Dieta to 70 procent sukcesu. Pozostałe 30 - to ćwiczenia. Napinają plecy, rozciągają gumę, udeptują i podnoszą giętkie jeżyki. Cała tajemnica ćwiczeń tkwi w ich sposobie wykonywania. Ryszard Rembiszewski i Robert Biedroń dobrowolnie poddali się torturom Jacka Bilczyńskiego. Czy sprostali jego oczekiwaniom? Jak za sprawą trenera fitness zmienili swój sposób życia?

  Jedna z nich pojedzie na Miss World do Indonezji. Bedzie to konkurs wyjątkowy - pretendentki do Miss World nie pokażą swoich wdzięków - nie wystąpią w bikini. Dlaczego? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, która będzie walczyć o koronę dla Polski, II wice miss Polski 2011 i dietetyczka Marta Kownierowicz oraz aktualna wice - miss Polski - Ewa Będzia.

  Moda na sweet focie nie słabnie. Jednak prawdziwa sweet focia musi spełniać kilka fundamentalnych warunków. Jakich? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, blogerka i piosenkarka Margaret, blogerka modowa Olga Kalicka oraz projektant Dawid Woliński, który zasłynął sexy sweet focią.

  Chucka odkryto w USA. "Robi" w handlu. Napoleon objawił się w Chinach. Z zawodu jest perkusistą. Kto zobaczył w Waldemarze Napoleona? Kiedy Jacek Pieniążek i Waldemar Żyra zauważyli, że są podobni do znanych ludzi? W studiu Dzień Dobry TVN Chuck Norris i Napoleon Bonaparte opowiedzieli o tym, jak toczy się ich życie w cieniu znanych ludzi?

  Polki kochają namiętnie i gorąco. A jak kochają Izraelczycy, którzy urodzili się w Rosji i, których Polki spotykają w buddyjskich świątyniach? Jak podrywają Izraelczycy? Jaka jest różnica między kobietami w Polsce, a tymi w Izraelu? O tym Ofelia Grzelińska w kolejnym odcinku: Miłości dookoła świata".

  Kiedy pogoda zaczyna być dla nich łaskawa, biorą ze sobą kilka metalowych prętów, zrzucają zbędnie ciuchy i ... kilogramy. Tak tancerki na rurze idą na zielona trawkę.

  Udowadnia to akcja zainicjowana przez Paulinę Braun - animatorkę kultury. Te międzypokoleniowe warsztaty to przekrój zainteresowań młodych ludzi, którym seniorzy pokazują, że starość może być "drugą młodością".

  Po czym można poznać "gadżeciarza"? Czy nasi goście są uzależnieni od gadżetów, jeśli tak, to od jakich? Zobaczcie bez czego nie mogą się obejść dj Adamus, Piotr Gruszka i Dawid Woliński!

  Filip Chajzer został specjalistą ds. umilania ludziom życia. Zobacz co zrobił by poprawić humor Polakom :)

  Za przemyt narkotyków trafił do więzienia w Tajlandii, jednego z najcięższych na świecie. Po 6 latach w celi śmierci, zdarzył się cud, ... udało mu się wyjść na wolność! O tym, jak to doświadczenie wpłynęło na jego życie i jak wytłumaczył to swojej córce, z Michałem Pauli rozmawiała Monika Kuszyńska.

  Agnieszka Szulim, Natalia Siwiec, Dawid Woliński, Majka Jeżowska, Maciej Dowbor, Kasia Klich, Ada Fijał, Anna Popek, Marcin Kwaśny, Daria Widawska, Ola Kisio, Olga Bończyk, Izabela Janachowska - to gwizady, które zaprojektowały obroże dla psów. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na dogoterpię dzieci. Gośćmi Dzień Dobry TVN były: Izabela Janachowska oraz Daria Widawska.

  Książki można kupić i wypożyczyć, ale można też zostawić, a nawet wziąć na zawsze. Projekt sąsiedzkie biblioteki to gratka dla miłośników czytania, bo któż nie chciałby mieć na własność Joycea, Poego czy Prousta?

  Zazwyczaj dostępne w różnego typu gazetach, masowo, w Internecie. Co one mierzą i czy w ogóle mierzą? W studiu Dzień Dobry TVN gościem był: dr Konrad Maj, psycholog społeczny z SWPS.

  Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie. Okazuje się, że bruzdy nosowe można także korygować bez użycia skalpela.

  Tłok i korki. Zdenerwowanie i irytacja. Ale do akcji wkroczył, a właściwie wjechał, fioletowy autobus. Jak zmienił pasażerów i kierowców? To sprawdzał nasz reporter Filip Chajzer.

  Mało kto wie, że w przeciwieństwie do piłki nożnej czy koszykówki, w taekwondo Polacy osiągają znaczne sukcesy. Deklasują rywali. Z ostatnich mistrzostw przywieźli aż 58 medali!

  Łódzcy naukowcy przeprowadzili badania, z których wynika, że studenci źle się odżywiają, nieregularnie śpią, nie dbają o zdrowie i higienę. Czy to prawdziwy obraz polskiego studenta? Co na to goście Dzień Dobry TVN: Dominika Gwit - aktorka, dziennikarka i studentka oraz Wojciech Rotowski - aktor i student? O komentarz poprosiliśmy też Barbarę Falandysz, która wychowała czwórkę dzieci.

  Niewielkie miasto na Podlasiu, niespełna 20 tysięcy mieszkańców, a wśród nich 2 tysiące Łapińskich. Aż 1/3 Łapińskich na świecie pochodzi właśnie stąd. O tym, jak to jest być jednym z 6 Łapińskich w klasie i o tym, dlaczego jego rodzice byli numerowani opowiedział, w studiu Dzień Dobry TVN, nasz gość - dziennikarz TVN Dariusz Łapiński.

  Artur Przybysz ważył 160 kilogramów. W ciągu ośmiu miesięcy zrzucił aż 72 kilogramy dzięki silnej woli, morderczym ćwiczeniom i zmianie diety. Jego determinacja motywuje jego najbliższych do odchudzania i zmiany trybu życia. Teraz Artur Przybysz chce walczyć w MMA.

  Jest o niej coraz głośniej, a to za sprawą oryginalnych, przykuwających uwagę kreacji, w jakich się pokazuje. Olga Kalicka uwielbia bawić się modą. W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła, co jeszcze - oprócz bąbelkowych butów- można znaleźć w jej szafie.

  Jeśli wesele, to tylko z muzyką disco polo! Jak muzycy tego nurtu muzycznego wspominają zabawy weselne? Lider zespołu Bayerfull twierdzi, że po alkoholu poznaje Polaków. Czy muzyka disco polo łączy czy dzieli Polaków? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: lider zespołu Boys Marcin Miller oraz Sławomir Świerzyński - lider zespołu Bayer Full.

  Kiedy te meble zobaczyła Jolanta Pieńkowska nie mogła oprzeć się wrażeniu, że kiedyś już je widziała. Czy to możliwe? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były- Karolina Jabłkowska oraz Hanna Górnik. Jak to się stało, że prawniczka i socjolożka zajęły się produkcją mebli?

  Dlaczego zakochani w Nepalu nie okazują sobie czułości na ulicy? Czy Nepalczycy są romantyczni? Dlaczego Nepalczykom nie podobają się chude i oplone kobiety? Poznajcie historię miłości Radżiego i Joanny. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Miłość dookoła świata". Jak wygląda ślub w Nepalu i czy można swobodnie rozmawiać na temat seksu?

  Zabieramy Was w czasy PRL-u. Maluch i Duży Fiat, czyli klasyka polskiej motoryzacji, zagościły nieopodal naszego studia na ul. Marszałkowskiej 76. Jak się prezentuje Robert Kantereit w Fiacie 125p? O samochodach z PRL-u rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarzem motoryzacyjnym Patrykiem Mikiciukiem. Jakie ceny mogą dziś osiągać Maluchy, Duże Fiaty i Syrenki?

  Muzyka jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Jak zainteresować nią dzieci i ukształtować ich słuch muzyczny już w najmłodszych latach? Zobaczcie, jak wygląda dźwiękowy plac zabaw!

  Jakie cechy powinna mieć kobieta, by być skutecznym detektywem? Czy kobieta może być lepszym śledczym niż mężczyzna? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Ewą Gabryel, założycielką pierwszej w Polsce agencji detektywistycznej, Dianą Marek, kobietą-detektywem i psycholog Katarzyną Miller.

  Ksiądź po ukończeniu seminarium ma święcenia kapłańskie. Ale zanim zacznie pełnić posługę, czeka go wielkie święto - masza prymicyjna i uroczystość, taka jak wesele, tyle że bez panny młodej. Czym przyjęcie prymicyjne różni się od tradycyjnego wesela? Czy księża podczas takiej uroczystości mogą tańczyć? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Ks. Kamilem, ks. Maciejem Szeszko, przyjacielem ks. Kamila oraz jego siostrą Justyną.