Julia Wieniawa myśli o operacji plastycznej? "Mam krzywy nos jak klamka od zakrystii"

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa podda się operacji plastycznej?
Źródło: MWMEDIA
Julia Wieniawa już jako nastolatka pojawiła się w mediach i stawiała pierwsze kroki w branży aktorskiej. To właśnie wtedy, gdy zdobyła popularność, zaczęła mieć kompleksy na punkcie wyglądu, a w szczególności swojego nosa. Czy gwiazda młodego pokolenia zdecyduje się na operację?

Julia Wieniawa najpierw spełniała się jako aktorka serialowa, filmowa oraz teatralna, a następnie z przytupem weszła do świata muzyki. Jej debiutancki album "Omamy" podbił serca słuchaczy. Najpopularniejsze single z tego krążka, to m.in. "Rozkosz", "Milczysz" czy "Wenus".

Julia Wieniawa ma nowy talent – trenuje boks
Źródło: Dzień Dobry TVN

Czy Julia Wieniawa przejmuje się krytyką?

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Pracuje na planach filmowych, gra koncerty, bierze udział w kampaniach społecznych, a w minionym sezonie "Mam Talent!" mogliśmy ją zobaczyć w roli jurorki. Jej kariera rozpędza się w szybkim tempie, więc 25-latka wzbudza bardzo duże zainteresowanie zarówno mediów, jak i internautów.

W mediach społecznościowych pojawia się sporo komentarzy na temat Julii, które nie odnoszą się do jej twórczości czy artystycznej działalności, ale do jej wyglądu. Jak młoda gwiazda na to reaguje? Opowiedziała o tym w wywiadzie dla RMF FM.

- Kiedyś bardzo przejmowałam się tym, co ludzie o mnie myślą i mimo że raczej kojarzą mnie z tym, że jestem taka bezkompromisowa, pewna siebie - to była maska. Po prostu w pewnym momencie zorientowałam się, że nie mogę robić czegoś pod ludzi, bo wtedy nie jestem ze sobą szczera... a ludzie wyczuwają fałsz - wyznała aktorka i wokalistka.

Julia Wieniawa ma kompleksy z powodu nosa?

W rozmowie z Mateuszem Opyrchałem dla RMF FM Julia wróciła wspomnieniami do początków medialnej kariery. Dobrze pamięta moment, kiedy przeczytała krytyczną opinię na temat wyglądu swojego nosa.

- Nigdy nie sądziłam, że mam krzywy nos. I ktoś mi napisał komentarz, że "mam krzywy nos, jak klamka od zakrystii". Miałam 13 lat. Wpadłam w absolutne kompleksy. Całe życie myślałam, żeby zrobić sobie nos. Na szczęście mój były partner i mój tata powiedzieli mi, że mój nos to jest mój charakter. I bardzo w to uwierzyłam - przyznała artystka. Powołała się przy tym na historię amerykańskiej aktorki Jennifer Grey, znanej z "Dirty Dancing".

- Ona miała wielką karierę po tym filmie. Zrobiła nos, kariery nie było. No bo jesteś nagle kopiuj, wklej, nic cię nie wyróżnia. Zrozumiałam, że cechy charakterystyczne, nawet jeżeli są to mankamenty, to można zrobić z nich coś fajnego - podkreśliła Wieniawa w wywiadzie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: rmf.fm

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości