Parenting

"Wściekły noworodek" ma już 2 lata. Jak zmieniła się mała Isabela?

Parenting

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Parenting.pl/Instagram
"Wściekły noworodek"

Isabela Pereira de Jesus urodziła się w 2020 roku. Jej zdjęcie z narodzin sprawiło, że stała się jednym z najpopularniejszych noworodków na świecie. Niedawno maluch skończył 2-latka. Jak dziś wygląda "wściekły noworodek"?

"Wściekły noworodek" hitem w sieci

Isabela Pereira de Jesus to 2-latka, której zdjęcie z narodzin stało się prawdziwym viralem w sieci. Urodziła się w 2020 w Brazylii. Jej przyjście na świat zostało uwiecznione przez fotografa specjalizującego się w uwiecznianiu porodów. Jednak nawet Rodrigo Kunstmann nie spodziewał się, że ten moment sprawi, że dziecko zostanie okrzyknięte jednym z najpopularniejszych noworodków.

Dzieci

Propozycje zabawek na Dzień Dziecka
Propozycje zabawek na Dzień DzieckaDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Dziewczynka urodziła się przez cesarskie cięcie, a zaraz po narodzinach nie płakała. Na zdjęciu prezentuje zabawny grymas. Jej mina sprawiła, że szybko okrzyknięto ją mianem "wściekłego dziecka". Lekarze stwierdzili, że wyglądała, jakby była zła, że ktoś zaburzył jej spokojny odpoczynek.

"Wściekły noworodek" kończy 2 lata

Wyjątkowa fotografia przyniosła maluchowi sławę w mediach społecznościowych. Pociecha ma nawet swoje konto na Instagramie. To właśnie tam rodzice Isabeli pokazują zabawne zdjęcia i filmy z jej udziałem. Dziewczynka skończyła niedawno 2-latka i robi karierę jako dziecięca modelka.

Rodzice Isabel są zachwyceni fotogenicznością swojej córki. Uważają, że zdjęcie wykonane przez fotografa idealnie oddaje jej silny charakter. Okazuje się, że gdy dziewczynka jest niezadowolona, to robi dokładnie tę samą minę, jak podczas narodzin. - Jesteśmy dumni z tego, jaka jest wyjątkowa - podkreślają.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Parenting.pl/Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Catherine Falls Commercial/Getty Images/Rodrigo Kunstmann

Pozostałe wiadomości