Matka wymyśliła nietypowy sposób na oczyszczenie nosa dziecka. Komentarze: "Żałuję, że to zobaczyłam"

dziecko z gruszką lekarską
Nietypowy sposób na czyszczenie nosa
Źródło: Prostock-Studio / Getty Images, Whitney Leavitt / TikTok
Metoda, którą zaprezentowała jedna z użytkowniczek TikToka, z pewnością jest skuteczna. Budzi jednak wątpliwości natury higienicznej i estetycznej. Nie sposób jednak jest jej odmówić innowacyjnego podejścia.

Zatkany nos u dziecka - trik z TikToka

Whitney Leavitt na swoim tiktokowym profilu dzieli się macierzyńskimi trikami. Pośród uwiecznionych przez nią porad na szczególną uwagę zasługuje sposób, w jaki udrażnia nos swojego dziecka. Podczas gdy inne matki robią to przy pomocy gruszki lekarskiej zasysającej wydzielinę, Whitney wykonuje tę czynność, wykorzystując wyłącznie swoje usta. Swoim sposobem pochwaliła się na TikToku.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Położna na medal
Położna na medal
Trening w ciąży dla początkujących
Trening w ciąży dla początkujących
Kamila Kamińska o duli
Kamila Kamińska o duli
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży

Na nagraniu widać, jak, trzymając dziecko na ręku, nachyla się nad jego buzią i obejmuje wargami nos malucha. Po zakończonym oczyszczaniu zgromadzony materiał wypluwa poza kadrem.

Nagranie wzbudziło skrajne emocje. - "Kocham swoje dzieci, ale to zbyt wiele", "Nie, nigdy bym tego nie zrobiła", "Chyba żartujesz?!", "Dostałam gęsiej skórki", "Żałuję, że to zobaczyłam", "Bracie, kiedy dorośniesz, lepiej szanuj swoją matkę za to, co robi", "Moja mama też to robiła", "Nie wiem, co powiedzieć", "Będę musiał to przegadać na terapii" - czytam w komentarzach pod wideo. 

Nietypowa higiena niemowlaka tiktokerki

Nie jest to jedyna czynność związana z pielęgnacją malucha, którą niekonwencjonalna mama wykonuje przy użyciu ust. Na jednym z jej filmów można zobaczyć, jak do obcinania paznokci u niemowlaka używa własnych zębów. Wśród licznych postów, na których Whitney Leavitt pokazuje macierzyństwo bez lukru, znajduje się m.in. uwieczniony moment, kiedy kosztuje własne mleko.

Bezpretensjonalne podejście i olbrzymie poczucie humoru sprawiły, że konto kobiety obserwują prawie 2 miliony użytkowników. Wszak każda matka wie, że dobra metoda to taka, która jest skuteczna. A tego nie można odmówić trikom prezentowanym przez Whitney.

@whitleavitt

it’s okay you can if you need to

original sound - Whitney Leavitt

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: Prostock-Studio / Getty Images, Whitney Leavitt / TikTok

podziel się:

Pozostałe wiadomości