Krzysztof Miruć obchodzi urodziny. "Szalony, zakręcony"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Tylko u nas – dom Krzysztofa Mirucia
Tylko u nas – dom Krzysztofa Mirucia
"Po męsku" Maciej Stuhr
"Po męsku" Maciej Stuhr
Tomasz Kuczyński w Po męsku
Tomasz Kuczyński w Po męsku
PO MĘSKU. Tomasz Karolak
PO MĘSKU. Tomasz Karolak
PO MĘSKU. Ryszard Cebula
PO MĘSKU. Ryszard Cebula
PO MĘSKU. Adrian Kostera
PO MĘSKU. Adrian Kostera
PO MĘSKU. Paweł Nowak, część 1
PO MĘSKU. Paweł Nowak, część 1
PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
PO MĘSKU. Dr Tomasz Karauda
Po męsku. Krzysztof Miruć
Po męsku. Krzysztof Miruć
PO MESKU. Akop Szostak
PO MESKU. Akop Szostak
PO MĘSKU. Robert Motyka
PO MĘSKU. Robert Motyka
Jeden z najpopularniejszych architektów w Polsce świętuje 48. urodziny. Stacja TVN Style złożyła Krzysztofowi Miruciowi specjalne życzenia. Wyrazy sympatii spływają również od internautów i widzów.

Krzysztof Miruć - kariera

Krzysztof Miruć z wykształcenia jest architektem i ekspertem w dziedzinie urządzania wnętrz. Potrafi nadać każdemu pomieszczeniu nowe życie i całkowicie je odmienić. Pokazuje to w swoich programach, m.in. w "Zgłoś remont" czy w "Weekendowej metamorfozie".

Telewizyjną karierę rozpoczął kilka lat temu w show "Garaż marzeń" emitowanym przez stację TVN Turbo. Obecnie możemy go oglądać na antenach HGTV oraz TVN Style. Miruć nie boi się podejmować przeróżnych, nawet bardzo trudnych remontowych wyzwań. Każde wnętrze, które "trafi w jego ręce", zamienia się w prawdziwą perełkę.

Krzysztof zawsze chciał zostać architektem, ponieważ bardzo podziwiał swojego stryja. Więcej na ten temat powiedział w cyklu "Po męsku".

Krzysztof Miruć świętuje urodziny

Stacja TVN Style na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowała specjalny post z okazji urodzin Mirucia.

- Dziś urodziny obchodzi nasz absolutnie ulubiony architekt! Życzymy ci niewyczerpujących się pomysłów na projekty, jeszcze więcej uśmiechu, no i oczywiście... nieustającej, doskonałej formy! PS. Nie możemy się już doczekać nowego sezonu programu #weekendowametamorfoza! - czytamy.

Fani Krzysztofa dołączają się do życzeń.

- "Zdrówka mistrzu", "Wszystkiego najlepszego", "Najlepszego z okazji urodzin dla Mistrza Architektów", "Szalony, zakręcony, który cieszy się ogromnie ze swojej pracy jak małe dziecko. I to mi się podoba w panu bardzo, więc życzę dużo takich radosnych, pięknych prac i zdrówka", "Samych cudowności", "Wszystkiego najlepszego, panie Krzysiu" - czytamy w komentarzach na Instagramie i na Facebooku TVN Style.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości