Jak odmienić wnętrze dzięki dodatkom? Architekt: "Możemy zbudować klimat światłem"

Krzysztof Miruć w Dzień Dobry TVN. 
W czasie pandemii wszyscy liczą na zmiany, chociażby w domach. Stąd wiele osób w tym czasie decyduje się na przemeblowanie. Wnętrze bardzo łatwo można odmienić za pomocą kilku gadżetów. Jak to zrobić? Kilka pomysłów zaprezentował nam architekt Krzysztof Miruć, prowadzący program "Zgłoś remont". Z pomocą przychodzi też nowa aplikacja Insbay.

Krzysztof Miruć o dodatkach, które odmienią wnętrze

Projektowanie, remontowanie i urządzanie to dla niego chleb powszedni. Architekt Krzysztof Miruć kocha to, co robi i podejmuje każde wyzwanie. Jak przekonuje, wnętrze najłatwiej można zmienić dzięki dodatkom.

Teraz mamy taki fajny okres, kiedy możemy pobawić się lampami, możemy zbudować klimat elementami wyposażenia i światłem (...) Wcześnie zaczyna się robić ciemno, więc wszystkie lampiony i świeczniki to jest to, co stworzy nam klimat

- mówi Krzysztof Miruć w Dzień Dobry TVN.

W naszym studiu pokazał m.in. lampy botaniczne (lampodonice), które mają podwójne zastosowanie. Łatwe do wymiany są też stoliki kawowe, pufy, ceramika, dekoracyjne lustra czy dywany. Warto również zwrócić uwagę na ozdobne worki jutowe , w których można przechowywać poduszki i koce.

Insbay - produkty z programu

Aranżacjom wnętrz z programu "Zgłoś remont" można się przyjrzeć dzięki nowej aplikacji mobilnej Insbay, która powstała we współpracy z kanałem HGTV. Umożliwia ona także kupienie artykułów, które nas zainteresowały.

Wyszła naprzeciw naszym widzom, bo ułatwia identyfikację produktów. Dostaję setki pytań, skąd pochodzą pokazywane rzeczy. Odkrywam sekrety własnych programów i wszystkich dodatków - zobaczycie, gdzie to można dostać

- wyjaśnia prowadzący program Krzysztof Miruć.

Widzowie dzięki aplikacji Insbay mają łatwy dostęp do ponad 600 produktów oraz możliwość stworzenia własnej wirtualnej przestrzeni, dodawania rzeczy do listy ulubionych oraz tworzenia kolaży. Aplikacja jest dostępna w Polsce za darmo w systemach iOS i Android.

"Zgłoś remont" - opis programu

Co zrobić z dziwnym podestem w kuchni? Jak zamienić mieszkanie po dziadkach w nowoczesny apartament? Gdzie szukać pomysłu na urządzenie salonu? W jaki sposób zaaranżować łazienkę i które płytki są najlepsze? Na te pytania odpowiada szósty sezon programu "Zgłoś remont".

W każdym odcinku doświadczony architekt Krzysztof Miruć - w ramach ustalonego przez bohaterów budżetu - przeprowadza całkowitą metamorfozę pomieszczenia lub mieszkania.

"Zgłoś remont" - gdzie i kiedy oglądać

Odcinki nowego sezonu programu można oglądać w w HGTV w każdą sobotę o godz. 22:00.

Zobacz też:

Sam wyremontował całe mieszkanie: "Oglądałem filmy instruktażowe"

"Mieszkaj po swojemu", czyli jak dać się ponieść fantazji i urządzić nietuzinkowe wnętrza

Tkaniny – sposób na przytulne i kolorowe wnętrza. Które wybrać?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Luiza Bebłot

podziel się:

Pozostałe wiadomości