Krzysztof Miruć

  Już w sobotę, 25 czerwca Krzysztof Miruć ponownie wkroczy do nieznanego mieszkania, by razem z bohaterami programu przygotować prezent dla ich najbliższych. 

  Krzysztof Miruć jest architektem i prowadzącym m.in. program "Weekendowa metamorfoza". Pozytywnym usposobieniem i profesjonalnym podejściem do pracy zjednał sobie rzeszę fanów. W cyklu Darii Pacańskiej "PO MĘSKU" w dziendobry.tvn.pl, zdradził dotąd nieznane fakty ze swojego życia.

  Minęło już 5 lat odkąd widzowie mogą poszerzać swoją wiedzę o wystroju wnętrz i ogrodach dzięki stacji HGTV. Teraz w Dzień Dobry TVN o swoich wyjątkowych programach emitowanych na tym kanale opowiedzieli Katarzyna Jaroszyńska, Krzysztof Miruć oraz Maja Popielarska.

  Jak za pomocą żywicy epoksydowej odnowić podłogę w łazience? Okazuje się, że da się to zrobić w świetny sposób, tworząc pomieszczenie w industrialnym stylu. Zobaczcie metamorfozę, jaką zrobił Krzysztof Miruć w programie "Zgłoś remont".

  "Stół jest zawsze centralnym miejscem rodziny"

  Wygląd drzwi w dużym stopniu wpływa na charakter całego wnętrza. Stare, pokryte grubą warstwą emalii skrzydło może zaburzać styl aranżacji mieszkania. Krzysztof Miruć w programie "Zgłoś remont" udowadnia, że wystarczy odrobina wolnego czasu, kilka narzędzi i puszka farby, by zniszczone drzwi odzyskały dawny blask.

  Choć drewniana podłoga jest piękna i robi wrażenie, to jednak trzeba o nią odpowiednio dbać, a położenie jej jest bardzo pracochłonne i kosztowne. Krzysztof Miruć w programie "Weekendowa metamorfoza" udowadnia, że można otrzymać ten sam zachwycający efekt, dzięki winylowym panelom, które rewelacyjnie imitują drewno.

  Gosia, Włodek oraz ich synowie Aleksander i Marcel zaprosili ekipę z HGTV do swojego domu. Cel? Remont sypialni rodziców. Z pomocą Krzysztofa Mirucia, pomieszczenie zmieniło się nie do poznania. Zobaczcie te metamorfozę.

  W dzielnicy domów szeregowych na obrzeżach miasta mieszkają Iwona i Sławek. Do swojego lokum wprowadzili się 11 lat temu. Nic dziwnego, że ich salon potrzebował już remontu. W tym postanowił pomóc im Krzysztof Miruć – architekt i pasjonat designu. Jak przebiegła metamorfoza wnętrza?

  Pokój dla ucznia powinien mieć wyznaczone miejsce zarówno do nauki, jak i odpoczynku. Tylko jak to zrobić, gdy jedno pomieszczenie przeznaczone jest dla dwóch sióstr? Dla Krzysztofa Mirucia prowadzącego "Zgłoś remont" nie ma rzeczy niemożliwych.

  Duży pokój na poddaszu to spełnienie marzeń wielu dzieci. To właśnie tam, na najwyższym piętrze domu, gdzie kończą się ściany, a zaczyna dach, można urządzać nieskończenie wiele zabaw. Dwie siostry, bohaterki odcinka programu "Zgłoś remont", przez lata cieszyły się, że wspólnie mieszkają w jednym pomieszczeniu. Jednak teraz, gdy nieco podrosły, chciałyby mieć trochę więcej prywatności.

  Magda i Remek zgłosili się do Krzysztofa Mirucia z prośbą o remont kuchni i salonu. Para jest zafascynowana kulturą Bliskiego Wschodu i chce, aby w takim stylu było całe ich mieszkanie. Co z tego wyszło?

  W programie "Zgłoś remont" Krzysztof Miruć postanowił przebudować kominek, który według niego wyglądał przaśnie. Projektant zauważył, że zabrakło pomysłu i odpowiednich materiałów do wykonania konstrukcji. Kominek po przebudowie całkowicie zmienił wnętrze.

  Remont mieszkania znajdującego się w przedwojennym domu wymaga sporego nakładu pracy. A problemów jest sporo, w tym: krzywe ściany, stare podłogi i wiekowa instalacja. Ale można sobie z tym wszystkim poradzić. Udowodnił to architekt Krzysztof Miruś w programie "Zgłoś remont".

  Gdy remonty dobiegają końca, przychodzi czas na aranżację. Według wielu osób to właśnie elementy wystroju wnętrza decydują o charakterze danego pomieszczenia. Kluczową rolę pełnią zasłony. Jak jednak dobrać te idealne? Poznaj sprawdzone sposoby specjalisty.

  Wnętrza w stylu industrialnym pokochały miliony ludzi na całym świecie. Ten charakterystyczny wystrój jest jednym z najpopularniejszych sposobów urządzania mieszkań. Jak wprowadzić taki styl do swojej kuchni? Podpowiedział Krzysztof Miruć.

  Nie macie pomysłu na to, jak ozdobić ściany w salonie? Jakie elementy wyposażenia mieszkania można wykorzystać w innym pomieszczeniu? Kilka sprawdzonych trików podpowiada Krzysztof Miruć.

  Łazienka - prawdziwa zmora większości mieszkań w Polsce. Mała, ciasna, niepraktyczna, nieustawna, a mimo to jakoś udaje nam się ją zagracić. Czasem przypomina PRL-owski skansen przeszłości słusznie minionej, czasem bliżej jej do eklektycznego misz-maszu (czyt. chaosu artystycznego). Jak sprawić, by łazienka była jednak funkcjonalna? Pomoże nam w tym Krzysztof Miruć - pasjonat urządzania praktycznych wnętrz.

  Krzysztof Miruć jak mało kto zna się na remontach. Tym razem architekt zdradził, co możemy zrobić, żeby nasz dom wyglądał jak pałac. Po pierwsze: złoto, które obecnie jest niezwykle modne. Z jakimi kolorami dobrze się komponuje?

  W czasie pandemii wszyscy liczą na zmiany, chociażby w domach. Stąd wiele osób w tym czasie decyduje się na przemeblowanie. Wnętrze bardzo łatwo można odmienić za pomocą kilku gadżetów. Jak to zrobić? Kilka pomysłów zaprezentował nam architekt Krzysztof Miruć, prowadzący program "Zgłoś remont". Z pomocą przychodzi też nowa aplikacja Insbay.

  Nie musisz przeprowadzać gruntownego remontu swojego domu lub mieszkania, by odmienić jego wnętrze. Czasami wystarczą nowe dodatki, dzięki którym pomieszczenie nabierze innego charakteru. Krzysztof Miruć opowiedział w programie, na jakie 3 style wnętrzarskie warto postawić w nadchodzącym sezonie.

  W Wielkanoc - na skutek zwarcia w gniazdku elektrycznym - doszło do pożaru, w wyniku którego spłonęło mieszkanie Jacka. Jego historia na tyle wzruszyła gwiazdy HGTV Home & Garden, że postanowiły mu pomóc i wyremontować spalony lokal. W Dzień Dobry TVN gościliśmy przedstawicieli ekipy HGTV: dziennikarkę Maję Popielarską, stolarza Darka Wardziaka i architekta Krzysztofa Mirucia oraz przyjaciółkę Jacka Joannę Ptasińską. Jaki był ich udział w akcji? Co było najtrudniejsze w remoncie? Ile trwał?

  Dziennikarka Katarzyna Bosacka zdecydowała się na remont domu. Zgłosiła się więc do architekta Krzysztofa Mirucia, który pomógł jej go przeprowadzić. Kasię i Krzysztofa zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli, jak zaplanować remont, aby nie był koszmarem.