Baczyńska oraz duet Paprocki & Brzozowski zrobili cuda ze zwykłą małą i dużą czarną. Zobacz stylizacje czołowych polskich projektantów!

  Przedstawiamy owczarka Collie o imieniu Jazz, który na co dzień pomaga chorym dzieciom, a od święta regeneruje się w spa. Zobacz, jak spełniamy marzenia!

  W nowym roku można rzucić palenie, schudnąć oraz znaleźć miłość swojego życia. Problem w tym, że nie ma miłości na zamówienie. W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy tancerkę Izabelę Janachowską oraz aktorkę Andżelikę Piechowiak. Jak im udało się ją odnaleźć?

  Czy rzeczywiście wszystko, co przyjemne musi być niezdrowe? Dlaczego tak trudno zrezygnować nam z pewnych, szkodliwych dla zdrowia, nawyków? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy właścicielkę agencji modelek Małgorzatę Leitner oraz publicystę Piotra Najsztuba. Kto, zdaniem Doroty Wellman, jara jak Piotr Najsztub? Dlaczego Najsztub nie mógłby być modelką, choć „ma warunki”?

  Czy angażując się związek, zakochując się, rezygnujemy ze swojego życia towarzyskiego i z siebie? Czy to prawda, ze inni idą wtedy w odstawkę? O kobietach, które nie potrzebują przyjaciółek, bo wystarcza im ukochany mężczyzna rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Edytą Poncyljusz, Małgorzatą Ohme, Zuzanną Ziomecką i Dominiką Figurską. Co na ten temat powiedziała nam Angelina Jolie?

  Anna Całka ważyła 152 kg, Renata Zajko tyle samo, Małgorzata Żelechowska 142, a Bartek Zembrzuski ważył aż 188 kg. Teraz ważą znacznie mniej, bo ich łączna waga zmniejszyła się o 333,5 kg. Gościliśmy ich wszystkich w studiu Dzień Dobry TVN.

  Są osoby, które w myśl powiedzenia "nie ma ryzyka, nie ma zabawy" świadomie współżyją z osobami zarażonymi wirusem HIV. Inni zaś chcą po prostu czerpać radość z seksu z partnerem, który stał się nosicielem. Jak bezpiecznie współżyć z taką osobą? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział seksuolog Andrzej Depko.

  Dlaczego tak trudno znaleźć przyjaciółkę w dzisiejszych czasach? Czy zawarta w wirtualnej rzeczywistości znajomość może być trwała? Czy współczesne kobiety czują się osamotnione? O komentarz poprosiliśmy psycholog Małgorzatę Ohme, Annę Zajdler-Ibisz i Agatę Passent.

  Ponad 2,5 mln polskich mężczyzn ma problem z potencją, ale nie przyznaje się do tego przed lekarzem – woli leczyć się na własną rękę. Jakie mogą być konsekwencje leczenia się na własną rękę specyfikami z Internetu? Czym spowodowane są problemy mężczyzn z erekcją? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN seksuologa prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza.

  ...ale pokładowych! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Machowska doświadczyła życia na morzu, czyli zapachu ropy i smarów, egzystowania w ciasnych kajutach i choroby morskiej. Zobacz, jak wygląda praca pomocy pokładowych na statku Greenpeace.

  Zaufanie i szczerość są gwarantem harmonii w związku. Co robić, kiedy ta idylla zaczyna się rozsypywać? Jak się zachować, gdy podejrzewamy, że partner nie jest z nami całkowicie szczery? Jakich granic nie przekraczać, by związek się nie rozpadł? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: aktorkę Magdalenę Zawadzką, bizneswoman Bognę Sworowską oraz felietonistkę Agatę Passent.

  Czy oglądanie filmów erotycznych to dobry test na orientację seksualną? Czy można się w ten sposób przekonać o tym, czy jest się hetero, czy homoseksualnym? A może orientacja jest uwarunkowana genetycznie? O tym w Dzień Dobry TVN seksuolog dr Andrzej Depko.

  Kuchenne kreacje, czyli fartuchy, mogą być eleganckie i piękne. Wszystko dzięki dwóm dziewczynom, które wymyśliły fartuchy COOKie. O swoim pomyśle na "Kobiecy biznes" opowiedziały w Dzień Dobry TVN. Czy założyłybyście taki fartuch?

  Polacy są tradycjonalistami, dlatego większość z nas spędza Święta Bożego Narodzenia w domu razem z rodziną. Wyobraźmy sobie jednak scenariusz, w którym zamiast tracić całe dni na przygotowanie się do świąt i zakupową gorączkę, decydujemy się na spędzenie tego czasu w najbardziej egzotycznym miejscu na świecie. Co powiecie na odpoczynek pod palmą? Morze, plaża i słodkie leniuchowanie...

  Autorka cyklu "Mama dookoła świata" Ofelia Grzelińska spotkała się przy świątecznej choince z mamami z różnych stron świata: z Japonii, Uzbekistanu, Indii, Norwegii, Rosji, Indonezji i Kongo. Rozmawiały o świętach. Co jest ważne w Japonii? Dlaczego w Uzbekistanie nie obchodzi się świąt Bożego Narodzenia? W Rosji najważniejszy jest Nowy Rok.

  Jak wyglądają święta u szefów kuchni, czyli ludzi, którzy gotują na co dzień? Czy świąteczne potrawy przygotowują sami, czy może mają od tego ludzi do pomocy? Jakie potrawy znajdują się na ich świątecznym stole? Gośćmi Dobry TVN byli: Agnieszka Kręglicka, Robert Sowa, Pascal Brodnicki i Karol Okrasa.

  27-letnia Katarzyna Nabiałczyk jest asystentką Bretta Ratnera, znanego producenta i reżysera. Spełnił się jej amerykański sen. Zaczynała od załatwiania cateringu dla ekipy filmowej, a dziś opiniuje scenariusze i bierze udział w spotkaniach z szefami studiów filmowych. Pracowała z takimi gwiazdami jak: Gerard Butler, Kate Winslet, Hugh Jackman, Emma Stone, Naomi Watts, Ben Stiller czy Eddie Murphy. Która z gwiazd wywarła na niej największe wrażenie?

  W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Agatą Włodarczyk z Greenpeace, która walczy o ochronę środowiska i odnawialne źródła energii oraz z Draginją Nadaždin, doświadczoną przez wojnę w byłej Jugosławii, teraz walczącą o prawa człowieka w Amnesty International. Co je łączy, a co dzieli?

  Zamek Pieszycki, inaczej zwany jest zwany Wersalem Śląska ze względu na swą dostojność i przepych . Jest największym zamkiem barokowym w województwie dolnośląskim. Jego odbudowa jest najpoważniejszą tego typu prywatną inwestycją w Europie, zarówno pod względem dbałości o szczegóły oraz jakości wykończenia wnętrz. Jego obecnym właścicielem jest milioner Stanisław Hajduk. Ile kosztuje odbudowa i dlaczego rzeczony milioner się na nią zdecydował? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy krytyka sztuki Łukasza Radwana.

  Smaczne, zdrowe i przede wszystkim bez zmywania. Dania w kartonach, z dostawą do domu lub biura. Jak powstają gotowe potrawy i czy naprawdę są bez dodatku konserwantów? Kto wymyśla przepisy? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy konsultantkę kulinarną "Przepisu na życie" Annę Chwilczyńską oraz jej wspólniczkę Katarzynę Sporek.

  To prawdopodobnie najsilniejsza z więzi międzyludzkich - więź między rodzicem a dzieckiem. Kiedy tak naprawdę się tworzy? Jak ważne w budowaniu relacji z dzieckiem są: miłość, czułość i dotyk? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psychologa dziecięcego Małgorzatę Ohme.

  Homar i luksusowy szampan za mniej niż 100 zł? Krewetki po 39,90 za kilogram? Krab za 30 złotych? To możliwe! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy osobę, która o wysprzedażach i promocjach wie prawie wszystko!

  Wiele przyszłych matek ze strachem myśli o urlopie macierzyńskim, postrzegając go jako długą przerwę w życiu towarzyskim i zawodowym. W jaki sposób dobrze wykorzystać czas wolny od pracy i znajomych? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy wizażystkę Annę Orłowską, konsultantkę do spraw programów społecznych Agatę Tyszkiewcz, dziennikarkę Agnieszkę Litorowicz-Siegert oraz prezenterkę telewizyjną Beatę Chmielowską-Olech.

  W Warszawie odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Bez Barier. Piosenki pochodziły z repertuaru Anny Jantar. Na festiwalu były obecne Natalia Kukulska oraz Agata Passent. Czego nauczyły się od osób niepełnosprawnych?

  Zjawia się w naszym domu przez komin i chowa prezenty w skarpecie. Św. Mikołaj - istnieje czy nie? Co mówić naszym dzieciom o tej uroczej i pradawnej postaci? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psychologa dziecięcego Aleksandrę Piotrowską.

  O czym myślą mężczyźni, jeśli nie myślą o seksie? Okazuje się, że myślą także o spaniu i jedzeniu. A co zaprząta głowę zaproszonym do studia Dzień Dobry TVN mężczyznom? Co na to Rafał Rutkowski, Doman Nowakowski, Radosław Majdan i prof. Zbigniew Lew–Starowicz? Czy Marcin Prokop myśli, jak sugeruje Dorota Wellman, bez przerwy o seksie?

  Dlaczego po seksie z partnerem możemy czuć dyskomfort i obrzydzenie? Czy nadmierny pociąg seksualny kobiety może być problemem? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy seksuologa Andrzeja Depko.

  Przedświąteczny czas to okres wzmożonych zakupów. Kobiety je kochają, a mężczyźni za nimi niestety nie przepadają. Co tak naprawdę czują faceci towarzysząc swoim partnerkom w zakupach? Czy dla wspólnego dobra nie powinniśmy osobno robić sprawunki? W studiu Dzień Dobry TVN o shoppingu i emocjach z nim związanych rozmawialiśmy z aktorem Emilianem Kamińskim, scenarzystą Tomaszem Koneckim, scenarzystą Cezarym Harasimowiczem oraz z psychologiem Piotrem Mosakiem.

  Czy kiedy zakochamy się na zabój, to powinniśmy się od razu decydować się na ślub? Czy taki związek ma szansę przetrwać? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy kobiety, które zdecydowały się na taki właśnie związek. Czy szybka decyzja o byciu razem, to recepta na udany związek? O to zapytaliśmy: Annę Dziewit-Meller, Agnieszkę Jastrzębską, Alżbetę Lenską oraz psycholog Annę Kędzierską.