pomysł na aranżację wnętrz

    pomysł na aranżację wnętrz

    Aranżacja poddasza ze skosami stanowi nie lada wyzwanie i rządzi się swoimi prawami – jeśli jednak przeprowadzi się ją w przemyślany sposób, można znacznie zwiększyć przestrzeń użytkową domu. Aranżacja pokoi na poddaszu pozwoli urządzić dodatkową łazienkę, pokój dla gości, a nawet salon. Jak się za nią zabrać?

    W czasie pandemii wszyscy liczą na zmiany, chociażby w domach. Stąd wiele osób w tym czasie decyduje się na przemeblowanie. Wnętrze bardzo łatwo można odmienić za pomocą kilku gadżetów. Jak to zrobić? Kilka pomysłów zaprezentował nam architekt Krzysztof Miruć, prowadzący program "Zgłoś remont". Z pomocą przychodzi też nowa aplikacja Insbay.

    Kasia Tusk od wielu lat jest wpływową blogerką lifestylową. 33-latka regularnie na swoim blogu dzieli się najlepszymi przepisami kulinarnymi, a także pokazuje stylizacje i piękne wnętrza - również w swoim domu. Jak wygląda jej salon? Kasia pokazała go na Instagramie.

    W kolejnym odcinku cyklu "No to ładnie!" Małgorzata Socha wraz ze swoją ekipą podjęła się wyzwania, jakim jest urządzenie pokoju wymagającej trzynastolatce. Jak wyszło? Czy wszyscy byli zadowoleni z aranżacji?