nos

  Jak wyciągnąć przedmiot z nosa malucha?

  Ta metoda może przyprawić o mdłości.

  "Zabieg może zmienić naszą tożsamość".

  Teraz, przy okazji promocji swojej książki, opowiedziała o konsekwencjach tej decyzji.

  Katar jest często bagatelizowaną dolegliwością. Niejednokrotnie nawet nie stosujemy kropli, które pomagają złagodzić jego objawy. Jednak kiedy pojawia się żółta wydzielina z nosa to sygnał, że w naszym organizmie dzieje się coś niedobrego.

  Konturowanie twarzy za pomocą bronzera to rozwiązanie, które cieszy się uznaniem wielu kobiet. Za sprawą kilku pociągnięć pędzlem pozwala ono nadać oczekiwany kształt policzkom, a nawet optycznie wysmuklić nos. Większość pań korzysta ze sprawdzonych metod nakładania kosmetyków, jednak w ostatnim czasie coraz większą popularność zyskuje nietuzinkowy trik z TikToka, który pozwala skorygować kształt nosa w zaledwie kilka minut.

  Jala Neti to jedna z najstarszych metod oczyszczania nosa i zatok. Wyjątkowa technika nawiązuje do holistycznej tradycji ajurwedyjskiej, dlatego jej dobroczynne właściwości doceniają przede wszystkim osoby praktykujące jogę. Regularnie wykonywany zabieg stanowi cenne wsparcie w zapobieganiu takim dolegliwościom jak katar, zapalenie zatok czy uporczywe bóle głowy.

  Piercing to jeden z dobrych sposobów na zmianę swojego wizerunku. Decydując się na kolczyk do nosa, warto wybrać produkt złoty lub srebrny, który ma mniejsze szanse na wywołanie skutków ubocznych. Alternatywą dla alergików jest kolczyk do nosa ze stali chirurgicznej. Czym charakteryzuje się proces przekłuwania nosa? Jaki kolczyk wybrać?

  Dr Marek Szczyt: "Jak żyję, nigdy nie widziałem prostej przegrody nosowej. Nie istnieje coś takiego, ona zawsze jest lekko skrzywiona, w przekroju widać, że może pochylać się ku jednej ze stron, jest nierówna". Jakie są objawy i jakie skutki może mieć dla organizmu krzywa przegroda nosowa? Czy rzeczywiście może powodować takie dolegliwości jak krwotoki z nosa, katar, zapalenie zatok, problemy ze słuchem i snem?

  10-letni Kacper Roy to chłopiec obdarzony genialnym węchem. Jego niezwykły talent pozwala mu rozpoznawać, łączyć i komponować zapachy. Od kilku lat Kacper współpracuje z senselierką Martą Siembab. Panią Martę oraz Kacpra i jego mamę gościliśmy w Dzień Dobry Wakacje. Kacper opowiedział nam m.in. o zapachach, które skomponował.

  Ponoć, po jego metamorfozie, znajomi już go nie rozpoznają. Dziennikarz Rafał Bryndal nie ma już swojego charakterystycznego, ogromnego, zaczerwienionego nosa. Pomógł mu w tym dermatolog Łukasz Preibisz. Na jaką chorobę cierpiał Rafał Bryndal? Czy przeszedł operację plastyczną? Czy nie żałuje jednak, że pozbawił się wielkiego nosa, który był jego znakiem rozpoznawczym? Czy czuje się szczęśliwszy? O tym Rafał Bryndal opowiedział w Dzień Dobry TVN. Towarzyszył mu dermatolog Łukasz Preibisz.