Julia Wieniawa zdecydowała się na szczere wyznanie. "Usiadłam i rozpłakałam się"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Wizyta na planie teledysku Julii Wienia
Wizyta na planie teledysku Julii Wienia
Jurorzy "Mam Talent!" śpiewają "Cza-czę z Karpacza"
Jurorzy "Mam Talent!" śpiewają "Cza-czę z Karpacza"
Marcin Prokop o swoich talentach
Marcin Prokop o swoich talentach
"Mam Talent!". Jakim jurorem jest Marcin Prokop?
"Mam Talent!". Jakim jurorem jest Marcin Prokop?
Agnieszka Chylińska o nowym jury w "Mam Talent!"
Agnieszka Chylińska o nowym jury w "Mam Talent!"
Agnieszka Woźniak-Starak w 15. edycji "Mam Talent!"
Agnieszka Woźniak-Starak w 15. edycji "Mam Talent!"
Jan Pirowski o kulisach "Mam talent!"
Jan Pirowski o kulisach "Mam talent!"
Jak potoczyły się losy uczestników “Mam Talent!”?  (napisy)
Jak potoczyły się losy uczestników “Mam Talent!”? (napisy)
Agnieszka Woźniak-Starak o roli prowadzącej "Mam Talent!"
Agnieszka Woźniak-Starak o roli prowadzącej "Mam Talent!"
Startuje 15. edycja “Mam Talent!”
Startuje 15. edycja “Mam Talent!”
Kulisy programu “Mam Talent”
Kulisy programu “Mam Talent”
Wiosenna ramówka TVN. Marcin Prokop w kilku programach
Wiosenna ramówka TVN. Marcin Prokop w kilku programach
Julia Wieniawa to niezaprzeczalnie jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Jest nie tylko aktorką, ale także wokalistką, która niemal od razu zaskarbiła sobie sympatię fanów. Teraz czeka ją nowe wyzwanie - została jurorką "Mam Talent". Jednak jaka jest druga strona tak oszałamiającej kariery? Młoda artystka o wszystkim opowiedziała w najnowszym wywiadzie z redaktorką naczelną Glamour, Katarzyną Dąbrowską.

Julia Wieniawa o hejcie

Dla Julii Wieniawy słowo "niemożliwe" nie istnieje. Gwiazda śpiewa, tańczy, koncertuje, gra na deskach teatru i w filmach. Julka to niezaprzeczalnie więc kobieta renesansu. Jednak jaka jest druga strona tego medalu?

Artystka w najnowszym wywiadzie przyznała. że nieraz podcinano jej skrzydła i od lat musi przede wszystkim walczyć o siebie. - Zostałam kiedyś zaproszona do castingu, byłam świetnie przygotowana. I w trakcie reżyser mówi do mnie z przekąsem: "Dlaczego ci się nie marszczy czoło, jak się złościsz? Umiesz się w ogóle złościć?" - wspomina.

- Miałam 20 lat, w tym wieku raczej nie marszczy się ludziom czoło! Był zblazowany, bardzo oceniający. A na końcu powiedział: "A zresztą i tak szukamy blondynki…". Wiesz, takie rzeczy zostają w człowieku. Ale chyba najbardziej utkwiła mi w pamięci uwaga jednej aktorki, która wypomniała mi brak szkoły aktorskiej - wyznała artystka.

Julka przyznała, że na co dzień stara się podchodzić z dystansem do kąśliwych komentarzy, jednak były momenty, kiedy hejt wpływał na jej pewność siebie. - Byłam tuż przed premierą płyty, dopiero wydałam kilka singli. Wylała się na mnie prawdziwa fala hejtu: "co to za wokalistka, że jeszcze nie ma płyty, a już będzie na Orange, czy ona w ogóle umie śpiewać?". Miałam wtedy myśli, żeby odwołać mój występ, że po co ja to sobie robię. Nie chciałam się wystawiać. Bałam się, że zostanę wygwizdana, że może nikt nie przyjdzie na mój koncert - zdradziła wokalistka.

Julia Wieniawa o nowej płycie

Julka Wieniawa przez lata żyła w nieustannym biegu. Jednak, jak przyznała, przyszedł moment, w którym musiała się zatrzymać i pozwolić sobie na chwilę oczyszczającej refleksji. - Ostatnio wróciłam z planu, totalnie przebodźcowana, usiadłam i rozpłakałam się. Zadałam sobie pytanie: kim ja w ogóle jestem?

Gwiazda już teraz zapowiada wydanie kolejnej płyty, dzięki której fani będą mogli ją jeszcze lepiej poznać. - Mam dosyć bycia poprawną. Chcę pokazać swoją inną, ciemną stronę, którą ma w sobie każda kobieta - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Źródło: Glamour

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości