Zaręczyny na antenie programu Dzień Dobry TVN. Sprawdziliśmy, czy jedna z par jest już po ślubie

W Dzień Dobry TVN nie brakuje emocji i wzruszeń. Podczas emisji naszego programu wielokrotnie byliśmy świadkami zaręczyn. Dziś rozmawialiśmy z jedną z par, która w 2015 roku na antenie powiedziała sobie „tak”. Jak wspominają ten emocjonujący dzień?

Zaręczyny na antenie DDTVN

Fatima i Damian zaręczyli się podczas emisji naszego programu w 2015 roku. Fatima gościła wtedy na kanapie i opowiadała o swojej metamorfozie. Po rozmowie niespodziewanie otrzymała od swojego ukochanego pierścionek zaręczynowy. Jakie emocje towarzyszyły parze tego dnia?

Pamiętam ten dzień bardzo dobrze, chociaż po tych zaręczynach miałam wrażenie, że to się kompletnie nie dzieje. Teraz gdy oglądam ten materiał, to mam wrażenie, jakby się to wydarzyło wczoraj. Emocje nie do opisania, nawet teraz mi się udzieliły. Jestem wzruszona, nie da się tego zapomnieć

– powiedziała Fatima.

Fatima przyznała także, że kompletnie nie spodziewała się, że Damian po 7 latach związku postanowi oświadczyć się na oczach widzów z całej Polski. Mimo wielkiego zdziwienia był to jeden z najpiękniejszych dni w życiu Fatimy.

Jak przez ostatnie 5 lat zmieniło się życie pary?

Fatima i Damian wciąż są przed ślubem, jednak znajomi i rodzina twierdzą, że para z 12-letnim stażem, jest już jak stare dobre małżeństwo. Kiedy ślub? Zakochani zdradzili nam, że w tym roku planowali powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, plany pokrzyżowała im jednak pandemia. Para przełożyła ślub na przyszły rok, by mieć pewność, że wszystko się uspokoi. W rozmowie przed programem Fatima przyznała także, że wraz z ukochanym kupili wspólne mieszkanie. Przez ostatnie lata wyklarowała się także kariera zawodowa zakochanych. Zarówno Fatima, jak i Damian obrali swoje ścieżki, w których się realizują.

Życie się trochę zmieniło, ale partner jest ten sam. Koronawirus trochę pokrzyżował nasze plany. Chcieliśmy rozpocząć wszystkie organizacyjne sprawy już wiosną tego roku. Ale ten rok nie zrobi nam wielkiej różnicy po 12 latach razem

– powiedziała Fatima.

Przez 15 lat w naszym programie nie brakowało romantycznych momentów. Zobaczcie najpiękniejsze chwile.

Zobacz także:

Nowa dziewczyna Brada Pitta ma polskie korzenie i starszego o ponad 40 lat męża

Marcin Prokop pokazał zdjęcie sprzed 28 lat. Fani: "Piękny, Apollo z zazdrości by pękł"

Pomysły mające zapewnić bezpieczeństwo dzieci w szkołach: "To metody na zasadzie śliny i sznurka"

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości